sadakatsizlik iletişim

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

triangle
About Us

Sadakatsizliği kanıtlama ve sonrası

Sadakatsizlik veya aldatılma

aldatılma şüphesi

Aldatılma şüphesi ve bu şüpheden kurtulmak

Sadakatsizlik acı bir deneyimdir. Bazı evliliklerde eşlerin duruma tepkisi nedeni ile daha güçlü hatalardan ders almış bir evlilik devamı olurken bazıları dağılabilir.. Belki de sadakatsizliğin en kötü yönlerinden biri ondan şüphelenmek, fakat partnerinizle yüzleşmek ona beni aldatıyormusun sorusunu sormaktan utanmaktır. Aklınızda bu soru ile yaşamak sizi yıpratır.Bu sorunun cevabı her zaman evet olmadığını unutmayın belkide gereksiz bir üzüntünün kuşkunun esiri olmuş olabilirsiniz. Bir kez öğrendikten sonra, ilişkinin ilerleyişi ile ilgili ne yapacağınıza daha net karar verebilirsiniz.

Belirsizliğin Evliliğinizi Mahvetmesine İzin Vermeyin!

Eşinizin size karşı dürüst olmadığından sizi aldatıyor olabileceğinden şüpheleniyorsanız, Akçayel özel dedektif bürosunu tutmayı düşünün.

Bir Aldatma Araştırmacısı Tutmanın Yararları

Potansiyel olarak aldatan eşlerin partnerleri, profesyonel tetkik hizmetlerinden detaylı şekillerde yararlanır. Müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalmasının bir takıp sebepleri şunlardır:

İçiniz rahat olsun . İster bir şeyleri hayal ediyor olun, ister şüphelerinizde tamamiyle doğru olun, aslında neler olup bittiğini bilmek güzel. Şüpheli eşler ya da partnerler de tahkîkatda masum bulunurlarsa bundan faydalanabilirler.

İlişkiniz normal şekilde devam edebilir. Özel dedektifi işe alan şahıs partnerine karşı yenilenmiş bir itimat duygusu kazanabilir ve hiçbir vakit bir araştırma hizmeti yaptırdığını söylemek zorunda kalmaz .

Boşanma ya da çocuk velayeti davasında sadakatsizliği ispatlamak . Kanıtlanmış sadakatsizlik, bu tür yasal davalarda sonucunu etkileme potansiyeline sahiptir. Yasal konular söz hususu olduğunda, yasal her türlü imkan değerlendirilmelidir.

Neden Akçayel özel dedektiflik bürosu ile anlaşmalısınız?

Aldatan bir eş incelemesindan gelen iç huzuru ararken, iş amacıyla doğru dedektifi bulmak mühimdir. Bizi neden seçmelisiniz:

Eşsiz deneyim. Akçayel özel dedektiflik bürosu ile çalışmaya başladığınızda, bu konuya nasıl yaklaşılacağını tam olarak bilen gerektiğince tecrübeli bir dedektif ve ekibi ile karşılaşırsınız. Dedektif büromuzda sadakatsiz bir eş araştırmasında esnasında, vakaya atanan araştırma ekibi , gerçeğe ulaşmak amacıyla en son gözetim teknolojisini kullanarak sizin için gereken en büyük özeni gösterecektir.

En iyi teknoloji. Özel dedektif ekibimiz , yüksek teknolojili gözetim ekipmanına ve kaynaklara erişebilir - bu da tahkîkatnın sonuçlarının doğru olmasını sağlar.

Tamamen sağduyulu. dedektiflik büromuz bir aldatma tahkîkatı esnasında müvekkilimizin mahremiyetini korumanın ve eşlerine tahkîkat yapıldığını bildirmemenin temel olduğuna inanan bir şirkettir. Bu bizim bir numaralı önceliğimiz müşterimizin gizliliğidir.

Yasal yardım. Eşinizin ya da partnerinizin aslında aldattığı keşfedilirse, elde edilen görsel bilgi ve belgeleri avukatınıza teslim ederek boşanma davasında kullanabilirsiniz.

