• Hasanpaşa Mah. Kadıköy/İstanbul
  • 0216 349 8373
  • Turkish English Arabic

Bizimle çalışarak aklınızda yer eden sosyal ve fiziksel hayatınızı olumsuz yönde etkiyelen sorunlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olalım.Akçayel Üsküdar Özel Dedektif Bürosu Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Üsküdar’da da müşterilerinin sorunlarını çözmek için uzun yılların verdiği tecrübe ile müşterileri ile empati kurarak sorunları için en uygun en kısa sürede sonuçlar elde etmeyi amaçlamaktadır. Çoğu kişi bir özel dedektif ile çalışacağını hiçbir zaman düşünmemiştir. Ama malesef böyle bir hizmete ihtiyaç duyuyor iseniz bir özel dedektif sizi mahkemenizde bir adım öne geçirecek deliller bulabilir.

Konunuz ister bireysel ister kurumsal bir sorun olsun, çözümü için bizim ile çalışmasanız bile sizin için en uygun tavsiyeleri vereceğimizden emin olabilirsiniz. Tavsiyelerimizden sonra sorunu gerek bizim ile geren kendiniz nasıl çözeceğinize ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine öncelikle siz karar vermelisiniz.

Bütün özel dedektiflerimizin ve araştırma takip uzmanlarımızın mesleğimizde uzun yıllara dayanan tecrübesi vardır. Özel dedektif mesleğinde her araştırmanın farklı durumları olsa da meslekte olan tecrübe ile anlık ve soğukkanlı düşünerek hareket edebilmek çok önemlidir. Çalışmamızda en son teknolohik kamera vb. görsel araçları kullanarak size en net delilleri sunmayı amaçlamaktayız.

üsküdar dedektiflik bürosu

Üsküdar bölgesi İstanbul’un en kalabalık bölgelerinden biridir.Üsküdar bölgesinden Yüz’ün üstünde müşterimizin sorunlarının aydınlatılmasında yardımcı olduk. Özel dedektif ile çalışmak çok radikal bir karar olabilir. Yabancı birileriyle çok özel sorunlarınızı paylaşmanın ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyoruz. Ama hayatınızın kalan dönemini mutlu geçirmek istiyor iseniz bunu yapmak zorundasınız.Sizin ile özel dedektif büromuzda yapacağımız görüşmede herşeyin gizli kalacağından emin olabilirsiniz.

Kayıp, hacizli araçların bulunması

Özgeçmiş araştırması,

Personel araştırması

Kurumsal dolandırıcılık

Boşanma davasına delil temini (eş takibi)

vs..

Üsküdar özel dedektif bürosu alanlarının çoğunda tecrübeye sahiptir.

Akçayel Üsküdar dedektif, dünyanın önde gelen Dedektiflik bürolarından biridir. Üsküdar dedektiflik bürosu 24 saat ücretsiz olarak arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.Bay veya ayan ayırmaksızın her çalışmamızda titizlik göstererek alınabilecek en iyi sonuçları almayı amaçlamaktayız. Akçayel Üsküdar dedektif bürosu İstanbul merkezli olarak Türkiye çapında ve Kıbrıs’da hizmet vermektedir..

Hizmet sunduğumuz yerler ile ilgili daha çok bilgi amacıyla lütfen Akçayel özel dedektif bürosu ana sayfamızı ziyaret ediniz.

Üsküdar özel dedektif , en köklü özel dedektif bürolarından biridir. Son derece eğitimli, lisanslı ve bağlı incelemeciler doğrulusunda desteklenen ‘son teknoloji ürünü’ beceriler ve ekipmanlarla, 21. yüzyılın araştırma tekniklerinin en son noktasındayız.

E-postalarınıza 24 saat içersinde – normalde 2 saat içersinde cevap vermeyi garanti ediyoruz.

YouTube
YouTube
Instagram
LinkedIn
Share
Bizi Arayın