eşcinsel ilişki

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

triangle
Borçluların bulunması

Eşcinsel bir partnerle yapılan evlilik size ne kadar zarar verebilir?

Eşcinsel ilişki ve araştırılması

İstanbul’da eş takibi ve araştırması yaptırmak?

Özellikle İstanbul gibi değişik kültürlere ve eğitim seviyesinden bireylere sahip bir kentde LGBT gruplarının yoğun olduğu gerçeğini kabul etmemiz gerekmektedir. İstanbul’da ki nüfusun büyük bir bölümü para kazanmak için farklı şehirlerden gelmiş insanlardır.Bu da insanların birbirleriyle ilişkisini yetiştiği şehirden çok daha farklı olduğu ortamları beraberinde getirmiştir. Ayrılık ile sonuçlanan bir ilişki size üzüntü veren anılar bırakabilir. Fakat aynı cinsen bir ile aşk yaşanması daha zor bir durumdur.Bu durumu atlatmak için profesyonel bir destek almanız şarttır. LGBT

Türk halkı geleneklerine ve törelerine fazlası ile bağlıdır. Bu sebepden dolayı içlerinde eşcinselliğe yatkınlık olan kişiler toplum ve aile bireylerinin kendilerini dışlamaması için isteklerini yerine getirmek amacı ile karşı cinsten biri ile evlenir. Bu hareket ile kendi mutsuzluğuna partnerini de ortak eder ve bu evlendiği kişi için çok daha zor bir durumdur çünkü evlendikten sonra eşinin eşcinsel olduğunu öğrenmesi eşi normalden çok daha fazla üzebilir ve içinden çıkamayacağı bir bunalıma sokabilir. Eşi hem duygusal hem de psikolojik olarak tüketebilir. Bu nedenden dolayı partrenizin eşcinsel olduğundan şüpheleniyor iseniz ileride daha fazla üzülme riskini göze almamanız gerekmektedir ve mutlaka bir özel dedektif bürosu ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Özel dedektif firmamızda müşteri gizliliği esas alındığını hatırlatmak isteriz.

Evlilik kararı insanın hayatında geleceği için verdiği en kritik karardır. Herkes evleneceği kişi ile bir ömür mutlu olarak yaşamak ister.Birbirinize uyumunuzda ve romantizmde size bakışlarında tuhaflık hissediyorsanız evlilik kararından önce bir özel dedektif ile çalışmanızda fayda vardır. Özellikle aile baskısı ile yapılan evlilikler de bu tür durumlar ile karşı karşıya kalmamak için sizinle ilgilenmediğini anladığınız anda gerekli kararları vermeniz gerekmektedir. Zamanla bazı şeylerini düzeltebileceğinizi düşünebilirsiniz ama unutmayın ki eşcinsellik bir hastalık değil bir tercihtir ve bundan kişilerin vazgeçtiği çok fazla görülmemiştir. Evlilik sizin gelecekteki hayatınızı etkileyecek en önemli adımlardan biridir. ve hayatınıza yön vermede sadece aileniz istediği için bir karar vermeyin, bu konuda başkalarını memnun etmek için vereceğiniz bir kararın sonucunda kaçınılmaz olarak karşılaşacağınız sorunları aileniz veya çevreniz değil siz ve eşiniz yaşayacaksınız.

Ülkemizde eşcinsel bir yaşam pek kabul görmeyen hatta siyasette , ekonomide hayatımızın her yerinde kullanılan bir durumdur. Kişinin eşcinsel olması kendi tercihidir ama kendi sosyo kültürel ortamı için karşı cinsten birini bu duruma ortak etmesi tamamen bencilliktir. Eğer partnerinizin hareketlerinden eşcinsel olduğundan şüpheleniyor iseniz çok abartıyorum sanırım demek yerine ya bunu direk ona sorun yada kendiniz veya bir özel dedektir aracılığı ile bu konuda aklınızdaki soru işaretlerini biran önce kaldırın.

Daha ayrıntılı bilgi almak için özel dedektif büromuzu dilediğiniz zaman telefon numalarımızdan arayabilirsiniz veya randevu alarak ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Akçayel özel dedektif bürosu olarak size yardımcı olmaktan gurur duyarız.

kurumsal casusluk, kurumsal casusluk tespiti

Detaylı Bilgi İçin

Firmamız hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak, soru ve görüşlerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:1-2
KADIKÖY / İSTANBUL

Merkez : +90 216 349 8373

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr