• Hasanpaşa Mah. Kadıköy/İstanbul
  • 0216 349 8373
  • Turkish English Arabic

Bir ilişkinin en önemli kısımlarından biri partnerinize güvenmektir.Fakat sadakat bazı insanlar için çok zor olabilir ve sonuç olarak eşine karşı sadakatsiz hareketlerde bulunup aldatabilir. Aldatan kişilerin çoğu suçluluk duygusunu bastırmak için sorunun eşinde olduğunu, eşinin kendisine ilgi göstermediği, evde güler yüz olmadığı, evde yemek yapmadığı, eşinin artık onu sevmediği gibi bahanelere sığınırlar. Bazı kişilerde intikam almak için maalesef bu hataya düşebiliyorlar. Kesin olmamak ile beraber eşinizin sizi aldatabileceği kişilerden bazıları ise:

Eski Bir Dost veya Sevgili “Aldatabileceği kişiler”

Günümüzde facebook, instagram gibi sosyal medya uygulamaları sayesinde kişier daha önceki arkadaş , sevgili vb kişilere ufak bir araştırma ile ulaşabiliyorlar ve karşılıklı görüşmelerde konuşamayacakları sözleri hareketleri buralarda uygulayabiliyorlar. Eski bir sevgili veya okul arkadaşı mahalle arkadaşı gibi karşı cinsten insanlar ile temas kurduklarında eskilerden konuşmaya başlayarak çok samimi konuşmalar ve karşısında iyi bir dinleyici görüyor. Sanal alemde olduğu içinde kimsenin farketmeyeceğini düşünüp kendine iyi geldiğinden devam ediyor. Fakat bir süre sonra burada da ki muhabbet duygusal bir bağa dönüşebiliyor .Sosyal medya sadece çocuklar için değil yetişkinler içinde sağlıklı kullanılmadığında tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Komşu

Kötü niyetli komşularınız var ise komşu ile ilişki farkedilmesi en zor aldatma vakalarındandır. Komşularınız sizi biraz izlediğinde sizin günlük programlarınızı sizle biraz samimi olduğunuzda aile içindeki durumunuza kadar herşeyi öğrenebilir ve bunları kullanarak eşinizin zayıf yönlerini bildiği için eşinizin aklını çelebilir.

İş Arkadaşı

İş arkadaşları, birlikte çalıştıkları insanların hayatlarına dair ilginç bir bakış açısına sahip olabilmektedir. .İş yerinde insanlar evlerinden daha çok vakit geçirmektedirler. Bu süre içinde karşılıklı tavsiyeler dert ortaklıkları zamanla arkadaşlıktan daha ileri noktalara taşınabilir. Özellikle ofis ortamlarında çalışan kişiler açısından bu çok sık rastladığımız bir konu. Bu tür kişileri farketmeniz de çok zordur çünkü aynı iş yerinde oldukları ve vakitlerinin çoğu zaten beraber olduğundan telefonunda isminin kayıtlı olmasından şüphe duyulmaz.

Arkadaşlık Uygulamaları

Aldatabileceği kişiler genel olarak dışarıda tanıştığı bildiği kişiler ile aldatır fakat son zamanlarda moda olan arkadaşlık uygulamaları da ön plana çıkmaya başladı. Bu uygulamalar sanal alemde olduğu için sizin de farketmeniz , bu hesaplara ulaşmanız gerçekten çok zordur. Kaldı ki eşinizin telefonunda ne yaptığı hakkında merak sahibi değilseniz bunu bilmeniz gerçekten zordur. Aldatan kişiler bunu fırsat olarak değerlendirebilirler.

Eşinizden şüpheleniyorsanız. Bazı ipuçlarına dikkat edebilirsiniz. Telefonundaki uygulama şifreleri sürekli değişiyor ve içeriğine giremiyorsanız. Telefon ve bilgisayarını gözünün önünden ayırmıyor ve şifre ile koruyor ise, Açıklanamayan kredi kartı harcamaları varsa.(arkadaşlık uygulamaları kredi kartı ile ücret tahsil eder)

Aldatma çok değişik şekil ve şartlarda olabilir. Eşiniz hakkında şüpheleriniz var ise Akçayel özel dedektiflik bürosu olarak bize her zaman 0 216 349 8373 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

YouTube
YouTube
Instagram
LinkedIn
Share
Bizi Arayın