iletişim numalaraları

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

triangle
About Us

Akçayel Özel Dedektif Bürosu Hizmetlerimiz.

Boşanma, velayet, çocukların izlenmesi, Kurumsal araştırmalar, Sigorta araştırmaları, özel dedektiflik büromuzun

vb. verebileceğimi hizmetlerinden bazıları

Eş takibi, sadakatsizlik, boşanma davalarına delil temini, aldatma tespit

Kaybedilen itimat ve sadakatsizlik soruları ilişkinizin sonlanmasına sebep olabilir. Akçayel özel dedektiflik bürosu eşinizin gözetimi de dahil olmak üzere değişik seçenekler konusunda size yardımcı olabilir.Özel araştırma plan ve programlarımız ile doğru kararı verebilmeniz amacıyla size cevaplar sunuyoruz.

Boşanma & çocukların velayeti

Nafaka ödemelerinin düşük veya olmaması gibi zor durumda mısınız? Çocukların eşinizde kaldığı günlerde olanlardan aldatma şüphesi mi duyuyorsunuz? Bunlar, hizmetlerimizi garanti eden alanlardan bazılarıdır. Bugün bizimle iletişime geçin ve bu sorunları çözmek için neler yapabileceğinizi özel dedektiflerimizden biri ile ücretsiz olarak görüşürün.

Çocukların izlenmesi

Zamanımız şartlarında gençler fazla uzağa gitmeye gerek yok 10 yıl öncesinden bile çok farklı. Özel dedektif ve araştırma ekibimiz çocuğunuzun hayatında yanlış olabilecek şeyleri ortaya çıkartabilir.

Yaşlı bakım evleri veya evde bakım personel araştırması

Kıdemli konusunda uzman denetim ekibimiz, benzersiz ihtiyacınıza göre tasarlanmıştır. Gözetim, Görüşmeler ve Mali Tablo Durum Tespiti dahil olmak üzere detaylı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Araştırma ekibimiz, sevdiklerinizin olduğu ya da ziyaret ettiği bakım merkezlerinin kusursuz ve bilgilendirici bir özetini bir araya getirecektir.

Sosyal Medya Araştırmaları

Akçayel özel dedektif bürosunda, kendini yenileyen kaynakları, yöntemleri ve kıymetli bilgilerinin zenginliğiyle açık kaynak dijital bilginin bütün derinliğini kullanıyoruz. Bu konuda uzmanlıkta en üst seviyediki kişileri istihdat etmekteyiz.

Kayıp şahısların bulunması

Kayıp aile üyeleri, ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar, özel dedektiflik büromuzun yapacağı araştırmalar doğrulusunda bulunabilir.

Sigorta Dolandırıcılığı

Sigorta Dolandırıcılığı, diğer türlü yapılamayacak bir ödeme alabilmek amacıyla bir sigorta şirketine kaza gerçeklerini tahrif etme ya da abartma eylemidir. Yaygın sigorta dolandırıcılığı türleri, aşamalı kazalar, abartılı yaralanmalar ve şişirilmiş tıbbi faturalardır.

Özel dedektif büromuz, uzmanlığı sigorta dolandırıcılığını belirleme etmek, caydırmak ve yenilgiye uğratmak olan bütün bir iştirakçi bölümü çalıştırmaktadır. Bölüm, temel olarak kapsamlı yasa program deneyimine ve kapsamlı sigorta bilgisine sahip şahıslardan oluşmaktadır. Kuruluşumuzda yapılan ve yerleşik duruma getirilen prosedürler ve kontroller, en yüksek standart ve nitelik düzeyinin korunmasını sağlar.

Uzmanlık alanlarımız arasında İşçi Tazminatı istekleri, Uzun vadeli Engellilik istekleri, Bedensel Yaralanma istekleri, Tıbbi Kötü Uygulama, Araç istekleri ve Genel Sorumluluk istekleri vb. Bulunmaktadır.

DOLANDIRICILIK ARAŞTIRMALARI

Suç ya da başka içeriden bilgi hedefli suistimal iddiaları meydana çıktığında, bir kuruluş, ideal ve süratli bir şekilde cevap sunabilcek amacıyla mümkün sonuçların unsurunu ve kapsamını anlamalıdır. Akçayel özel dedektif bürosu bunu anlıyor ve benzersiz bir şekilde yardımcı olmak için her zaman hazırız.

