telefon

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

+90 850 405 5177

triangle

İzmir özel dedektif Bürosu

7/24 bizi arayabilirsiniz.

0216 349 8373

özel dedektif

Bilgi almak için 7 gün 24 saat bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

İzmir'de özel dedektif mesleği bireysel veya kurumsal olarak kişiye özel soruşturmaları gözlemlemek ve delil elde etmek için talep edilmektedir.

İzmir'de özel dedektifler genellikle avukatlar için delil temini amacı ile çalışmaktadır.Bunun yanında sigorta firmaları tarafından şüpheli durumları araştırmak içinde tutulurlar.

Yaklaşık 20 yıldır Türkiye'de özellikle anlaşmalı boşanmayı sağlamak için bireysel başvurular yapılmaktadır ve günümüzde artık özel dedektif tutmak boşanma davalarında daha çok tercih edilen bir yoldur.

izmir özel dedektif

Avrupa'nın çoğu ülkesinde özel dedektif mesleği için lisans zorunluluğu vardır ama ülkemizde böyle bir lisans zorunluluğu bulunmamaktadır. Araştırmaların büyük çoğunluğu İstanbul, İzmir gibi büyükşehirlerde olmaktadır bunun nedeni nüfus ve kozmopolitik yapıdır.

Ülkemizde özel dedektiflik ve İzmir'de özel dedektiflik hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi 24 saati iletişim numalarımızdan arayabilirsiniz.

- izmir özel dedektif Denince akla filmlerden ve kitaplardan canlandırdığımız kahramanlar geliyor. Çoğu müşterimizde bizi genel olarak özel dedektifleri bu mecralardan tanıyor.. Kurgusal araştırmacıların dünyasında, müşteriler genelde yardım için araştırmacılara müracaat ederler çünkü aradıkları bilgiler polisin yetki alanına girmez. Ayrıca polisten yardım isteyemeyecek ya da korkabilirler. Bazı tasvirlerde, müşteriler esasen kolluk kuvvetleriyle çalışmayı denemiş yalnız sonuç olarak (zina suç olmadığından dolayı) memnun kalmamışlardır.. Çoğu zaman,müşterilerimizin arama sebepleri:

 

Kayıp ya da çalınan mal

Bir eşin ya da partnerin sadakatsiz olduğunun kanıtı

Bir arkadaşın ya da iş arkadaşının dürüst olmadığının kanıtı

Soy araştırmaları

Çözülmemiş bir suçun suçlusu

 

Gerçek müşteriler, ortaya çıkan sorun, filmlerde ve kitaplarda en fazla görülen vaka türleri gerçek hayatta da sık görülür. Gerçek bir araştırmacının dosya yükü genelde özgeçmiş araştırmalarını, kayıp kişileri aramaları içerir. Müfettişler bunun dışında insanlara yasal prosedürlere delilleri bildiren yasal belgeler sunabilirler. İzmir dedektif bürosu

 

.

İzmir Dedektif hizmetlerinde Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKÖY / İSTANBUL

Merkez : 0216 349 8373

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
Kurumsal
Sabah
Milliyetdedektif
Habertürk
trthaber
 show
aksam
 

Özel dedektifler Derneği

Firmamız Armut.com Kurumsal Üyesidir.

Firmamız Özel Dedektifler Derneği ve Armut.com Kurumsal üyesidir.

/* */