telefon
+90 216 349 8373
+90 505 518 8556
+90 850 405 5177
triangle

Tel:0216 349 8373

Levent özel dedektif bürosu hizmetleri ve ücretleri

Levent dedektif

Çoğu özel sorunları olan insanlar hemen kendine yakın bir özel dedektif bulup çalışmanın başlamasını isterler. Ama bu büyük bir yanlıştır. Google arama motoruna özel dedektif veya levent özel dedektif diye yazdığınızda reklamlar harita konumları ve normal dizinde bir sürü firma çıkacaktır.Genellikle ilk çıkan web sitesine tıklanır ve onunla anlaşılır. Yapmanız gereken kesinlik ile bu değildir.Bir özel dedektif ile anlaşmak istiyorsanız öncelikle bu firmanın sabit bir iş yeri telefonu olduğuna ve dedektiflik bürosu ofisinin vergi kaydının olduğundan emin olmanız gerekir. Bu kritere uygun firmayı bulduğunuzda mümkünse görüşmeyi özel dedektif bürosunun kayıtlı ofisinde yapınız.Eğer bu mümkün değil ise mutlaka özel dedektif bürosu yetkilisi ile (vergi levhası veya ticaret sicil gazetesinde görünecektir.) görüşün ve ödemenizi şirket veya firma yetkilisinin hesabına banka yolu ile yatırın. Sorununuzu anlattığınızda sizi tatmin edecek kadar konuya hakimmi yoksa tabiri caizse camlardan atlarım şunu yaparım bunu yaparım sizin işiniz bende siz rahat olun gibi konu ve yapacağı çalışma hakkında bilgi vermeden direk sizden ödeme almaya çalışan sözde dedektiflerden uzak durun.

 

Levent özel dedektif

Levent özel dedektiflerimiz çoğunluğu kamu kurumlarından emekli kamu görevlilerin şefliğinde ve uzun yıllar uzmanlık özel dedektif sektöründe çalışan uzman personellerdir.. Birçoğu yıllarca sahada yaptıkları çalışmalar ile özel dedektif mesleğinde beceriler kazandı. Bahsetmeye değer bazı beceriler:

 

Gizli operasyonlarda uzman

 

Mülakatta uzman

 

İnsanları bulma konusu ile ilgili uzman

 

Boşanma davalarında delil temininde hukuki çerçeveyi bilerek müşterinin beklentileri karşılamakta uzman

 

Video gözetiminde en son teknolojiyi kullanma konusu ile ilgili tecrübeli

 

Çeşitli program bilgisayar programlarında tecrübelidir.

 

Memnuniyetiniz Önceliğimizdir

 

"Levent Dedektif" olarak araştırma dosyanızda çalışmaya başladığımız andan itibaren sizinle belirli aralıklar ile iletişimi sürdüreceğiz ve davanızın durumu ile ilgili sizi bilgilendireceğiz. Birçok farklı araştırma alanında hizmet vermekteyiz, Sorununuz yukarıda bahsettiğimiz konular ile ilgili olmasa bile özel dedektif büromuz ile iletişime geçerseniz yardımcı olabileceğiniz konularda yanınızda olmaktan onur duyarız.

 

Kaliteye Söz Veriyoruz

 

Levent özel dedektif, her vakayı hassas ve profesyonel bir biçimde ele alır. Yalnızca hizmetlerimizin gerekliliğini garanti eden davalar kabul edilir, bu nedenden dolayı, davanızın bütünüyle ilgilenildiğinden emin olabilirsiniz. Levent dedektif , müvekkilinin davasının profesyonelce ele alındığından emin olmak için müvekkilini araştırmasının bütün yönleri ile ilgili bilgilendirecektir. Levent dedektif , reklamlara ya da tanıtımlara dayanmaz. Levent dedektif , itibarını müşteri gizliliğini esas almasına ve gizlilik içinde verdiği tavsiyelerle inşa etmiştir.

 

Tüm çalışanlarımızın bu etik ve davranış kurallarına sıkı sıkıya bağlıdır.

Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKÖY / İSTANBUL
Merkez : 0216 349 8373

Kıbrıs Türk Cumhuriyeti :+90 850 405 5177

Kocaeli Temsilci :0505 518 8556

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
SabahDedektif
Milliyetdedektif
HabertürkDedektif
dedektiftrthaber
dedektif show
dedektifaksam
 

Özel dedektifler Derneği

Firmamız Özel Dedektifler Derneği üyesidir.