kadıköy iletişim

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

+90 850 405 5177

triangle

Kadıköy özel dedektif bürosu

Kadıköy dedektif

Kadıköy dedektiflik bürolarının İstanbul'da en çok bulunduğu semtlerden biridir.Bunun nedeni bir havayolu firmasının tanıtımında olduğu gibi İstanbul'un merkez noktasında olması ve ulaşım açısından her yerden rahatlıkla ulaşılabilmesidir.

Google üzerinden kadıköy dedektiflik firması adı altında reklamlar vardır, hiçbir adresi olmayan sözde dedektiflik büroları bulunmaktadır. Lütfen bu reklamlarda ki adresleri inceleyin ve mutlaka firmanın adresinde görüşme yapın. Size Şu anda ofisimiz tadilatta veya biz sizin yerinize daha yakınız gibi cümleler kuran veya web sitelerinde ön yüklemeli cep telefonu hatlarını iletişim bilgisi olarak veren kimselere inanmayın.

kadıköy bürosu

Unutmayın gizli sorunlarınızın çözümü için bizlere başvuruyorsunuz ve bir hizmeti almak için ülkemiz şartlarında insanların ödemede zorlanacağı rakamları ödüyorsunuz. Bu nedenle Kadıköy özel dedektif bürosunun adresine gidin kişinin ofisini yerini görün sahtekarlara inanmayın. Vergi levhası varmı diye kontrol edin. Kadıköy Özel Dedektif, gibi reklamlar verenlerin hepsinin dedikleri yerlerde veya herhangi bir yerde adresi var sanmayın.Bu kişilerin çoğu kendilerini inandırıcı göstermek için bir dedektiflik bürosu ofisi varmış gibi göstermektedir.

.
Tüm çalışanlarımız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmet verebilme ve kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesi anlayışı ile kendisini yenileyen, müşterinin güvenini kazanan, bu anlayış çerçevesinde hizmeti her zaman görev bilerek müşterilerimize karşı saygı göstereceklerdir.Müşterilerimiz ile empati kurararak, sorunları hakkında maksimum faydayı ve delili en kısa zamanda elde etmeyi amaçlamaktayız bu neden ile bay veya bayan yetkililerimizden istediğiniz ile görüşebilir ve herhangi bir hizmet almasanız bile yapacağınız plan ve program hakkında yılların verdiği tecrübe ile tavsiyelerde bulunabiliriz.Bizi hemen iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.

.

Teknolojik Cihazlar ve Dedektiflik Hizmetleri

Casus kamera

Günümüz teknolojisinde özellikle internet ortamında bakıldığında çok çeşitli cihazlar mesleğimiz ile ilişkilendirilmeye çalışılmaktadır. Bu cihazların hemen hemen çoğu mevcut Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı ve suç teşkil edecek şekilde kullanıma sunulmaktadır.Bir dedektiflik bürosu casus cep telefonu programı kullanmaz, satışını yapmaz, kullanımını kesinlikle tavsiye etmez. Başta halk arasında böcek adıyla bilinen gizli izleme, dinleme,ve görsel kayıt elde eden cihazlar ve benzerleri olmak üzere bu ürünlerin hiçbiri Dedektiflik için gerekli veya kullanılan cihazlar değildir. Dedektiflik Sektöründe yasalara aykırı hiçbir çalışma yapılmaz ve cihaz kullanılamaz.

.

Cep Telefonu Kayıtları, Mesaj Kayıtları hiçbir şekilde temin edilmez. Casus program ve dinleme cihazı uygulanması, otel kayıtları talepleri kabul edilmez. Aralarında kan bağı olmayan şahısların bireysel iş talepleri kabul edilmez. Aralarında ticari bağı olmayan kurumların iş talepleri kabul edilmez, Aralarında alış-veriş evrakı olmayan ticari kişilerin iş talebi kabul edilmez.

İstanbul ilimizin her bölgesinde olduğumuz gibi Kadıköy ilçesinde de hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizi iletişim numaralarımızdan arayabilir ya da randevu alarak ofisimizi ziyaret etmenizdenizden onur duyarız. Herhangi bir hizmet almadan önce mutlaka alacağınız firmanın ofisinde görüşmenizi tavsiye ediyoruz.Firma yetkilisinin görüşmenizde sorununuz hakkında konuya ne kadar hakim olduğunu ve size yardımcı olmak konusunda samimiyetine ve bilgisine ne kadar güvenebileceğinizi daha net anlayabilirsiniz. Unutmayın çok özel sorunlarınızın çözümü için bir hizmet satın almak istiyorsunuz. Bunu internetten bir ürün almak gibi basit bir şekilde yapmayı düşünmeyin. Hem maddi hem de manevi bu sorununuzda mutlaka bir telefondan daha çok detaylı görüşerek karar vermenizde fayda vardır.

