telefon

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

Akçayel Özel Dedektif Bürosu

triangle

Akçayel özel dedektif bürosu - eş takibi

7/24 bizi arayabilirsiniz.

0216 349 8373

Akçayel Özel Dedektif Bürosu

Eşinizin sizi aldattığı ile ilgili şüpheleriniz var ise, Eş takibi konusunda uzmanlaşmış profesyonel özel dedektif ve araştırma uzmanlarımızın size yardımı olabilir.

Eşinizin sizi aldattığını anlamanın çeşitli yolları vardır. Bunlardan bazıları.

Bazen eşinizin aldatan olduğunu söyleyen sadece içgüdü, neyse ki 10'dan fazla dolandırıcı belirtisi vardır.

Her zaman aldığımız bir soru, aldatan bir işi nasıl anlarız?

Aldatan bir eşi yakalamanın birkaç yolu vardır, aldatan bir karı veya koca, kız arkadaş / erkek arkadaşın işaretleri, eşinizin sadakatsiz olabileceğine dair bazı olası işaretleri listelediğimiz bir ilişki / aldatan eş sayfamızdan bulunabilir. eş takibi

Uyarı işaretlerinden herhangi biri size eşinizin bir ilişkisi olduğunu söylerse veya kocanız veya karınız zina yaptığı için boşanma davası açmayı düşünüyor olabilirsiniz, lütfen sayfada yapabileceğimizi açıklayacağından gizli varlıkları veya varlık yeri bulma sayfamızı inceleyin. Ortağınızın Birleşik Krallık'ta veya dünyanın herhangi bir yerinde gizlediği gizli varlıkları bulabilen finansal varlık bulucumuzla gizli fonları bulmak.

Hayatınızın geri kalan kısmı sizin için çok şey ifade ediyorsa ve eşiniz sizi aldattığı konusunda ciddi şüpheleriniz var ise eş takibi konusunda profesyonel destek almanız gerekmektedir. Birinci önceliğimiz müşteri gizliliği olarak profesyonel araştırma hizmetimiz ile eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını belirlemede size yardımcı olabiliriz.Buna ek olarak bütün faaliyetleri görsel belgelerle kayıt altına alarak size teslim ederiz. Bu belgeler sizden başka kimsede olmaz ve bu belgeleri mahkeme de delil olarak kullanabilirsiniz.

Etiketler: Eş takibi, dedektif bürosu

Geniş kadrosuyla bireysel ve kurumsal hizmetlerde kısa sürede sonuç sağlamayı amaçlayan merkezi konumu, finansal alt yapısı ve müşterilerin problemlerine en kısa sürede çözüm üreten uzman yönetim kadrosu ve personeli ile müşteri memnuniyetinin temel taşlarını oluşmuştur.

.
Tüm çalışanlarımız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmet verebilme ve kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesi anlayışı ile kendisini yenileyen, müşterinin güvenini kazanan, bu anlayış çerçevesinde hizmeti her zaman görev bilerek müşterilerimize karşı saygı göstereceklerdir.

.

Teknolojik Cihazlar ve özel Dedektiflik

Günümüz teknolojisinde özellikle internet ortamında bakıldığında çok çeşitli cihazlar özel Dedektiflik mesleği ile ilişkilendirilmeye çalışılmaktadır. Bu cihazların hemen hemen çoğu mevcut T.C. yasalarına aykırı ve suç teşkil edecek şekilde kullanıma sunulmaktadır.Bir özel Dedektif casus cep telefonu programı kullanmaz, satışını yapmaz, kullanımını kesinlikle tavsiye etmez. Başta halk arasında böcek adıyla bilinen gizli izleme, dinleme,ve görsel kayıt elde eden cihazlar ve benzerleri olmak üzere bu ürünlerin hiçbiri özel Dedektiflik için gerekli veya kullanılan cihazlar değildir. özel Dedektiflik Sektöründe yasalara aykırı hiçbir çalışma yapılmaz ve cihaz kullanılamaz.

.

Cep Telefonu Kayıtları, Mesaj Kayıtları hiçbir şekilde temin edilmez. Casus program ve dinleme cihazı uygulanması kabul edilmez. Aralarında kan bağı olmayan şahısların bireysel iş talepleri kabul edilmez. Aralarında ticari bağı olmayan kurumların iş talepleri kabul edilmez, Aralarında alış-veriş evrakı olmayan ticari kişilerin iş talebi kabul edilmez.

Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKöY / İSTANBUL
Merkez : 0216 349 8373

Kıbrıs Türk Cumhuriyeti :+90 850 405 5177

Kocaeli Temsilci :0555 818 4618

Ege Bölgesi : 0555 818 4616

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
Sabah
Milliyet
Habertürk
trthaber
 show
aksam
 

Özel dedektifler Derneği

Firmamız özel Dedektifler Derneği üyesidir.