• Hasanpaşa Mah. Kadıköy/İstanbul
  • 0216 349 8373
  • Turkish English Arabic

Yalova özel dedektif bürosu Boşanma Davanıza Yardımcı Olabilir mi?

Özel dedektif’lar tam anlamıyla neler yapabilir?

Yalova özel dedektif bürosu Özel dedektif’ler, gözetim, sorgulama, bilgi toplama ve mahalli bilgi kaynakları dahil olmak suretiyle çeşitli uzmanlık tekniklerini kullanarak herhangi bir hususta bilgi arayan, doğrulayan ve analiz eden yüksek eğitimli profesyonellerdir.

Özel dedektif’lerin çoğu, avukatlar, sigorta şirketleri, bireyler ve tahkîkat arzuları olan diğer profesyoneller tarafından sözleşmeli olarak çalıştırılır, yalnız bireyler ilaveten şahsi ya da ufak işletme meseleleri için Özel dedektif’lerin hizmetlerini arayabilirler. Boşanma, Özel dedektif’lar için yoğun bir alan olabilir ve müfettişin sağduyulu doğası, onları işe almanın başlıca cazibe merkezleri arasındadır.

Yalova özel dedektif bürosu Çoğunlukla boşanma, zina, aile içi şiddet ve aldatma gibi özel meseleleri ve olayları gerektirir ve Özel dedektif’lar genelde komplike mali ve organizasyonel sorunlar de dahil olmak suretiyle geniş bir ürün yelpazesini keşfetmek için eğitilmiş çok yönlü ve yetkin kişilerdir. bazı boşanma davalarında olabildiğince alakalı.

Bir Özel Müfettişin boşanma ile ilgili ana işlerinden bazıları şunları içerir:

İddiaların Kanıtı Toplama

Yalova özel dedektif bürosu Boşanma davası açarken, partnerlerden biri ya da her ikisi de hata olup olmadığını ve hatanın nerede olduğunu tanımlamalıdır. Bir arıza boşanma senin boşanma suçlama sebebiyle diğer tarafın eylemlerinin ya da inactions ait temsilci biridir. Geleneksel hata gerekçeleri arasında, zulüm iddiası (fiziksel ya da duygusal acıya neden olan) en yaygın olanıdır, yalnız diğerleri şunları içerir; evlilikten önce ifşa edilmeyen zina , firar , hapis ve cinsel fonksiyon sorunluluğu. Bu senaryoların her birinde, bir yargıç büyük ihtimalle bu iddia edilen hatanın kanıtı isteyecektir ve burası gerçekten de Özel dedektif’lerin devreye girdiği yerdir.

Yalova özel dedektif bürosu Bir araştırmacının rehberliği olmadan eksiklik kanıtı toplamak, eşlerden herhangi birini hakimin gözünde riskli bir duruma sokabileceğinden ve eğitimsiz ve duygusal bir eşin kullandığı teknikler hukukun sonuçlarını etkileyebileceğinden tavsiye edilmez. olumsuz yönlerden durum. Müfettişler, arızanın keşfedilmesiy ile ilgili tehlikelerin üstesinden gelmeye alışkındır, ilaveten tahkîkatlar makul yasa ve işlemlere uyacak biçimde yürütülür.

Nafaka

özel Dedektif

Boşanma, diğerlerinin hiç görmediği çoğu eş için olumsuz bir yan getirebilir. Bu, hiçbir yerde nafaka için mali katkılarda bulunmaktan daha yaygın değildir.

Yalova dedektif Çoğu zaman, diğer eşe karşı derin bir güvensizlik, genelde yasal olarak zorunlu çocuk bakımı ödemelerini azaltmak için varlıkları gizlemeye ya da gizlemeye , maaşları ya da teşvik yükümlülüklerini geciktirmeye ve geliri yanlış beyan etmeye çalışacakları anlamına gelir. Müfettişler, veri tabanı ya da gözetim mali araştırmaları yoluyla, bu tür durumlar ile ilgili gerçek varlıkları ve geliri ustalıkla izler. Bir dedektifin görevi, kapsamınızın uygun ve doğru olmasından emin olmaktır, böylelikle ufak bir çocuğu büyütme konusu ile ilgili lüzumsuz mali yüklerle karşılaşmazsınız.

Yalova dedektif Çocuk velayeti

Boşanma sürecinde problem olan yalnızca ufak bir çocuğun maddi desteği değildir, çoğu kez boşanmaya neden olan olaylar eşlerden birine ya da her ikisine de diğerinin çocuğun refahı için bir problem teşkil ettiğini gösterir . Bu, bilhassa zina ya da alkol / uyuşturucu kullanımının söz konusu olduğu durumdur, fakat zina suçu çocuğun velayetimin alınmasında pek yeterli olmayabilir.

Bunlar oldukça ciddi endişelerdir ve yalnızca boşanma için değil, olaya karışan kişiler için, çocuk istismarı ya da ihmali gibi bazı suçların belirlenmesi halinde, sonuçları olan oldukça ciddi endişelerdir . Yine, Özel dedektifler , bu faaliyetlerden herhangi biri ile ilgili iddiaları araştırabilir ve bilhassa onaylayabilir ya da reddedebilir ve daha sonra çocuk için koruyucu tedbirler koymak için yerleştirilen kolluk kuvvetlerine bildirebilir.

Yalova dedektif Varlık Araştırmaları

Yalnızca seyrek durumlarda, varlıklar her iki ortağın da mutabık kalacağı biçimde bölünür. Anlaşmazlıklar ipotek sorumlulukları, hediyeler, araba ödemeleri, şirket dşayetlemeleri ya da mirkatiyenrdan kaynaklansa da, Müfettişler çeşitli kaynaklardan finansal varlık bilgilerini bulabilirler. Bu araştırmayı kullanarak, avukatlar boşanma kararını verdikten sonra varlıkların bölünmesi için daha doğru ve daha hassas bir plan oluşturma şansına sahipler, bu da daha dostane bir çözüm ve daha düşük yasal cezalar anlamına gelir.

Yalova özel dedektif, her iki ortağın da varlıkların gizlendiğinden şüphelendiği senaryolarda bilhassa yararlıdır . Ne yazık ki, eşlerden birinin ya da her ikisinin de boşanma davası ve uzlaşma sürecinde mal varlığını gizlemeye çalışması olabildiğince sık görülür.

Boşanma oranlarının dünya çapında artmasıyla beraber, çiftler evliliklerini sonlandırmayı seçtiklerinde birden fazla zorlukla karşılaşabilirler. Harika olan şey, özel bir özel dedektiflik bürosunu işe almanın, belki de her iki tarafın da yargılamaya daha doğru ve doğrulanmış detaylarla girebilmesi sebebiyle, boşanma ile gelen gerginliği ve kaosu azaltmanın yollarından biri olmasıdır. Özel bir dedektif, varlıkların bulunmasına yardımcı olabilir, iddiaları onaylayabilir ya da reddedebilir ve kanıtlar elde edebilir ve bir bilirkişi olarak mahkemede büyük bir varlık olabilir.

YouTube
YouTube
Instagram
LinkedIn
Share
Bizi Arayın