Akçayel dedektiflik bürosu Başta İstanbul olmak üzere Türkiye, Kıbrıs'da direkt kendi personeli ile yurt dışında da kayıtlı olduğu araştırma şirketi ve hukuk firmaları ağı ile birlikte hizmet vermektedir.

Akçayel Dedektif Büroları Hakan KARA tarafından 2008 yılında kurulan yasal Kadikoy ticaret odasına kayıtlı limited şirkettir ve işletme sahiplerini ve şahısları koruyan olağanüstü bir sonuç geçmişine sahiptir.Akçayel Dedektiflik Büroları avukatlar, hukuk büroları, kurumsal şirketler ile ortak çalışmalar sunmuştur ve sunmaya devam edecektir.Dünyanın her yerinde müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Yasal Akçayel Dedektiflik Büroları , hukuk, tahkîkat, işletme edinme, sosyal araştırma ve İnternet teknolojileri konusu ile ilgili tecrübeli bir şirketle çalışma güvencenizdir.

 

Türkiye'de Özel dedektiflik büroları devlet kurumları vasıtasıyla kolayca ulaşılamayan acil hizmetler sunan dedektifler. Davanıza gereken deliller bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Akçayel Özel Dedektiflik Büroları ve diğer Kayıtlı Özel dedektiflik büroları , herhangi bir yasal prosedür için kusursuz belgeler ve uzmanlık sağlayacaktır.

 

Dedektiflik büroları, günümüz piyasasında mevcut olan İdeal maliyetli teknikleri kullanarak mümkün olan en iyi işi yapmaya kararlıdır.

 

Çoğu firma, davanız için kritik olan fotoğrafları, videoları ve sesleri elde etmek için en yeni mahalli gözetim yöntemleriyle donatılmıştır.

 

 

- Özgeçmiş Araştırmaları

- Kayıp Kişileri Bulma

- Aldatan Eş Araştırmaları (eş takibi)

- Boşanma davalarına delil temini

- Kişisel ya da Ticari varlık araması

- Dolandırıcılık, gasp ve kayıp engelleme

- Genel Gözetim

* Not: Uluslararası çalışmalarda yılların verdiği çevre ve deneyimle çalışmanın yapılacağı ülkedeki bir özel dedektiflik büroları ile (ağımız sayesinde) ortak olarak çalışmalarınızı yürütmeyi tercih ederiz. Çünkü o ülkenin yasası şartları ve ortamını en iyi bilen kişilerden destek almak her zaman için sizin sorununuzu daha hızlı ve sorunsuz çözmemize yardımcı olacaktır. Daha önceki deneyimlerimden yolara çıkarak dosyanızın ortak ağda bulunan bir bğro tarafından ortak edilerek geldiğini bilmesi o ülkedeki dedektiflik bürosunun daha fazla özen göstermesini sağlamaktadır.

Günümüz teknolojisindeözellikle internet ortamında bakıldığında çok çeşitli cihazlarözel Dedektiflik mesleği ile ilişkilendirilmeye çalışılmaktadır. Bu cihazların hemen hemen çoğu mevcut T.C. yasalarına aykırı ve suç teşkil edecek şekilde kullanıma sunulmaktadır.Bir dedektiflik bürosu casus cep telefonu programı kullanmaz, satışını yapmaz, kullanımını kesinlikle tavsiye etmez. Başta halk arasında böcek adıyla bilinen gizli izleme, dinleme,ve görsel kayıt elde eden cihazlar ve benzerleri olmak üzere bu ürünlerin hiçbiriözel Dedektiflik için gerekli veya kullanılan cihazlar değildir.özel Dedektiflik Sektöründe yasalara aykırı hiçbir çalışma yapılmaz ve cihaz kullanılamaz.

.

Cep Telefonu Kayıtları, Mesaj Kayıtları hiçbir şekilde temin edilmez. Casus program ve dinleme cihazı uygulanması kabul edilmez. Aralarında kan bağı olmayan şahısların bireysel iş talepleri kabul edilmez. Aralarında ticari bağı olmayan kurumların iş talepleri kabul edilmez, Aralarında alış-veriş evrakı olmayan ticari kişilerin iş talebi kabul edilmez.

Kadıköy Dedektiflik Büroları

Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKöY / İSTANBUL
Merkez : +90 216 349 8373
Kıbrıs Türk Cumhuriyeti :+90 850 405 5177
Kocaeli Temsilci : +90 555 818 4618
Ege Bölgesi : +90 542 253 3804
Fax : +90 216 349 8969
Gsm : +90 505 518 8556
Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
sabah gazetesi
milliyet gazetesi
habertürk
 trt haber
show haber
akşam gazetesi
 

.  

Özel dedektifler Derneği