• Hasanpaşa Mah. Kadıköy/İstanbul
  • 0216 349 8373
  • Turkish English Arabic

Sadakatsizlik Araştırmaları - Akçayel Özel Dedektiflik

Awesome Image

Sadakatsizlik Araştırmaları (Eş Takibi)

Eşinizin sizi aldattığı ile ilgili şüpheleriniz var ise, Eş takibi konusunda uzmanlaşmış profesyonel özel dedektif ve araştırma uzmanlarımızın size yardımı olabilir. Eşinizin sizi aldattığını anlamanın çeşitli yolları vardır. Bunlardan bazıları. Bazen eşinizin aldatan olduğunu söyleyen sadece içgüdü, neyse ki 10'dan fazla dolandırıcı belirtisi vardır. Her zaman aldığımız bir soru, aldatan bir işi nasıl anlarız? Aldatan bir eşi yakalamanın birkaç yolu vardır, aldatan bir karı veya koca, kız arkadaş / erkek arkadaşın işaretleri, eşinizin sadakatsiz olabileceğine dair bazı olası işaretleri listelediğimiz bir ilişki / aldatan eş sayfamızdan bulunabilir.

Uyarı işaretlerinden herhangi biri size eşinizin bir ilişkisi olduğunu söylerse veya kocanız veya karınız zina yaptığı için boşanma davası açmayı düşünüyor olabilirsiniz, lütfen sayfada yapabileceğimizi açıklayacağından gizli varlıkları veya varlık yeri bulma sayfamızı inceleyin. Ortağınızın Birleşik Krallık'ta veya dünyanın herhangi bir yerinde gizlediği gizli varlıkları bulabilen finansal varlık bulucumuzla gizli fonları bulmak.

Hayatınızın geri kalan kısmı sizin için çok şey ifade ediyorsa ve eşiniz sizi aldattığı konusunda ciddi şüpheleriniz var ise eş takibi konusunda profesyonel destek almanız gerekmektedir. Birinci önceliğimiz müşteri gizliliği olarak profesyonel araştırma hizmetimiz ile eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını belirlemede size yardımcı olabiliriz.Buna ek olarak bütün faaliyetleri görsel belgelerle kayıt altına alarak size teslim ederiz. Bu belgeler sizden başka kimsede olmaz ve bu belgeleri mahkeme de delil olarak kullanabilirsiniz.

Awesome Image

YouTube
YouTube
Instagram
LinkedIn
Share
Bizi Arayın