">
telefon

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

+90 850 405 5177

triangle
Türkiye Özel Dedektif Bürosu 7/24 bizi arayabilirsiniz.

0216 349 8373

Profesyone Hizmet

Akçayel Türkiye Özel Dedektiflik Bürosu Türkiye'de Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba Cad. No:13 D:1-2 Kadıköy/İstanbul''da kurulmuş bir firmadır.2008 yılından bu yana %100 müşteri memnuniyeti parolası ile sürekli büyümeyi hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda yapılan çalışmalar sonucunda firmamız ekonomik şartlara ayak uyduran ve hedeflerinden ödün vermeyen bir yapıya sahip olmuştur.

Geniş kadrosuyla bireysel ve kurumsal özel dedektif hizmetlerinde kısa sürede sonuç sağlamayı amaçlayan merkezi konumu, finansal alt yapısı ve müşterilerin problemlerine en kısa sürede çözüm üreten uzman yönetim kadrosu ve personeli ile %100 müşteri memnuniyetinin temel taşlarını oluşmuştur.

.
Tüm çalışanlarımız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmet verebilme ve kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesi anlayışı ile kendisini yenileyen, müşterinin güvenini kazanan, bu anlayış çerçevesinde hizmeti her zaman grev bilerek müşterilerimize karşı saygı göstererek özel dedektif hizmeti sunacaklardır.

.

.

Görüşmelerimizde herhangi bir kişisel kaydınızı almadan detaylarını öğrenmek istediğiniz hizmetimiz hakkında nasıl bir çalışma izlediğimizi ve şartlarımızı size söyleyerek ofisimizde bilgilendiririz ve sizin istediğiniz hizmet ile ilgili detaylı bilgiler,çalışmanın nasıl planlanacağı ve ücret konusunda gerekli açıklamaları yaparız. Öngörüşmemizde herhangi bir danışmanlık ücreti talep edilmemektedir ve dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz, randevu alarak bizi ziyaret etmenizden mutluluk duyarız. Çoğu zaman şahıslar bir özel dedektiflik bürosuna gitmekten çekinmektedir.Bu nedenlede hizmetlerimiz hakkında iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ön bilgi alabilirsiniz.Telefon görüşmelerimizde her çalışmanın ayrı bir masrafı ve projelendirilmesinin farklı olmasından dolayı size net bir fiyat vermemiz olanaksızdır.

Cep Telefonu Kayıtları, Mesaj Kayıtları hiçbir şekilde temin edilmez. Casus program ve dinleme cihazı uygulanması kabul edilmez. Aralarında kan bağı olmayan şahısların bireysel iş talepleri kabul edilmez. Aralarında ticari bağı olmayan kurumların iş talepleri kabul edilmez, Aralarında alış-veriş evrakı olmayan ticari kişilerin iş talebi kabul edilmez.

Uzun yıllardır özel dedektiflik hizmetlerinin yürütülmesinde deneyim kazanan Akçayel Özel Dedektif Bürosu ülkemizin en köklü özel dedektiflik firmalarından biridir.

Akçayel Türkiye Özel Dedektif Bürosu

Yıllardır özel dedektiflik hizmetlerinde konusunda uzman uluslar arası özeldedektiflik kuruluşlarıyla ortak çalışmalar yaparak •Evlilik araştırmaları •Hileli ortaklıklar •Gözetim •Ceza savunma dosyasına delil toplama •Kayıp şahısların bulunması •Borçluların aranması •Kurumsal Soruşturma

Alanlarında deneyim kazanarak işimizde en iyi olmak için elimizden geleni yapmaktayız.

Standart çalışma tekniklerini size öneren özel dedektiferin aksine biz sizin ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sağlayan farklı bir yaklaşım sunmaktayız. Sizin durumunuzun ne kadar hassas olduğunu bilmekteyiz.

Eğer en büyük ajanslarından biri olan Akçayel özel dedektiflikden bilgi almak isterseniz iletişim numaralarımızdan istediğiniz zaman bize ulaşabilşirsiniz.

Dedektifler hatta çoğu kişi ülkemizde özel dedektif yasasının neden çıkmadığı hakkında basmakalıp bir cevap verir. O zamanın koşulların özel dedektif yasasını çıkarmaya uygun değildi. Peki aradan yıllar geçmesine rağmen neden halle çıkmadı ve sadece bumudur sebep!Size bir haberle ilgili makale yazıp yorunu yine sizlere bırakacağız.

Özel Dedektiflik Yasası

Geçtiğimiz yıllarda A.B.D. başkanı Sayın Obama'nın Hawai doğumlu olmadığını düşünen Emlak zengini Donald Trump özel dedektifler tutarak bunun araştırılmasını sağlamış üstelik bunu halkın büyük bir kısmının Obama'ya gösterdiği desteğe rağmen sonucun ne olduğu pek önemli değil bu bizi ilgilendirmez. Biz diğer tarafına baktığımızda dünyanın süper güç ilan ettiği bir ülkede o ülkenin başkanını özel dedektifler aracılığı ile bir kişi araştırabiliyor ve buna kimse karşı çıkmıyor. Bu durumda bırakın başkan cumhurbaşkanını belediye başkanını araştırmak isteseniz özel dedektifler aracılığıyla ülkemizde yer yerinden oynar ve hepimiz biliyorki siyasetteki herkes sütten çıkmış ak kaşık değildir.Ayrıca bırakın rakip partileri bizim ülkemizde kendi partileri içinde bile dengelerin değişmesi için rakiplerinin araştırılmasını açıklarının çıkartılmasını isteyen kişiler olacaktır ki bu da partiyi derinden vuracaktır. Geçtiğimiz zamanlardaki kaset skandalı gibi... Özel dedektif firmaları'da yasa çıkmadığı halde bu kadar fazla iken bir de yasa çıksa sayısını sayamazsınız ve bunların hangisinin kimi araştırdığı hakkında hiçbir kontrol mekanizması olamaz. Bize göre bu neden Türkiye'de özel dedektiflik yasasının çıkmayışının başlıca sebebidir. Takdir sizindir.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

• İstanbul ve Kocaeli illeri başta olmak üzere Marmara, İç Anadolu Bölgeleri dedektiflik hizmetleri

•Karadeniz, Doğu bölgeler Karabük, Kastamonu, Bartın, Sinop, Samsun, Ordu, Trabzon, Giresun, Rize,Sivas, Konya, Nevşehir, Kayseri,Şanlıurfa, Gaziantep

•Akdeniz Bölgesi dedektiflik hizmetleri (Antalya , Mersin, Hatay,Adana,Muğla,Kıbrıs )

•Ege Bölgesi dedektiflik hizmetleri ( Çanakkale , Balıkesir, İzmir , Manisa, Aydın)Gsm:0 555 818 4618

İl ve ilçeleri başta olmak üzere tüm Türkiye'ye İstanbul merkezli olarak özel dedektif hizmetleri vermekteyiz.

Türkiye Dedektif bürosu Profesyonel dedektiflik

hizmetlerinde Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKÖY / İSTANBUL
Merkez : 0216 349 8373

Kocaeli Temsilci :0555 818 4616

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
Kurumsal Dedektif
SabahDedektif
Milliyetdedektif
HabertürkDedektif
dedektiftrthaber
dedektif show
dedektifaksam
 
Bumerang - Yazarkafe

Özel dedektifler Derneği

Firmamız Armut.com Kurumsal Üyesidir.

Firmamız Özel Dedektifler Derneği ve Armut.com Kurumsal üyesidir.

/* */