• Hasanpaşa Mah. Kadıköy/İstanbul
  • 0216 349 8373
  • Turkish English Arabic

dedektiflik büroları

Dedektif olmak için devlet tarafından sağlanan belgelerin temin edilmesi gerekmekte ve ancak bu şekilde faaliyete geçilebilmektedir. Dedektif olmak için gerekli eğitimi alıp, şart belgeleri tamamlamanın yanında mesleğe ilgi duymak, meraklı olmak ve zeki olmak dedektiflik mesleğinin olmazsa olmazlarındandır.“Pendik dedektif”

Bu nedenle iş takibi saatlik yarım günlük sabah evden çıkıp gece eve girene kadar veya bazı özel durumlarda 24 saat aralıksız hiç kesinti yapmadan yapılmaktadır. Ayrıca yapılacak olan eş takibinde araştırması yapılacak olan kişinin aracı varsa aracının marka modeli motor gücü, şahsın yaptığı iş, şahsın evi ile işyeri arası kilometre mesafesi, şahsın sosyal yaşantısı gibi etkenler günlük takip ücretini belirlemektedir. Ayrıca araştırılması yapılacak olan şahsın bir takım özel durumları da takip ücretini düşüren ve yükselten hususlardır. Yukarıda belirtilen bilgiler bilgileri şirket yetkililerimize bildirildikten sonra şirket yetkililerimiz eş takibi ile ilgili günlük ücreti belirleyerek dimensions bilgi vermektedirler. Bu nedenle eş takibi araştırma hizmetinin önceden belirlenen bir ücreti bulunmamaktadır.

Mahkeme heyeti haksız tahrik indirimi uygulayarak sanığın 24 yıl hapis ile cezalandırılmasına karar verdi. Karara kadın üye hakim ise muhalefet şerhi koydu.

Eş takibi ve adatma gibi konularda uzun yılların tecrübesi ile yasak ilişkiler içinde olan eşlere ait delillerin bulunması ve ispatlanması bir hafta sürer. Bu şeklide yasak ilişki yaşayanlar haftalık birkaç kez görüşmeleri muhtemeldir. Bu da delil toplama alanında yüzde 98 oranında delil toplama ve raporlama işinin tamamlanması anlamına geliyor.

Klasik aldatma filmlerinden biraz farklı bir konusu var Acemi Çapkın’ın. Bu defa bir aldatma öyküsünden ziyade erkek arkadaşının onu aldattığına kendi kendini ikna etmiş bir kadının bunu kanıtlama çabalarını izliyoruz.

Üstlendikleri rolün eksiksiz biçimde yerine getirilmesi gerektiğini bilen görevliler, çalışma sırasında olası herhangi bir tehlike hakkında bürolara bildirim yapmak zorundadırlar. Bu sayede boşanma davası sırasında müşteriler için delil toplanırken hiçbir sıkıntı yaşanmayacak ve çalışmaleın profesyonel bir şekilde devam etmesi sağlanacaktır. Profesyonelliğin dikkatli kişiler tarafından eksiksiz olarak uygulandığını ve bu uygulamaların tecrübe gerektiğini bilmeniz gereklidir. Tecrübesiz olarak yapılan çalışmalardan kesinlikle hiçbir fayda göremeyeceğiniz gibi bu çalışmalarda paranızın ziyan olmasından başka hiçbir şey olmayacaktır.

Eş takibi kesinlikle uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Eş takibi hizmetine başlanmadan önce araştırmayı yapacak ekip kurulur. Her ekip her araştırmaya yapamayacağı için ekibin yapılacak olan araştırmaya göre uzman olması gerekmektedir. Örneğin lise veya üniversite öğrencilerinin takibini genç araştırma görevlileri veya element time çalışan öğrencilerin yapması halinde çOkay başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Ancak eş takibi araştırmasını ise geçmişte eş takibi hizmeti konusunda deneyimli olan profesyonel hizmet veren ekiplerin yapması gerekmektedir. Özel dedektiflik mesleğinde yapılacak olan her araştırmanın ekip sayısı farklılıklar göstermektedir. Örneğin öğrenci takibini iki kişiden oluşan ekip başarıyla yerine getirirken eş takibi araştırmasından araştırılacak olan şahıs erkek ise üç kişilik ekip erkek şahsın araştırmasını yapabilir bu üç kişinin her birinin ayrı ayrı görevleri bulunmaktadır.”Pendik dedektif büroları”

Bu sayede eşinin gün içinde neler yaptığını bilecek ve alınan kararlarda ne kadar doğru karar verdiğini de tespit edecektir.

Her ne şekilde olursa olsun aldatma son derece yıkıcı bir durum. Evliliklerin bitme nedenleri arasında ilk sıralarda yer alan aldatma, psikologların ve evlilik terapistlerinin en sık çalıştığı durumlar arasında yer alıyor. Özel Dedektif

YouTube
YouTube
Instagram
LinkedIn
Share
Bizi Arayın