telefon

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

+90 850 405 5177

triangle

Eş takibi - Akçayel Özel Dedektif Bürosu

7/24 bizi arayabilirsiniz.

0216 349 8373

Akçayel Dedektif Bürosu

Hayatınızın geri kalan kısmı sizin için çok şey ifade ediyorsa ve eşiniz sizi aldattığı konusunda ciddi şüpheleriniz var ise eş takibi konusunda profesyonel destek almanız gerekmektedir. Birinci önceliğimiz müşteri gizliliği olarak profesyonel araştırma hizmetimiz ile eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını belirlemede size yardımcı olabiliriz.Buna ek olarak eş takibi hizmetimizde bütün faaliyetleri görsel belgelerle kayıt altına alarak size teslim ederiz. Bu belgeler sizden başka kimsede olmaz ve bu belgeleri mahkeme de delil olarak kullanabilirsiniz. Eş takibinin sonucu mutlaka aldatma ile sonuçlanmayabilir. Unutmayınız ki biz sizin bir ömür eşim beni aldatıyor mu sorununuzu çözmek için çalışmaktayız. Eş takibi hizmeti sadece sizin boşanmanız için gerekli bir hizmet değildir, kaliteli ve mutlu bir hayat yaşamanız için de gereklidir. Eş takibi ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için bizi iletişim bilgilerimizden her zaman arayabilir, ofisimizi randevu ile ziyaret ederek misafirimiz olarak sizi ağırlamaktan onur duyarız. Eş takibi için biz veya başka bir dedektif firması ile görüşmek istediğinizde bu görüşmeyi mümkünse görüşmek istediğiniz özel dedektif firmasının ofisinde yapmanızı önemle rica ederiz. eş takibiEş takibi hayatınızın çok özel bir durumudur ve bunu internetden alışveriş yapar gibi basite indirmek yerine daha detaylı giderek görerek ve emin olarak yaptırmanız çok önemlidir. Eş takibi araştırmasının sonuçları sadece sizi değil ailenizin bütün fertlerini direk etkileyecektir ve bu etki uzun vadede sonuç ne çıkarsa çıksın olumlu olacaktır.

Etiketler: Eş takibi, dedektif bürosu

Akçayel Özel Dedektif Bürosu geniş kadrosuyla bireysel ve kurumsal hizmetlerde kısa sürede sonuç sağlamayı amaçlayan merkezi konumu, finansal alt yapısı ve müşterilerin problemlerine en kısa sürede çözüm üreten uzman yönetim kadrosu ve personeli ile müşteri memnuniyetinin temel taşlarını oluşmuştur.

.
Eş takbi ve diğer tüm hizmetlerimizde tüm çalışanlarımız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmet verebilme ve kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesi anlayışı ile kendisini yenileyen, müşterinin güvenini kazanan, bu anlayış çerçevesinde hizmeti her zaman görev bilerek müşterilerimize karşı saygı göstereceklerdir.

.

Teknolojik Cihazlar ve özel Dedektiflik

Günümüz teknolojisinde özellikle internet ortamında bakıldığında ok çeşitli cihazlar eş takibi için özel dedektiflik mesleği ile ilişkilendirilmeye çalışılmaktadır. Bu cihazların hemen hemen çoğu mevcut T.C. yasalarına aykırı ve suç teşkil edecek şekilde kullanıma sunulmaktadır.Bir özel Dedektif casus cep telefonu programı kullanmaz, satışını yapmaz, kullanımını kesinlikle tavsiye etmez. Başta halk arasında böcek adıyla bilinen gizli izleme, dinleme,ve görsel kayıt elde eden cihazlar ve benzerleri olmak üzere bu ürünlerin hiçbiri özel Dedektiflik için gerekli veya kullanılan cihazlar değildir. özel Dedektiflik Sektöründe yasalara aykırı hiçbir çalışma yapılmaz ve cihaz kullanılamaz.

.

Cep Telefonu Kayıtları, Mesaj Kayıtları hiçbir şekilde temin edilmez. Casus program ve dinleme cihazı uygulanması kabul edilmez. Aralarında kan bağı olmayan şahısların bireysel iş talepleri kabul edilmez. Aralarında ticari bağı olmayan kurumların iş talepleri kabul edilmez, Aralarında alış-veriş evrakı olmayan ticari kişilerin iş talebi kabul edilmez.

Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKöY / İSTANBUL
Merkez : 0216 349 8373

Kıbrıs Türk Cumhuriyeti :+90 850 405 5177

Kocaeli Temsilci :0555 818 4618

Ege Bölgesi : 0555 818 4616

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
SabahDedektif
Milliyetdedektif
HabertürkDedektif
dedektiftrthaber
özel dedektif
dedektifaksam
 

Özel dedektifler Derneği

Firmamız özel Dedektifler Derneği üyesidir.