• Hasanpaşa Mah. Kadıköy/İstanbul
  • 0216 349 8373
  • Turkish English Arabic

Akçayel Özel Dedektif Bürosu Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uygun olarak çalışmaktadır.

Firmamız, kapsamlı bir Profesyonel Araştırma Hizmetleri sunmaktadır.

Akçayel Özel Dedektif bürosu 15 yıldır meslekte olan bazı avukatlarında referans verdiği ünlü dedektif Hakan KARA tarafından çalıştırılmaktadır.

Dedektif Büromuz, Profesyonel Soruşturma Hizmetleri sağlamaya inanmaktadır. Müşterimizin her bir vakasını, Tam Gizlilik ve Gizlilik içinde dikkatle ele alıyoruz.Çalışmaya başlamadan önce müşterilerimizin mağduruyetini en aza indirmek için araştırma ve gözlem çalışmasına başlamadan önce vakalarınızı dikkatlice inceleyip çalışma planımızı buna göre yapmaktayız. .

ünlü dedektif

Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için son teknoloji cihazlara kullanarak teknolojik bütün imkanlardan yararlanmaktayız.. Müşterimize çalışmanın gidişatı ile ilgili bilgiler belirlenen zaman aralıklarında sunulmaktadır. Verimli hizmetlerimiz, sonuçlara ulaşmada kanıtlanmış başarıya sahiptir.

Türkiye ve Kıbrıs’da , Hukuk Firmaları ve Çok Uluslu Şirketler için komplike vakaları çözen ayrı bir yapımız bulunmaktadır. Bu Medya ve Basının da dikkatini çekti ve firmamızı tanınmış ünlü bir firma yaptı.

Habertürk, Show tv gibi ulusal kanallarda özel dedektiflik mesleğini tanıtarak mesleğin gelişimine, tanıtımına katkıda bulunmaya çalıştık bunun doğal sonucu olarak ülkemizde ünlü tanınan dedektiflerden olduk.

Ünlü özel dedektif PROFESYONEL ETİK VE DAVRANIŞ KURALLARI

“Akçayel Özel Dedektif Bürosu” üyesi olan bütün Ünlü Özel Araştırmacılar , profesyonel Etik ve Davranış Kurallarımıza her zaman uymayı kabul eder:

Müvekkillerimizle bütün ilişkilerimizde dürüstlük, samimiyet, doğruluk, sadakat, ahlak ve vicdanla mesleğimizi yürütmek.

Müvekkillerimizin menfaatlerinin ceza hukukuna aykırı olduğu durumlar haricinde her koşulda müvekkillerimizin güvenlerini sonsuza kadar güvenliğini sağlamak.

Tüm tahkîkatlarımızı yasallık, ahlak ve mesleki etik sınırları içinde yürütmek.Yasaya aykırı olduğu ülkelerde herhangi bir şekilde kanıt toplama tekniklerini çalışanımızı reddetmek.

Özellikle ulusal şöhret ya da aleniyet ile ilgili konularda üçüncü şahıslar tarafından yapılan tahkîkatlardan müşterimizin çıkarınin her yönünün en katı gizliliğini güvenliğini sağlamak.

Özel dedektif mesleğini icra ederken yetki alanlarındaki konularda bütün tanınan ve sorumlu kolluk kuvvetlerine ve devlet kurumlarına tam işbirliği sağlamak.

Müvekkillerimize yasadışı ya da etik olmayan eylemlere karşı danışmanlık yapmak.

Hizmet sözleşmemizin her bir müşterimize ve halindeki bütün şeffaf ücret ve masrafları tam anlamıyla tatmin edecek biçimde açıklamak ve tarih ve saat damgalı video-grafik ya da fotoğraflı kanıtlar içeren gerçeklere dayalı bir rapor sunmak.

Kendi profesyonel itibarımızı en üst düzeyde ve araştırmacı arkadaşlarımın ve profesyonel ortaklarımın itibarını güvenliğini sağlamak.

Tüm çalışanlarımızın bu etik ve davranış kurallarına sıkı sıkıya bağlı kalmasını sağlamak.

YouTube
YouTube
Instagram
LinkedIn
Share
Bizi Arayın