İŞ YERİ İNCELEMELERİ

Etkili İşyeri Soruşturmaları, çalışanları dava açmaktan caydırır ve bir dava açıldıktan sonra mesuliyet tehlikesini en aza indirir. Uygun şekilde eğitilmiş ve nitelikli bir profesyonelin süratli, kapsamlı ve objektif bir tahkîkat yürütmesini sağlamayan işverenler kurumu rizikoya atar.

BİRLEŞME VE DEVRALMALAR

Kurumsal bir birleşme, bir el sıkışmadan daha fazlasını içerir. Önemli ve mühim bulguların gerçeklerin bulunmasına ve çapraz sorgulanmasına saf, kararlı bir yaklaşım içerir. Lisanslı Özel dedektiflerimiz, kuruluşunuza lüzumlu istihbaratı elde etmek amacıyla gereken raporu sunabilir. Akçayel özel dedektiflik bürosu , özel iş ihtiyaçlarınız amacıyla benzersiz bir uygulama hazırlayacaktır. Hizmetlerden bazıları Haywood | Avı | Çalışanlar, şirketinize Yönetici Profili Oluşturma, Kilit Personelin Gözetimi, Gizli Görevlendirmeler, Personel Görüşmeleri vb. Sunabilir.

İNSAN KAYNAKLARI HİZMETLERİ

Akçayel özel dedektiflik bürosu, süregelen olarak sahip olunan İK Personeli ya da İK Yönetimi ile karma olarak sarfedilen İnsan Kaynakları Hizmetleri sunar. Çözüm merkezli hizmetlerimiz, İstihdam Öncesi araştırma, kapsamlı bir özgeçmiş Araştırması, Rekabetçi İstihbarat ve Rekabet Dışı Anlaşmaların ihlalleri, Personelin Gözetimi ve İşyeri Soruşturmaları sağlayabilir.

DANIŞMANLIK SERVİSLERİ

Eşsiz danışmanlık hizmetlerimiz, özel, esnek, saatinde ve ihtiyacınıza özel olacak şekilde geliştirilmiştir. Tecrübeli Müfettişlerimizin, Yöneticilerimizin ve İştirakçilerimizin problemleriniz çevresinde özel olarak geliştirilmiş ve kuruluşunuzun benzersiz niteliklerine uyacak şekilde oluşturulmuş benzersiz bir uygulama derlemesine izin verin. Ekibimiz, uygulama geliştirme, uygulama etkinliğini saptama ve yöntem geliştirmeye yardımcı olma dahil olmak üzere detaylı danışmanlık hizmetleriyle destekleyebilir. Benzersiz ihtiyaçlarınız amacıyla en iyi çözümü meydana getirmek amacıyla bizimle görüşebilirsiniz.

GÖZETİM HİZMETLERİ

özel dedektif hizmetleri Gözetim Bölümü, Gözetim araştırmaları için özel olarak özel dedektifleri ve araştırmacıları istihdam etmektedir. Özel taleplerinizle orantılı başarı derecesini elde etmek amacıyla özenle ve profesyonelce çalışacaklardır. Bir gözetim ayrıntıyı ile uğraşırken gereksinim duyulan hassasiyet, doğruluk ve bütünlük derecesi katiyen gözden kaçırılmamalıdır. Gözetim, rastgele bir tahkîkat ile alakalı bilgi ya da ispat elde etmek amacıyla bir kişiyi, yeri ya da aracı fiziksel ya da teknik izlenim altında tutmayı içeren bir araştırma eklidir. Gözetim, yaşanan rastgele bir ikilemle alakalı doğru, direkt olarak ve mühim bulgular üretebilir. Akçayel Özel Dedektif bürosunda müşteri gizliliği esas alınmaktadır.

Yasaya aykırı fiiler olan TELEFON DİNLEME, ÖZEL MÜLKE GİZLİ KAMERA YERLEŞTİRME vb. taleplerde bulunmayınız !

Özel dedektif bürosu, dedektif bürosu

Detaylı Bilgi İçin

Firmamız hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak, soru ve görüşlerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:1-2
KADIKÖY / İSTANBUL

Merkez : +90 216 349 8373

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr