izmit özel dedektif

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

triangle
izmit dedektiflik büroları

Akçayel İzmit Özel Dedektif Hizmetleri

İzmit özel dedektif bürosu

dedektiflik bürosu

İzmit özel dedektif büroları hizmetleri, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı haraket etmeden müşterilerinin gizliliğine ve etik değerlere uygun olarak en uygun maliyetle müşterilerinin beklentilerini karşılayacak sonuçlar elde etmek için çalışmaktadır.

Kurumsal ve bireysel araştırma hizmetlerimizde kanıt toplama amaçlı özel dedektiflik hizmeti vermekteyiz.Çalışmalarımızda eldeki verileri değerlendirerek en uygun çalışma yöntemini belirleyip sonuç odaklı olarak araştırma yapmaktayız. İzmit dedektif hizmetlerinde müşterilerimizin lehine delileri elde etmek için çalışmalar yaparak size davanız için gerekli delilleri elde ediyoruz.

Hizmetlerimizde kolay ya da zor diye bir derecelendirmede bulunmuyoruz. Her özel dedektiflik hizmetinin kendine göre şartları ve çalışma yöntemleri olmaktadır. Özel dedektiflik hizmetlerimizi sınırlandırmamız imkansızdır. Bize 24 saat iletişim bilgilerimizden ulaşarak sorununuzu anlattığınız takdirde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İzmit özel dedektif hizmetlerinde profesyonel ekip ve çalışma şartlarından vazgeçmeden size en uygun maliyetle en fazla veriyi elde etmeyi amaçlamaktayız.Çalışma süresi ve günlerini sizinle yapacağımız görüşmede sizin dosyanıza özel olarak belirliyoruz. Çalışmanın yapılmasına gerek olmayan günlerde çalışma yapmıyoruz, bu da size fiyat anlamında olumlu dönüş yapıyor.

Çalışma bitiminde dosyanızda görsel veriler ve davanıza göre ek bilgileri size teslim etmekyiz.

izmit dedektif hizmetlerinde Türkiye ve Kıbrıs'da bireysel hizmetlerimizin yanında hukuk ve kurumsal şirketler ile çalışmaktayız. Müşterilerimizin araştırma dosyalarına göre lehlerine çözümler üretmeye çalışarak müşteri memnuniyetini maksimum olarak tutmak istiyoruz.

Akçayel özel dedektif bürosu yerel ve uluslararası olarak hizmet vermektedir.

Müşterilerimiz bize özel araştırmacı, özel dedektif,hafiye, danışman, casus vb. lakaplar takmaktadırlar. Hangi lakabı takarlarsa taksınlar yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile son derece profesyonel özel dedektiflerden oluşan bir aileyiz.

Dünyanın çeşitli özel dedektif ağlarına üyeliklerimiz bulunmaktadır. Yurt dışında talep ettiğiniz özel dedektif hizmetlerinde de size yardımcı olmaktan onur duyarız.

Akçayel özel dedektif bürosu

izmit özel dedektif, izmit özel dedektif

İzmit dedektif detaylı bilgi için

Firmamız hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak, soru ve görüşlerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:1-2
KADIKÖY / İSTANBUL

Merkez : +90 216 349 8373

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

İzmit Temsilci: +90 555 818 4616

Email :iletisim@dedektif.gen.tr