• Hasanpaşa Mah. Kadıköy/İstanbul
  • 0216 349 8373
  • Turkish English Arabic

Kuşadası özel dedektif bölgedeki en tecrübeli ve eğitimli özel dedektifleri çalıştırmasıyla bilinir. Bunun nedeni, hem ufak hem de büyük ölçekli vakalarda senelerce çalıştıktan sonra, araştırmacılarımızın gereksiniminiz olan neticeleri elde etmek amacıyla nelerin gerektiğini anlamasıdır. Akçayel Kuşadası özel dedektif bürosunun asli dayanaklarından biri olan sorumluluk duygusu ile yapılan araştırma ile , çalışmalarımızın tarafsız, alakalı ve dürüst kalmasını sağlamak amacıyla katı nitelik ve müşteri gizliliği standartlarına sıkı olarak bağlı kalıyoruz.

“Kuşadası özel dedektif” size güveneceğiniz profesyonel tecrübe ve profesyonel bilgi sunar. Kuşadası özel dedektif büromuz, yanlarında 5-27 senelik tecrübesi olan emekli kolluk kuvvetleri personellerinin liderliğinde profesyonel konusunda uzman araştırmacılardır. Bu tecrübeli profesyonel konusunda uzman detaylı geçmişlere sahiptir ve engin tecrübelerini araştırmalarınıza katarlar. Amacımız özel dedektiflerimiz aracılığı ile siz müşterilerimize sahip olunan en profesyonel ve itimat edilir hizmetleri sunmaktır. Hizmetlerimiz, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak kolaydan zora kadar uzanır. İster kolay bir telefon danışmanlığı olsun, ister resimler / fotoğraflar / videolar / kapsamlı rapor sağlamak ve daha sonrasında mahkemede size yardımcı olmak için sizin yanınızdayız ve yardım etmek istiyoruz.

Akçayel Kuşadası Özel Dedektif Bürosu Bütün Türkiye’de olduğu gibi Kuşadası’nda da saygın hukuk firmaları ile ve bireysel müşterileri ile çalışmaktadır.Bunun nedeni uzun yıllardır özel dedektif sektöründe çalışmamız ve dosyalarımın %99 unu sorunsuz teslim edebilme başarımızdır.

Web sitemizi ziyaret ediyorsunzuz ve çünkü bir özel dedektif tutmayı düşünüyorsunuz.Sorununuz hakkında en uygun araştırma planını yapacak ve sizin için gerekli delilleri elde edecek tecrübeye sahibiz.

Önceliğimiz daima müşteri gizliliği ve müşterilerinmiz ile karşılıklı olarak dürüst bir çalışma prensibi kurmaktır.Bu cümleler bizim için bir söz değil reel hayatta bütün ekibimiz ile bütünleşen yaşam felsefemizdir.”Akçayel dedektif bürosu”

Sorunlarınızın çözümü konusunda elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bir özel dedektif tutarken neden kurumsal bir firma ve daha profesyonel bir ekip tutarak daha çok ödeyeyim bir kişi benim işim için yeter diyorsanız. Bir amatör tutabilir ve üzücü sonuçla karşılaşabilirsiniz.

Akçayel Kuşadası dedektif bürosu dedektiflik hizmetleri ile alakalı tüm hizmetleri veren özel bir dedektiflik firmasıdır. Bir sadakatsizlik şüphesini gidermeniz, yaşlanan bir aile delegesi amacıyla bir bakıcıyı araştırmanız ya da mahkemeye kanıt olabileccek kanıtların toplanması, Kuşadası dedektif bürosu gereksiniminiz olan neticeleri verecektir. Davanıza ne gerektiriyor olursa olsun, tecrübeli profesyonel müfettişlerimiz sizin amacıyla saklı ve kapsamlı bir şekilde çalışacaktır. Sunduğumuz hizmet çeşitleri şunlardır:

Özgeçmiş araştırması

Dolandırıcılık davaları

Boşanma davaları delil temini (eş takibi)

Kayıp şahıs bulunması

Gözetim

Çözülemeyen davalar

Aldatan Eş

Çocuk velayeti

Çocuk Yardımı

Boşanma

Sadakatsizlik

Fiziksel istismar

Kurumsal araştırmalar

Personel araştırması

Sahte ürün araştırmaları

YouTube
YouTube
Instagram
LinkedIn
Share
Bizi Arayın