telefon

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

+90 850 405 5177

triangle

Tel:0216 349 8373

Muğla özel dedektif bürosu

Muğla dedektif

Bu sayfayı, dedektifler ve işimizin ve sektörümüzün bazı nitelikleri ile ilgili bazı genel bilgiler sağlamak için hazırlandı.. Sunulan bilgiler ikincil kaynaklardandır.

 

Muğla özel dedektif in yardım almak için lütfen 0 216 349 8373 numaralı ofisimizle iletişime geçin.

 

Muğla Özel Dedektif, bir tür araştırmaya katılmak için üçüncü bir şahıs tarafından istihdam edilen kişileri araştırmak için kullanılır. Bu terim, dedektif terimiyle değiştirilebilir.

 

Muğla Özel dedektifler ve araştırmacılar, çeşitli konularda gerçekleri saptamak için çoğu tekniği kullanır. Soruşturmaları yürütmek için çeşitli türlerde gözetim ya da aramalar kullanabilirler. Bir bireyin çalıştığı yer ya da gelir gibi gerçekleri doğruluğunu sağlamak için, telefon görüşmeleri yapabilir ya da bir şahsın işyerini ziyaret edebilirler. Muğla dedektif Diğer durumlarda, bilhassa kayıp şahısları ve geçmiş kontrollerini içeren vakalarda, özel dedektifler genelde bir birey ile ilgili mümkün olduğunca fazla bilgi toplamak için insanlarla mülakat yaparlar. Her durumda, dedektifler ve özel dedektifler avukatlara, işletmelere ve halka yasal, mali ve şahsi problemler de yardım eder.

 

Muğla'da Özel bir dedektif, yönetici, şirket ve şöhret koruması dahil çoğu hizmet sunabilir; istihdam öncesi doğruluğunu sağlama; ve bireysel arkaplan profilleri. Kimlik hırsızlığı, taciz edici e-postalar ve telif hakkıyla korunan gereçlerin yasadışı indirilmesi gibi bilgisayar suçlarını araştırıyorlar. Ayrıca, hukuki sorumluluk ve şahsi yaralanma "muğla dedektif" davalarında, sigorta isteklerinde ve dolandırıcılık davalarında, çocuk velayeti ve koruma davalarında, kayıp şahıs davalarında ve evlilik öncesi taramada yardım sağlarlar. Bazen sadakatsizliği kanıtlamak için bireyleri araştırmak üzere tulurlar.

 

Dedektiflerin ve araştırmacıların çoğu, fiziksel gözetim yapmak için eğitilmiştir. Göze çarpmayan bir yerden ya da bir araçtan bir öznenin evi gibi bir alanı gözlemleyebilirler. Genellikle hareketsiz ve video kamera, dürbün ve cep telefonu kullanılarak "muğla dedektif" yapılan gkısacasımeye, istenen kanıt elde edilinceye kadar devam ederler. Bu izleme ve bekleme genelde uzun süre devam eder.

 

Muğla Dedektifler ilaveten bilgisayar veritabanı aramaları yapabilir ya da yapan biriyle beraber çalışabilir. Bilgisayarlar, özel dedektiflerin bireylerin önceki tutuklamaları, mahkumiyetleri ve medeni hukuk kararları ile ilgili büyük miktarda bilgiyi çabucak elde etmelerini sağlar; Telefon numaraları; motorlu taşıt kayıtları; dernek ve kulüp üyelikleri; ve diğer konular.

Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKÖY / İSTANBUL
Merkez : 0216 349 8373

Kıbrıs Türk Cumhuriyeti :+90 850 405 5177

Kocaeli Temsilci :0505 518 8556

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
SabahDedektif
Milliyetdedektif
HabertürkDedektif
dedektiftrthaber
show
dedektifaksam
 

Özel dedektifler Derneği

Firmamız Özel Dedektifler Derneği üyesidir.