+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

+90 850 405 5177

triangle

Kadıköy özel dedektif

Kadıköy dedektif

Kadıköy dedektif bürolarının İstanbul'da en çok bulunduğu semtlerden biridir.Bunun nedeni bir havayolu firmasının tanıtımında olduğu gibi İstanbul'un merkez noktasında olması ve ulaşım açısından her yerden rahatlıkla ulaşılabilmesidir.

Google üzerinden kadıköy dedektif firması adı altında reklamlar vardır, hiçbir adresi olmayan sözde özel dedektif büroları bulunmaktadır. Lütfen bu reklamlarda ki adresleri inceleyin ve mutlaka firmanın adresinde görüşme yapın. Size Şu anda ofisimiz tadilatta veya biz sizin yerinize daha yakınız gibi cümleler kuran veya web sitelerinde ön yüklemeli cep telefonu hatlarını iletişim bilgisi olarak veren özel dedektif adı altında iş yapan kimselere inanmayın.

Unutmayın çok özel sorunlarınızın çözümü için bizlere başvuruyorsunuz ve bir özel dedektif hizmeti almak için ülkemiz şartlarında insanların ödemede zorlanacağı rakamları ödüyorsunuz. Bu nedenle özel dedektif bürosunun adresine gidin kişinin ofisini yerini görün sahtekarlara inanmayın. Vergi levhası varmı diye kontrol edin. Kadıköy Dedektifi Bakırköy dedektif gibi reklamlar verenlerin hepsinin dedikleri yerlerde veya herhangi bir yerde adresi var sanmayın.Bu kişilerin çoğu kendilerini inandırıcı göstermek için bir dedektiflik bürosu ofisi varmış gibi göstermektedir.

Etiketler: Kadıköy Dedektif

dedektif

.
Tüm çalışanlarımız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmet verebilme ve kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesi anlayışı ile kendisini yenileyen, müşterinin güvenini kazanan, bu anlayış çerçevesinde hizmeti her zaman görev bilerek müşterilerimize karşı saygı göstereceklerdir.

.

Teknolojik Cihazlar ve özel Dedektiflik

Günümüz teknolojisinde özellikle internet ortamında bakıldığında çok çeşitli cihazlar özel Dedektiflik mesleği ile ilişkilendirilmeye çalışılmaktadır. Bu cihazların hemen hemen çoğu mevcut Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı ve suç teşkil edecek şekilde kullanıma sunulmaktadır.Bir özel Dedektif casus cep telefonu programı kullanmaz, satışını yapmaz, kullanımını kesinlikle tavsiye etmez. Başta halk arasında böcek adıyla bilinen gizli izleme, dinleme,ve görsel kayıt elde eden cihazlar ve benzerleri olmak üzere bu ürünlerin hiçbiri özel Dedektiflik için gerekli veya kullanılan cihazlar değildir. özel Dedektiflik Sektöründe yasalara aykırı hiçbir çalışma yapılmaz ve cihaz kullanılamaz.

.

Cep Telefonu Kayıtları, Mesaj Kayıtları hiçbir şekilde temin edilmez. Casus program ve dinleme cihazı uygulanması kabul edilmez. Aralarında kan bağı olmayan şahısların bireysel iş talepleri kabul edilmez. Aralarında ticari bağı olmayan kurumların iş talepleri kabul edilmez, Aralarında alış-veriş evrakı olmayan ticari kişilerin iş talebi kabul edilmez.

Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKöY / İSTANBUL
Merkez : +90 216 349 8373
Kıbrıs Türk Cumhuriyeti :+90 850 405 5177
Kocaeli Temsilci : +90 555 818 4618
Ege Bölgesi : +90 542 253 3804
Fax : +90 216 349 8969
Gsm : +90 505 518 8556
Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz


 

.  

Özel dedektifler Derneği

Firmamız özel Dedektifler Derneği üyesidir.