Özel dedektif seçerken mutlaka özen gösterin ilk gördüğünüz firmayı arayıp anlaşmayın.

Önemli Bir Hile Nasıl Yakalanırız?

Eşinizinizin sadakatsizliğinden şüpheleniyorsanız, bu sorun için daha fazla endişelenmeyin , vakayı kendiniz çözmeye çalışarak vaktinizi boşa harcamayın. Aldatan eşler sinsidir ve bu tür düşüncedeki arkadaşlarının fikirleri doğrultusunda keşfedilmekten uzak durmak amacıyla kendilerine yöntemler geliştirirler. Özel dedketiflik büromuz yıllarca bu konuda deneyim kazandığı için hilelerini ve onları nasıl çözebileceğimizi biliyoruz ve doğru bir araştırma yöntemi belirleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Attığımız Adımlar

Özel dedektiflerimiz, aldatan bir eş ya da partnere bakarken alttaki adımları atar:

Söz hususu şahıs ile ilgili arka plan bilgisi (bu şüpheye nasıl kapıldığınzı elindeki doneler) Yasaların izin verdiği şekilde bireyin faaliyetlerini gözlemleme

Bunu, bu bireyin aldattığından ya da aldatmadığından emin olmak amacıyla yeterli bir süre yapmaktayız.. Araştırılan şahıs bu işlemi kesinlikle bilmez..

Kullandığımız Teknoloji

Özel dedektifler fotoğraf ve / ya da video çekebilir. Fotoğraflar ve videolar, Bu görsel belgeler sadakatsizlik durumunun olup olmadığı hakkında size kanıt sağlar.

Aldatan eşlerin genellikel yaptıkları

İlişkinizde sadakatsizlikten şüphelenmek amacıyla somut bir sebebiniz var mı? Yoksa yalnızca içgüdüsel bir his mi? Her iki halde da gerçeği bilmeden günlük hayatınıza devam etmek işkence olabilir. Öte yandan, problemle yüzleşmeden at gözlüğü takıp hayatınıza devam etmenin en iyi yolu olduğunu hissedebilirsiniz. Yine de, eşiniz aldatıyorsa, bunun acı verici duygusal yansımaları olabilecek bir meseleye geçici bir çözüm olmasından emin olabilirsiniz. Tek seçeneğiniz gerçeği meydana çıkarmaya çalışmak . Bazı işaretlerini arayarak başlayalım:

Olağandışı Telefon Etkinliği

İster inanın ister inanmayın, yalnızca telefon faaliyetlerini izleyerek, ilişkinizin durumuna dair birtakım ipuçlarını açığa çıkarabilirsiniz. Örneğin, eşiniz özel olarak sizden uzakta konuşmak istiyorsa, bunun iyi bir sebebi olabilir. Bundan sonraki telefon görüşmesinde ne yaptıklarını görmek amacıyla izleyin. Eşiniz işitme mesafesinin dışına çıkarsa, saklayacak bir şeyi olabilir.

Evde Kavgacı Davranış

Siz ve eşiniz ufak şeyler ile ilgili tartışıyor musunuz? Eşiniz bilgisayarını sizden saklıyor mu? Bu argümanları her vakit kışkırtan onlar mı görünüyor? Öyleyse, eşiniz karamsar olabilir ve suçunu size yansıtmaya çalışıyor olabilir.

Bu ve benzeri durumlara dikkat etmek sizin için iyi bir başlangıç , gerçeği kendi başınıza keşfetmenin mükemmel bir tekniği yoktur. Yanlış bir suçlama yaparak partnerinize ya da ilişkinize zarar vermemenizi dayanıklıak amacıyla tarafsız bir bakıştan daha fazlasına ihtiyacınız var. Profesyonel bir özel dedektif ile çalışma gereksiniminiz var, zira söz hususu aldatma tahkîkatları olduğunda, doğruluk mühimdir. Bize 7 gün 24 saat iletişim numalarımızdan ulaşabilir sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

Facebookta paylaş

Detaylı Bilgi İçin

Firmamız hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak, soru ve görüşlerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:1-2
KADIKÖY / İSTANBUL

Merkez : +90 216 349 8373

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr