• Hasanpaşa Mah. Kadıköy/İstanbul
  • 0216 349 8373
  • Turkish English Arabic

İstanbul’da bir sadakatsizlik araştırması yapmanız amacıyla 5 neden

Eşinizin sizi aldattığından mı şüpheleniyorsunuz ? Eğer öyleyse, bunu ispatlayacak bir delile sahip olmak her vakit daha iyidir. Sadakatsizlik konusu ile alakalı ciddi bir karar almak, Mutlu bir evlilikte yıkıcı sonuçlar doğurabilir. Fakat, sıksık bir hata ya da şüpheden sonra bile bir şahsa körü körüne iltimat etmek de doğru değildir. Partnerinizin suçlu olduğunu kanıtlamak amacıyla her vakit geçerli bir eylem kanıtı olması daha iyidir.

Herhangi bir karara varım harekete geçmen evvelce bir zina araştırmasını düşünün ve akrabanızın / evliliğinizin boşanma davasına ulaşmasını önleyin. Herkes talihli değildir ve genel olarak doğrudur ve bu amaçla sadakatsizlik soruşturması boşanmayla alakalı davalarda yardımcı olur.

Batı kültüründeki yükseliş nedeniyle evlilik evveli seks, eşcinsellik, zina, evlilik dışı temaslar vb. Y kuşağı doğrultusunda normal kabul ediliyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerde genel olara daha fazla görüşür. Diğer bütün şehirler arasında İstanbul, zina, evlilik evveli seks ve deneme evliliklerinde daha üst sıralarda yer alıyor. Bu şehirlerde yaşam sürdüren çiftler eşit eğitimli oldukları ve geçim kaynağını kazandıkları amacıyla kimseye bağımlı değiller. Hafif bir güvensizlik neticesinde boşanmaya hazırlar.

Türkiye toplumu, bilhassa de eski kuşak boşanmayı çok açık bir şekilde kabul etmiyor ve bu amaçla bu büyük kararı vermeden önce özel bir dedektif bürosuna başvurun. İstanbul’daki özel bir dedektiflik bürosu, zina tahkîkatı yapacak ve size belge kanıtı sağlayacaktır. Bu ispatlar boşanmayla alakalı davalarda yardımcı olur.

Bir zina soruşturması yürütmeden önce denetim şüphe edilmesi gereken bazı işaretler:

Bir istanbul sadakatsizlik soruşturması neleri kapsar?

Özel bir dedektiflik bürosu, şüpheli faaliyeti müşteri gizliliğini esas alacak bir şekilde araştıracaktır. Evliyseniz ve ilişkinizin bittiğini hissediyorsanız, bu ilişkiden çıkıp gerçeği öğrenmek daha iyidir. Akçayel özel dedektiflik bürosu, gerçekleri sunmanıza yardımcı olmak size yardımcı olmaya hazırdır. Bizi dilediğiniz zaman arayıp bilgi alabilirsiniz.

YouTube
YouTube
Instagram
LinkedIn
Share
Bizi Arayın