• Hasanpaşa Mah. Kadıköy/İstanbul
  • 0216 349 8373
  • Turkish English Arabic

Şirketimiz bünyesinde çalışan tecrübeli ekibimiz ile endişelerinizi gidermek üzere profesyonel dedektiflik hizmeti verilir.Tuzla özel dedektif bürosu

Yargıtay bu konuda vermiş olduğu bir kararında, taraflar hazır bulunup, bizzat anlaştıklarını açıklamaz veya hakim, tarafların anlaşmalarını uygun bulmaz ise, taraflardan delilleri sorulup, toplanması sonucunda evlilik birliğinin temelinden sarsılmış olup olmadığının Medeni Kanunun 184.

Aldatma sonucunda ilişkinin çOk büyük yara alacağı açık, ancak aldatma her durumda ilişkiyi ve evliliği bitirmiyor. Aldatılan eş hayalkırıklığı ve öfke ile ilişkiyi bitirme kararı alabiliyor ancak alınan bu ayrılık kararı çoğunlukla uygulanmıyor. Aldatılan eş gururu kırıldığı için, eşini cezalandırma isteği duyduğu için aldatan eşi terkedeceğini söyleyebiliyor.

Dedektifler sadece takip yapmazlar ayrıca araştırma çalışmaları da yaparlar. Araştırma çalışmaları kurumsal ve bireysel olmaktadır. Takip çalışmalarının da kurumsal olanları bulunmaktadır. Örneğin personel takibi kurumsal bir çalışmadır ama

Çağdaş yaşam tarzının ve çağdaş toplumun beraberinde getirdiği birtakım sorunlar çoğu kez aile yaşamında gerilime yol açıyor.

Dolayısıyla tüm sözleşmeler için geçerli olduğu gibi evlilik sözleşmesinin bozulmasını sağlamak için de Türk Medeni Kanunu’nda sayılan geçerli sebeplerden birinin olduğunun kanıtlanması gerekiyor. Kanunda sayılan boşanma sebepleri ise şu şekilde listelenebilir:

Teknolojik gelişmelerden sıklıkla yararlanmakta olan dedektiflerin bu konuda kullanmış oldukları yöntemler casus yazılımlar ve takip programlarından oluşmaktadır.Dedektifler sıklıkla kullanmış oldukları casus yazılım ve programlar sayesinde birçOkay mağdur kişinin hayatını değiştirerek, kişilerin daha huzurlu ve mutlu bir hayat sürmelerine lawnımcı olmuştur.Casus yazılımların çalışma mantığında takip edilecek kişinin telefonuna yüklenen bir program sayesinde kişinin konum, kamera, mikrofon, son aramalar,mesajlar gibi uygulamalarına erişim sağlamaktadır.Dedektiflerin sunmuş oldukları eş takibi hizmeti profesyonel dedektifler tarafından sürdürülmekte ve devam ettirilmektedir.Yapılan dedektiflik çalışmalarında dedektifler teknik servis hizmetini haftanın 7 günü 24 saat devam ettirmektedir.Diğer bir takip yöntemi olan fiziki takipte ise dedektifler kişiyi gün içinde takip ederek yapmış olduğu tüm aktiviteleri bir rapor haline getirmektedir.Tuzla özel dedektif.

Tam tersi olduğunda ise kadın aldatmak için yeterli sebebin biriktiğini düşünerek olmayacak adımlar atabilmektedir. Kadını aldatma yoluna girdiren diğer yaygın sebepler şunlardır:

Özel dedektifler araştımacılar Bireysel kurumsal araştırmalar yaparak müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda delil ve belgelere ulaşarak istenilen bilgileri temin etmektedirler.

Şüphelendiğiniz herhangi bir durum olduğunda manevi olarak çok büyük yıkımlar yaşanabilir. Ancak durumun kurtarılabilecek bir düzeyde olup olmadığı hakkında kesin bir karar verilmiş ise ve boşanma konusunda kararlı olduğunuz durumlarda mutlaka elinizde sağlam deliller olmalıdır.

Yapılan araştırma hizmetinde ücret araştırma süresine ve araştırması yapılacak olan şahsın bazı bilgilerine göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin hafta sonunu yaşadvertisementığı bölgenin sahilinde sevgilisiyle balık tutan bir şahısın, sevgilisiyle İstanbul’a alışverişe giden bir şahıs ya da sevgilisiyle Kıbrıs’a kumar oynamaya giden bir şahsın araştırma maliyetleri eşit değildir ve eşit olamaz.Tuzla özel dedektif

YouTube
YouTube
Instagram
LinkedIn
Share
Bizi Arayın