iletişim

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

triangle
Kadın dedektif

Akçayel Özel Dedektiflik Bürosu

Kadın dedektif - Akçayel Özel Dedektif Bürosu

Kadın dedektif

Kadın özel dedektif

Bazı bayanlar sorunlarını bir kadına anlatırken daha rahat olur ve sorunlarını daha ayrıntılı olarak söyleyebilir. Bilgilerin fazla olması bir özel dedektiflik hizmeti için çok önemlidir. Çünkü çoğu dosyamız ufacık ayrıntılar sayesinde çok daha hızlı ve kolay çözümlenebilmektedir. Bu nedenle şirket yetkilimiz Merve Hanım ile görüşerek durumunuzu, şüphelerinizi dostça bir ortamda görüşerek çözüm yollarını beraber belirleyebiliriz.

Bize iletişim numaralarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz. Ofisimize de randevu alarak geldiğinizde merve hanımla sorununuzu ayrıntılı görüşebilir beraber çözüm yolları arayabilirsiniz. Bizim ile çalışmasanız bile bu konuda yılların deneyimine sahip birinden bilgi almak her zaman işinize yarayacaktır.

Sizinle karşılıklı güvene dayalı bir ilişki kurmak amacındayız. Bizim ile görüşmek isterseniz bizi iletişim numaramızdan arayıp bir bayan dedektif ile görüşmek istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Her bir vaka, her bir durumun tamamen araştırılması gereken kendine özgü niteliklere sahip olduğunun farkına varılmasıyla, bireysel olarak ele alınır. Ekibimizde bulunan bayan özel dedektif merve hanım bir bayanla görüşeceğinizde daha rahat hisset edeceğinizi düşünüyorsanız size dinlemeye ve yardımcı olmaya hazırdır.

Sağduyu anahtardır. Vakanızı kabul ettikten sonra, dosyanız tamamlanana kadar merve hanım size çalışmanın durumu hakkında periyodik olarak bilgi verecektir. Hedefler, plan, ilerlememiz hakkında ortak kararlar vereceksiniz.ve Merve hanım sizinle tercih ettiğiniz şekilde iletişim kuracak.Amacımız bizimle olan deneyiminizin, hizmetlerimizi yeniden kullanacağınız ve bizi başkalarına tavsiye edebilecek kadar memnun kalmanızı sağlamaktır.

UYGUN FİYATLI

İstediğiniz hizmetin nitelikleri ve nasıl bir yol izleneceği hakkında sizin ile detaylı olarak görüşüyoruz. Nispeten giderlerimizi profesyonel bir çalışma için olabielcek en makul seviyede tutmaya çalışıyoruz ve bu, fiyatlarımızı herhangi bir standartta çekici tutmamızı sağlıyor. Müşteri gizliliği esas alınarak ücretsiz olarak bize danışmak için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Talep edeceğiniz hizmet hakkında detaylı bir görüşme yapıp size neler yapabileceğimizi anlatacağız.

Bayan özel dedektifimiz size eviniz, çocuklarınız, paranız ve yaşamınız konusu ile ilgili güvendiğiniz insanlar ile ilgili gereksiniminiz olan gerçekleri ve kanıtı verecektir. Özel dedektiflerimiz sadakatsizlik, hile, beraber hayata ya da uygun olmayan arkadaşlıklar gerçeğine - gerçekte gerçeği bilmeniz gereken bilgilere ve delillere ulaşmanız için elinden gelen herşeyi yapacaktır. Belki de sevdiğiniz birisi ile , bir akrabanızla, eski bir sevgilinizle ya da size borcu olan birisi ile bağlantınızı kaybettiniz? Yardım edelim ve "ya eğer" diye düşünmeyi bırakın.

Facebookta Paylaş, tweetle

Detaylı Bilgi İçin

Firmamız hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak, soru ve görüşlerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:1-2
KADIKÖY / İSTANBUL

Merkez : +90 216 349 8373

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr