• Hasanpaşa Mah. Kadıköy/İstanbul
  • 0216 349 8373
  • Turkish English Arabic

Kayıp Kişilerin Bulunması - Akçayel Özel Dedektiflik

Awesome Image

Kayıp Kişilerin Bulunması

Kayıp bir bireyin nasıl bulunacağına zorlu bir araştırma görevidir. , bilhassa dini bayramlarda senenin aile ve dost merkezli zamanlarında çoğu dedektif bürosuna yoğunlukla gelen taleplerdendir. İnsanların çoğu senenin bu dönemlerinde kayıp olan akrabaları ile birlikte olmak isterler.

Gerçekte kayıp bir bireyin izini sürmek ve bulmak , koşullara bağlı olarak bir operasyondan diğerine çok detaylı bir araştırma çalışması olabilir, sonuç olarak biri bulunmak istemezse, daha zor bir bir duruma da gelebilir. Her durumda, öncelikle bireysel olarak alttaki gibi belirli izleme yöntemleri size yardımcı olacaktır:
Bir şahıssın bulunması amacı kişisel olarak akrabalarını daha önce bulunduğu adresleri aramak basit bir çalışma şekli olarak denenebilir, bu çalışma mutlaka gereklidir. Kişinin kaybolmadan önceki fatura vb kayıtlarının incelenmesi hatta ölüm raporlarının kontrol edilmesi çalışma için önemli bir etkendir. Ama bu şekiklde bir çalışmadan istediğinizi alamıyorsanız profesyonel yardım almanız gerekebilir.

Basit yöntemler tükendikten sonra, özel bir dedektif, söz hususu bireyi bulmak ve onunla etkileşim kurmak amacıyla çoğu tekniği kullanabilir, Kamu kayıtlarını araştırır, Yönetici aramaları ve Seçmen Kaydı gibi iş kayıtları, süratli bir şekilde araştırılabilecek ve kayıp bir bireyi başarılı bir şekilde iz sürerek takip eder. Bir şahıs ile ilgili sahip olduğunuz her türlü bilginin, ne kadar ufak olursa olsun, tahkîkat sürecine yardımcı olacağından ve sonucun daha hızlı olmasına yardımcı olacağından özel dedektife verilmesi çok önemlidir.

İyi bir dedektif kayıp bir bireyi bulmada ya da izini sürmekte farklı yöntemlerde uygulamaktadır. Çoğu vakit bu yöntemler, en üst düzeyde takdir yetkisi gerektirir. Bir bireyi bulmakta zorlanıyorsanız , özel bir dedektifle konuşmak, aslında dışarıdan yardım etmeye gereksiniminiz olup olmadığı konusu ile ilgili karar vermenize yardımcı olacaktır. Kayıp bir arkadaşınız ya da akrabanız varsa ya da birisi ile bağlantınızı kaybettiyseniz ve yeniden iletişime geçmek istiyorsanız, özel dedektifin nasıl yardımcı olma ihtimalini öğrenmek amacıyla lütfen firmamız ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Not:Yasal olarak kayıp olduğuna dair başvuruda bulunulmamış kolluk kuvvetleri tarafından aranmayan kişiler için gelen talepleri reddetmekteyiz.

Awesome Image

YouTube
YouTube
Instagram
LinkedIn
Share
Bizi Arayın