telefon
+90 216 349 8373
+90 505 518 8556
+90 850 405 5177
triangle

Tel:0216 349 8373

Kurumsal ve bireysel özgeçmiş araştırma, özel dedektif hizmetleri

özgeçmiş araştırma

Özgeçmiş araştırma çok önemlidir.. Bazı durumlarda, örnek olarak uluslararası bir şirket birleşmesinin bir parçası olarak, bir özgeçmiş araştırması kapsamı çok büyüktür ve haftalarca bir araştırma ekibi tarafından yürütülür. Diğer durumlarda, kiralık bir ev kiralamak için müracaat sahiplerinin incelenmesi gibi , kapsam ve maliyet çok daha dardır. Akçayel dedektif bürosunda , ister evde ister dünyanın dört bir yanında , her boyutta özelleştirilmiş özgeçmiş kontrolleri sağlamada uzmanlaşmış özel geçmiş denetimi uzmanlarından oluşan ekibimiz var .

 

Akçayel özel dedektif bürosunda da, çalışanların geçmiş kontrolleri ve durum belirlenmesi araştırmaları söz konusu olduğunda en iyisini sunmak için benzersiz bir konuma sahibiz. İstihdam öncesi tarama kontrolleri, itibar ve mali geçmiş kontrolleri, davanın bir parçası olarak yapılan geçmiş kontrolleri, potansiyel iş ortaklarını ve satıcıları kapsamlı uluslararası durum belirlenmesi araştırmaları için inceleme gibi belirli bir ihtiyaca uyan özel geçmiş araştırmalarını yürütmeye adanmış özel ekiplerimiz var.özgeçmiş araştırma

 

Dolandırıcı? Suç mu? İflas etti? Cinsel suç işleyen kişi? Hala evli? Yalancı? İşsiz? İtibar mı? Takipçi? Uyuşturucu kullanıcısı?

 

Biri ile ilgiliki gerçeği bilin - Hızlı, Kolay ve Uygun Maliyetli!

 

Çalışan özgeçmiş denetiminizin neye ihtiyacı olursa olsun, belirlediğiniz özel dedektif ajansı biziz. Bugün bizi aramanızı ve seçeneklerinizi anlamanıza ve doğru geçmiş denetimini özelleştirmenize yardımcı olabilecek araştırmacılarımızdan biriyle konuşmanızı öneriyoruz. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi, müşteri gizliliğimiz esastır.

 

"özgeçmiş araştırma" teriminin genel bir terim olduğunu anlamak önemlidir. Her özgeçmiş araştırması farklıdır ve girmek istediğiniz derinlik seviyesi neredeyse sınırsızdır.

 

Hangi geçmiş kontrol bilgilerinin mevcut olduğunu ve bu bilgileri hızlı ve makul maliyetli bir biçimde nasıl elde edeceğimizi biliyoruz. Kısa yol yok, hile yok, tüy yok. Müşterilerimiz kendileri, aileleri, iş arkadaşları ve sevdikleriyle ilgilenen kişilerdir. Bilgiden daha çok sorumluluktan kaçan bir firma ile çalışarak zaman ve para harcamayı göze alamazlar.

 

"Anında" Çalışan Geçmiş Kontrolüne Dikkat Edin

İnternette bulacağınız "Arka Plan Kontrolü" internet sitelerinin çoğu, ÜCRETSİZ kamu kayıt kaynaklarında kendiliğinden arama yapan ya da eski güncel olmayan bilgileri satın alıp size 20 kat daha çok satan sitelerden diğer bir şey değildir.

 

Yapmadıkları şey, size gerçek bir geçmiş denetimi sağlamaktır. Bu, bilhassa "Anında geçmiş denetimi" şirketleri için geçerlidir.

 

Size verdikleri sonuçlar:

Muhtemelen esasen bildiğiniz bilgilerden oluşan hızlı sade anlamsız verilerdir. İronik olarak, size geçmiş kontrollerinin anlamlı bir şey bulma şansının oldukça az olduğunu ya da hiç olmadığını söylemeyi unuturlar.

 

Bu tür bilgileri satan şirketler, lisanslı özel araştırmacılar değildir ve size istediğiniz doğruluğu veremezler.

 

Akçayel dedektiflik bürosu özgeçmiş araştırma Hizmetlerini diğerlerinden ayıran nedir:

Biz özel dedektifiz, bilgisayarlı bir “arama” şirketi değiliz.

Size sağladığımız bütün bilgilerin nereden geldiğini söyleriz.

Geçmiş denetiminiz ile ilgili konuşmamız gereken gerçek bir araştırmacımız var.

Geçmiş kontrollerimiz veritabanları tarafından değil, araştırmacılar tarafından yapılır. Bize endişelerinizi anlatın ve biz de en fazla bildiğiniz ve önemsediğiniz şeylere odaklanalım.

Bulgularımızın detaylı bir raporunu sunuyoruz.

Geçmiş denetimi ihtiyaçlarınızı görüşmek için bugün bizi aramanızı tavsiye ederiz. Bir özel dedektif geçmiş kontrol sürecini ve elde edilmesi beklenen sonuçları açıklayacaktır. telefon danışmanlığı tamamiyle gizli ve ücretsizdir.

Tüm çalışanlarımızın bu etik ve davranış kurallarına sıkı sıkıya bağlı kalmasını sağlamak.

Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKÖY / İSTANBUL
Merkez : 0216 349 8373

Kıbrıs Türk Cumhuriyeti :+90 850 405 5177

Kocaeli Temsilci :0505 518 8556

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
SabahDedektif
Milliyetdedektif
HabertürkDedektif
dedektiftrthaber
dedektif show
dedektifaksam
 

Özel dedektifler Derneği

Firmamız Özel Dedektifler Derneği üyesidir.