telefon

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

+90 850 405 5177

triangle

Kartal özel dedektif bürosu

7/24 bizi arayabilirsiniz.

0216 349 8373

Profesyone Hizmet

Kartal Dedektif Bürosu Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba Cad. No:13 D:1-2 Kadıköy/İstanbul''da kurulmuş bir firmadır.2008 yılından bu yana %100 müşteri memnuniyeti parolası ile sürekli büyümeyi hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda yapılan çalışmalar sonucunda firmamız ekonomik şartlara ayak uyduran ve hedeflerinden ödün vermeyen bir yapıya sahip olmuştur.

 

Geniş kadrosuyla bireysel ve kurumsal dedektif hizmetlerinde hızlıca sonuç sağlamayı amaçlayan merkezi konumu, finansal alt yapısı ve müşterilerin sorunlarıne en hızlıca çözüm üreten uzman yönetim kadrosu ve personeli ile %100 müşteri memnuniyetinin temel taşlarını oluşmuştur.

 

.

Tüm çalışanlarımız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmet verebilme ve kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesi anlayışı ile kendisini yenileyen, müşterinin güvenini kazanan, bu anlayış kapsamında hizmeti her zaman grev bilerek müşterilerimize karşı saygı göstererek dedektif hizmeti sunacaklardır.

.

 

Kartal Özel Dedektif Hizmetleri?

  İstanbul Kartal ilçesi son dönemlerde büyük bir gelişme göstermektedir.Yeni açılacak anadolu yakası adliyesi ise bunun en önemli göstergesidir. .

 

Bu gelişimde Bu bölgede ki yeni yapılaşmalar yeni açılan işletmeler önemli yer edinmektedir ve tabiki bu firmalarında personel sıkıntıları düzgün personel bulmaları çok önemli bu safhada biz özel dedektifler devreye girmekteyiz..

 

Yeni işe alacağınız ve ya halen çalışan personel ve yöneticilerinizin bilgi sızdırma, rakip firma ile çalışma gibi durumları var ise bunları belgelemeniz ve sözleşmedeki yaptırımlarınızı kullanmanız gerekmektedir. Bu konuda yeterli delilleri hazırlayıp size sunarız sizde adliişlemlerinizde kullanabilirsiniz. .

 

Firmaların sorunları dışında kişisel sorunlarınızdada yardımcı olabiliriz. Bu bölgede nüfusun artması ile istanbulun diğer bölgeleri gibi orantılı olarak boşanma davaları artmaya başlamıştır ve malesefki bunların büyük bölümü aldatma nedeniyle olmaktadır .Boşanma davanızda alacağınız maddi ve manevi tazminatlar için aldatmanın belgelerini elde etmek zorundasınız..

 

Bu konuda yaptığımız özel dedektiflik hizmetleri sayesinde size boşanma davanızda delil sayılacak belgeleri temin eder.ve sizin boşanma davanıza 1-0 önde başlamanızı sağlarız.

.

.

Sonuç olarak dikkat etmeniz genel noktalar;

  • Vergi levhalarını kontrol ediniz
  • Firma adreslerini ve firma isimlerini kontrol ediniz.
  • Mutlaka firmaları ofisinde ziyaret edip sabit bir adresleri olup olmadığını kontrol edin.
  • Firmanın sahiplerinin nasıl bir eğitim aldıklarını öğrenin. Akçayel Özel Dedektiflik Bürosu

.

Cep Telefonu Kayıtları, Mesaj Kayıtları hiçbir şekilde temin edilmez. Casus program ve dinleme cihazı uygulanması kabul edilmez. Aralarında kan bağı olmayan şahısların bireysel iş talepleri kabul edilmez. Aralarında ticari bağı olmayan kurumların iş talepleri kabul edilmez, Aralarında alış-veriş evrakı olmayan ticari kişilerin iş talebi kabul edilmez.

Dedektif hizmetlerinde Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKÖY / İSTANBUL

Merkez : 0216 349 8373

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
Kurumsal Dedektif
SabahDedektif
Milliyetdedektif
HabertürkDedektif
trthaber
show
kartal dedektif
 

Özel dedektifler Derneği

Firmamız Armut.com Kurumsal Üyesidir.

Firmamız Özel Dedektifler Derneği ve Armut.com Kurumsal üyesidir.

/* */