dedektif telefon numarası

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

triangle
Dedektiflik hakkında

Firmamız Hakkında

Bize Dair

Hakkımızda

Akçayel Özel Dedektiflik Bürosu 2008 yılında kurulmuş olup, %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen ve sürekli büyümeyi amaçlayan bir özel dedektiflik firmasıdır. Bu hedef ve amaçlar doğrultusunda yapılan çalışmalar sonucunda firmamız ekonomik şartlara ayak uyduran ve hedeflerinden ödün vermeden müşteri gizliliğini esas alan bir yapıya sahip olmuştur.

Geniş kadrosuyla ve meslekteki yılların verdiği tecrübe ile bireysel ve kurumsal hizmetlerde kısa sürede müşterilerimizin istekleri ile orantılı olarak sonuç sağlamayı amaçlayan, merkezi konumu, finansal alt yapısı ve müşterilerin problemlerine en kısa sürede çözüm üreten uzman yönetim kadrosu ve personeli ile %100 müşteri memnuniyetinin temel taşlarını oluşmuştur.

Misyon

Özel Dedektiflik büroları arasındaki konumunu geliştirerek, günümüz şartlarında piyasa ve rekabet ortamının getirebileceği istenilen özel dedektiflik hizmetinin başlangıcından sonucuna kadar geçen tüm aşamalarda elindeki kaynakların optimum kullanımı ile müşterilerine sorunlarının çözümü doğrultusunda Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı hareket etmeden azami derecede hizmet verebilmektir.

Vizyon

Özel Dedektiflik sektöründeki pazar payını genişleterek Türkiye ve Dünya'da gelişimini önemseyerek , özel dedektiflik sektöründe yurt çapında faaliyet gösteren, hizmetlerinin niteliğini sürekli iyileştirerek uluslar arası bağlantılar aracılığı ile hem Türkiye hem de Dünya çapında hizmetlerinde müşteri beklentilerini karşılayan ve tercih edilen şirket olmayı vizyonu olarak kabul eder.

Teknolojik Cihazlar

Günümüzde özel dedektiflik mesleği adı altında çeşitli gizli dinleme ve izleme cihazlarının satıldığı görülmektedir. Bu cihazların çoğu Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır.Gerçek Özel Dedektiflik büroları casus cep telefonu programları veya gizli kayıt cihazlarını asla satmaz ve kesinlikle kullanımını tavsiye etmez.Özel dedektiflik sektöründe Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı hiçbir çalışma yapılmaz. Bu tür hizmetlerde bulunduklarını taahüt eden kişilere itibar etmeyiniz.

Yasal Uyarı

Cep telefonu kayıtları, mesaj kayıtları hiçbir şekilde temin edilemez. Aralarında hukuki bir ilişki olmayan şahısların bireysel iş talepleri kabul edilemez. Aralarında ticari bağ olmayan kurumların iş talepleri kabul edilmez. Bu tür hizmetleri verdiklerini söyleyen kişiler dolandırıcıdır. Hem yasal olarak suç işlemiş olursunuz hem de dolandırılmış olursunuz. Bu tür hizmet verdiğini söyleyen kişilere lütfen inanmayınız ve paranızı vermeyiniz.

Lütfen Dikkat

Sabit bir özel dedektif bürosu olmayan, iletişim bilgisi olarak sadece cep telefonu gösteren , insanları lüks plazalarda ofisleri varmış gibi ve ya ünlü insanlarla fotoğraf çektirerek kendini ünlü göstermeye çalışan kişilere dikkat ediniz mağdur olmayınız."Akçayel Özel Dedektiflik Bürosu"

Özel Dedektiflik büromuz hakkında

Detaylı Bilgi İçin

Özel dedektif büromuzdan daha detaylı bilgi almak için bize 24 saat ulaşabilirsiniz.

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:1-2
KADIKÖY / İSTANBUL

Merkez : +90 216 349 8373
Kocaeli Temsilci : +90 505 518 8556
Fax : +90 216 349 8969
Gsm : +90 505 518 8556
Email :iletisim@dedektif.gen.tr