telefon

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

triangle
zina

Zina ve sadakatsizlik vakalarının İstanbul gibi büyükşehirlerde artması

sadakatsizlik veya zina , Özel Dedektif Bürosu

İstanbul'da bir sadakatsizlik araştırması yapmanız amacıyla 5 neden

Eşinizin sizi aldattığından mı şüpheleniyorsunuz ? Eğer öyleyse, bunu ispatlayacak bir delile sahip olmak her vakit daha iyidir. Sadakatsizlik konusu ile alakalı ciddi bir karar almak, Mutlu bir evlilikte yıkıcı sonuçlar doğurabilir. Fakat, sıksık bir hata ya da şüpheden sonra bile bir şahsa körü körüne iltimat etmek de doğru değildir. Partnerinizin suçlu olduğunu kanıtlamak amacıyla her vakit geçerli bir eylem kanıtı olması daha iyidir.

Herhangi bir karara varım harekete geçmen evvelce bir zina araştırmasını düşünün ve akrabanızın / evliliğinizin boşanma davasına ulaşmasını önleyin. Herkes talihli değildir ve genel olarak doğrudur ve bu amaçla sadakatsizlik soruşturması boşanmayla alakalı davalarda yardımcı olur.

Batı kültüründeki yükseliş nedeniyle evlilik evveli seks, eşcinsellik, zina, evlilik dışı temaslar vb. Y kuşağı doğrultusunda normal kabul ediliyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerde genel olara daha fazla görüşür. Diğer bütün şehirler arasında İstanbul, zina, evlilik evveli seks ve deneme evliliklerinde daha üst sıralarda yer alıyor. Bu şehirlerde yaşam sürdüren çiftler eşit eğitimli oldukları ve geçim kaynağını kazandıkları amacıyla kimseye bağımlı değiller. Hafif bir güvensizlik neticesinde boşanmaya hazırlar.

Türkiye toplumu, bilhassa de eski kuşak boşanmayı çok açık bir şekilde kabul etmiyor ve bu amaçla bu büyük kararı vermeden önce özel bir dedektif bürosuna başvurun. İstanbul'daki özel bir dedektiflik bürosu, zina tahkîkatı yapacak ve size belge kanıtı sağlayacaktır. Bu ispatlar boşanmayla alakalı davalarda yardımcı olur. Akçayel Özel Dedektiflik

Bir zina soruşturması yürütmeden önce denetim şüphe edilmesi gereken bazı işaretler:

Bilgisayarın aşırı ya da sağduyulu kullanımı

Fazla mesai saatleri ya da işle alakalı gecikmeler

Telefon, kredi kartı ya da banka hesabı geçmişlerinin gizlenmesi

Zamanla alakalı gerçeklerin aşırı tartışılması

Suçlama, savunma davranışı

Olumsuz ön görü davranışı - sizi bir ilişkiyle

suçlamak

Cinsel ilgi eksikliği ya da anormal yenilenen cinsel ilgi

Evde ya da cep telefonlarında anormal arama faaliyeti - Kapanmalar ve uzun sesler

Cüzdandan resimlerin ya da fotoğrafların kaldırılması

Kayıp alyans

Bekar davranış - arkadaşlarla dışarıda

Bir zina soruşturması neleri kapsar?

Özel bir dedektiflik bürosu, şüpheli faaliyeti müşteri gizliliğini esas alacak bir şekilde araştıracaktır. Evliyseniz ve ilişkinizin bittiğini hissediyorsanız, bu ilişkiden çıkıp gerçeği öğrenmek daha iyidir. Akçayel özel dedektiflik bürosu, gerçekleri sunmanıza yardımcı olmak size yardımcı olmaya hazırdır. Bizi dilediğiniz zaman arayıp bilgi alabilirsiniz.

>Akçayel özel dedektif bürosu sadakatsizlik, zina araştırmaları

Facebook paylaş, Twiter paylaş

Detaylı Bilgi İçin

Firmamız hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak, soru ve görüşlerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:1-2
KADIKÖY / İSTANBUL

Merkez : +90 216 349 8373

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr