telefon
+90 216 349 8373
+90 505 518 8556
+90 850 405 5177
triangle

Edirne özel dedektif bürosu

7/24 bizi arayabilirsiniz.

0216 349 8373

Profesyone Hizmet

Edirne ülkemiz ekonomisinin can damarlarından bir tanesidir. Bu nedenle özel dedektif hizmetlerinde firmalar Edirne merkez olarak görülen şehirlerden biridir..Gerek kurumsal gerekse bireysel çalışmalarda sizde tahmin edersiniz ki Edirne potansiyel olarak en önde gelir. Googlede bir dedektif araması yaptığınızda önünüze çıkan firmaları gördüğünüzde ne kadar çok dedektiflik bürosu olduğunu düşünürsünüz ama bu yanlıştır. ve bunların çoğu Edirne dedektif bürolarıdır.Bu firmaları bir kaç sınıfa ayırabiliriz.

 

Sahde dedektifler.

Bu kişiler hiçbir işte tutunamayanlar veya farklı bir sektörde mesleğe sahip olup bu işi eğlence gibi ve güzel bir gelir gibi görerek işe başlayan mobilyacı, marangoz gibi (bunlar gerçekten doğrudur) kişiler. Bunlar ne bir vergi levhası ne de bir tecrübe sahibidirler. Sizin işinizi alırlar çözüme kavuşturmak yerine dahada içinden çıkılmaz bir hale sokarlar ve olan sadece sizin paranıza değil amacınıza ulaşmanızda da imkansızlıklar haline gelir. Bu tür insanlardan kendinizi korumak için mutlaka vergi levhalarına bakın mesleklerini ve daha önce nasıl bir eğitim aldıklarına dikkat ediniz.

.

Paravan Dedektiflik Firma ve Web Siteleri

Yukarıda da açıkladığım gibi google de dedektif ya da özel dedektif kelimesi arattığınızda karşınıza bir çok firma sitesi çıkar ve siz bunların hepsinin farklı firmalar olduğunu düşünürsünüz ve bilgi ve ücret öğrenmek amacıyla teker teker aramaya başlarsınız.Hepsinden 3 lira 5 lira fiyat teklifleri alırsınız bilgiler alırsınız ve birini seçip görüşürsünüz. Fakat bazı uyanık şahıslar a dedektiflik , b dedektiflik gibi birden fazla web sitesi açıp farklı firmalar adına dizayn etmektedir telekomdan her web sitesi adına farklı telefon numaraları almaktadırlar. a firmasından açıklama yaparken fiyatı yüksek tutarlar biz şöyle biz böyle çalışıyoruz derler.b firmasını aradığınızda da a firmasını kötüleyerek işte o kişiler çok uçuk rakamlar söylerler biz sizin işinizi şu fiyata yaparız diyerek fiyatla sizi ikna etmeye çalışırlar tabi siz aslında iki firmanında aynı kişiler olduğunu bilmediğinizden maddi gücünüz varsa işin ederi olan a firmasına işi verirsiniz yok ise yapılması neredeyse imkansız bir fiyat teklif eden ticari kaydı olmayan b firmasına başvurursunuz her halikarda paravan şirket kazanmış olur ama eksik ama fazla.Bu konudada nasıl korunabileceğinizi söylememiz gerekirse yine gittiğiniz firmada vergi levhasındaki firma ismiyle size söylenen ismin aynı olduğuna dikkat edin ve bu web sitesindeki firma adresine veya telefondaki kişinin size verdiği adresi google de taratarak başka bir firmanında aynı adresi gösterip göstermediğini kontrol edin.

.

.

Sonuç olarak dikkat etmeniz genel noktalar;

  • Vergi levhalarını kontrol ediniz
  • Firma adreslerini ve firma isimlerini kontrol ediniz.
  • Mutlaka firmaları ofisinde ziyaret edip sabit bir adresleri olup olmadığını kontrol edin.
  • Firmanın sahiplerinin nasıl bir eğitim aldıklarını öğrenin. Akçayel Özel Dedektiflik Bürosu

.

Cep Telefonu Kayıtları, Mesaj Kayıtları hiçbir şekilde temin edilmez. Casus program ve dinleme cihazı uygulanması kabul edilmez. Aralarında kan bağı olmayan şahısların bireysel iş talepleri kabul edilmez. Aralarında ticari bağı olmayan kurumların iş talepleri kabul edilmez, Aralarında alış-veriş evrakı olmayan ticari kişilerin iş talebi kabul edilmez.

Dedektif hizmetlerinde Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKÖY / Edirne
Merkez : 0216 349 8373

Kocaeli Temsilci :0555 818 4616

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
Kurumsal Dedektif
SabahDedektif
Milliyetdedektif
HabertürkDedektif
dedektiftrthaber
dedektif show
dedektifaksam
 

Özel dedektifler Derneği

Firmamız Armut.com Kurumsal Üyesidir.

Firmamız Özel Dedektifler Derneği ve Armut.com Kurumsal üyesidir.

/* */