dedektif telefon numarası

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

triangle
Dedektiflik hakkında

Firmamız Hakkında

Bize Dair

Hakkımızda

Akçayel Özel Dedektiflik 2008 yılında kurulmuş olup, %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen ve sürekli büyümeyi amaçlayan bir özel dedektiflik firmasıdır. Bu hedef ve amaçlar doğrultusunda yapılan çalışmalar sonucunda firmamız ekonomik şartlara ayak uyduran ve hedeflerinden ödün vermeyen bir yapıya sahip olmuştur.

Geniş kadrosuyla bireysel ve kurumsal hizmetlerde kısa sürede sonuç sağlamayı amaçlayan merkezi konumu, finansal alt yapısı ve müşterilerin problemlerine en kısa sürede çözüm üreten uzman yönetim kadrosu ve personeli ile %100 müşteri memnuniyetinin temel taşlarını oluşmuştur.

Misyon

Özel Dedektiflik sektöründe şirketler arasındaki konumunu geliştirerek, piyasa ve rekabet ortamının getirebileceği şartlarda istenilen özel dedektiflik hizmetinin başlangıcından sonucuna kadar geçen tüm aşamalarda elindeki kaynakların optimum kullanımı ile müşterilerine sorunlarının çözümü doğrultusunda T.C. yasalarına aykırı hareket etmeden azami derecede hizmt verebilmektir.

Vizyon

Özel Dedektiflik sektöründeki pazar payını genişleterek Türkiye gelişiminin önünde tutan , özel dedektiflik sektöründe yurt çapında faaliyet gösteren, hizmetlerinin niteliğini sürekli iyileştirerek müşteri beklentilerini karşılayan ve tercih edilen şirket olmayı vizyonu olarak kabul eder.

Teknolojik Cihazlar

Günümüzde özel dedektiflik mesleği adı altında çeşitli gizli dinleme ve izleme cihazlarının satıldığı görülmektedir. Bu cihazların çoğu Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır.Gerçek Özel Dedektiflik firmaları casus cep telefonu programları veya gizli kayıt cihazlarını asla satmaz ve kesinlikle kullanımını tavsiye etmez.Özel dedektiflik sektöründe T.C. yasalarına aykırı hiçbir çalışma yapılmaz.

Yasal Uyarı

Cep telefonu kayıtları, mesaj kayıtları hiçbir şekilde temin edilemez. Aralarında hukuki bir ilişki olmayan şahısların bireysel iş talepleri kabul edilemez. Aralarında ticari bağ olmayan kurumların iş talepleri kabul edilmez.

Dedektiflik büromuz hakkında

Detaylı Bilgi İçin

Firmamız hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak, soru ve görüşlerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:1-2
KADIKÖY / İSTANBUL

Merkez : +90 216 349 8373
Kocaeli Temsilci : +90 505 518 8556
Fax : +90 216 349 8969
Gsm : +90 505 518 8556
Email :iletisim@dedektif.gen.tr