+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

triangle
Borçluların bulunması

Eşcinsel bir partnerle yapılan evlilik size ne kadar zarar verebilir?

Eşcinsel ilişki ve araştırılması

İstanbul’da eşcinsel eş takibi ve araştırması yaptırmak?

Özellikle İstanbul gibi değişik kültürlere ve eğitimlere sahip bir kentde LGBT gruplarının yoğun olduğu gerçeğini kabul etmemiz gerekmektedir. İstanbul’da ki nüfusun büyük bir bölümü para kazanmak için farklı şehirlerden gelmiş insanlardır. Ayrılık ile sonuçlanan bir ilişki size üzüntü veren anılar bırakabilir. Fakat aynı cinsen bir ile aşk yaşanması daha zor bir durumdur. eşcinsel ilişki

Türk halkı geleneklerine ve törelerine fazlası ile bağlıdır. Bu sebepden dolayı içlerinde eşcinselliğe yatkınlık olmasına rağmen toplum ve ailenin isteklerini yerine getirmek için karşı cinsten biri ile evlenir. Bu evlendiği kişi için çok zor bir durumdur çünkü evlendikten sonra eşinin eşcinsel olduğunu öğrenmesi eşi normalden çok daha fazla üzebilir. Eşi hem duygusal hem de psikolojik olarak tüketebilir. Bu nedenden dolayı partrenizin eşcinsel olduğundan şüpheleniyor iseniz bir özel dedektif bürosu ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Özel dedektif firmamızda müşteri gizliliği esas alınmaktadır.

Evlilik kararı insanın hayatında geleceği için verdiği en kritik karardır. Herkes evleneceği kişi ile bir ömür mutlu olarak yaşamak ister.Birbirinize uyumunuzda ve romantizmde size bakışlarında tuhaflık hissediyorsanız evlilik kararından önce bir özel dedektif ile çalışmanızda fayda vardır. Özellikle aile baskısı ile yapılan evlilikler de bu tür durumlar ile karşı karşıya kalmamak için sizinle ilgilenmediğini anladığınız anda gerekli kararları vermeniz gerekmektedir. Evlilik sizin hayatınızı etkileyecek ve hayatınıza yön vermede sadece aileniz istediği için bir karar vermeyin .

kurumsal casusluk, kurumsal casusluk tespiti

Detaylı Bilgi İçin

Firmamız hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak, soru ve görüşlerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:1-2
KADIKÖY / İSTANBUL

Merkez : +90 216 349 8373

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr