telefon
+90 216 349 8373
+90 505 518 8556
+90 850 405 5177
triangle

Tel:0216 349 8373

Maltepe özel dedektif bürosu

Maltepe dedektif

Maltepe özel dedektif, uzun yıllardır özel dedektiflik tecrübesine sahiptir. Özel dedektif mesleğinde uzmanlık alanlarımız , gizli araştırmalar, gözetim ve karşı gözetim, kara para aklama araştırmaları, insan kaçakçılığı araştırmaları, özgeçmiş araştırmaları, cinayet araştırmaları ve kayıp kişileri bulma, boşanma davalarına delil temini (eş takibi)dır. Bir özel dedektif hizmeti verirken neler yaptığımızı kısaca özetlememiz gerekirse her durum, ilk görüşmeyle başlar. Bu toplantıda sorununuzu karşılıklı olarak değerlendireceğiz ve özel dedektif bürosu olarak sonucu en hızlı ve en net doğru yaklaşımı belirleyeceğiz. Bizimle çalışmaya karar verirseniz, en iyi sonuçları elde etmek için bir plan oluşturacağız. Maltepe Özel Dedektif 'in bilinçli bir karar vermenize yardımcı olması için gereken bilgileri etik ve profesyonel olarak toplayacağına güvenebilirsiniz. Her durumda, müşterilerimize gerek özel dedektif mesleği ile ilgili gerekse insani olarak empati kurarak elimizden gelen en uygun şekilde yardımcı olacağız ya da onlara ihtiyaç duydukları bilgilere doğru yönde rehberlik edeceğiz.

 

maltepe özel dedektif

KAPSAM GÖZETİMİ VE SAYICI GÖZETİMİ

 

Özel dedektiflerimiz, gizli gözetim ve araştırma hizmetlerimi ile ilgili yılların tecrübesine sahiptir. Yürüttüğümüz bazı gözetim alanları şunlardır:

 

Sivil / Cezai Konular

 

Engellilik Dolandırıcılığı

 

Sigorta dolandırıcılığı

 

Boşanma davaları

 

Evlilik

 

Eş takibi

 

Özgeçmiş araştırması

 

Özel dedektif, özgeçmiş araştırmaları günümüz toplumunda daha önemli hale geldi. Özgeçmiş araştırmalarımız tipik Google aramanız ya da online ücretli internet sitesi aramalarınız değildir. Daha bilinçli bir karar verebilmeniz için size potansiyel uyarı işaretleri sağlamak için derinlemesine araştırma yapıyoruz. Özgeçmiş araştırmaları yapmanın bazı nedenleri şunlardır:

 

İstihdam öncesi tarama

 

Yeni kiracı taraması

 

İş girişim

 

Bir dadı tutmak

 

Kişisel ilişkiler (evlilik öncesi gibi)

 

İşçi Tazminatı Dolandırıcılığı

 

KAYIP KİŞİ ARAŞTIRMALARI

 

Özel Dedektif, İnsanlar çeşitli nedenlerle kaybolur ve çoğu zaman genel kolluk kuvvetinizin yoğunluklarından dolayı daha uzun sürede sonuç elde etmektedir.. Özel dedektif soruşturmalarında, kayıp şahısların yerini belirlemekde son derece tecrübeli Özel Dedektiflerimiz vardır. Bir kayıp şahıs tahkîkatı başlatmanın bazı nedenleri şunlardır:

 

Aile üyelerini ya da uzun süredir kayıp olan sevdiklerini bulmak

 

Borçlular

 

Kaçaklar ve kaçırıldığından şüphelenilen ufakler

 

Artık soğuk vaka olarak sınıflandırılan kayıp kişiler

 

Verdiğimiz özel dedektif hizmetlerinden bazıları bunlardır. Sorununuz farklı da olsa bizim ile telefon numalarımızdan iletişime geçerseniz size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Özel Dedektif Bürosu. "Akçayel Özel Dedektiflik Bürosu" .

Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKöY / İSTANBUL
Merkez : 0216 349 8373

Kıbrıs Türk Cumhuriyeti :+90 850 405 5177

Kocaeli Temsilci :0505 518 8556

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
SabahDedektif
Milliyetdedektif
HabertürkDedektif
dedektiftrthaber
show
dedektifaksam
 

Özel dedektifler Derneği

Firmamız özel Dedektifler Derneği üyesidir.