telefon
+90 216 349 8373
+90 505 518 8556
+90 850 405 5177
triangle

Tel:0216 349 8373

Dedektiflik Büroları

Özel Dedektiflik Büroları dedektif

Akçayel Dedektif Büroları özel dedektif Hakan KARA tarafından 2008 yılında kurulan yasal Kadikoy ticaret odasına kayıtlı limited şirkettir ve işletme sahiplerini ve özel şahısları koruyan olağanüstü bir sonuç geçmişine sahiptir.Akçayel Dedektif Büroları avukatlar, hukuk büroları, kurumsal şirketler ile ortak çalışmalar sunmuştur ve sunmaya devam edecektir.Dünyanın her yerinde müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Yasal Akçayel Dedektif Büroları , hukuk, tahkîkat, işletme edinme, sosyal araştırma, boşanma davalarına delil temini, eş takibi, özgeçmiş araştırmaları ve İnternet teknolojileri konusu ile ilgili tecrübeli bir şirketle çalışma güvencenizdir.

 

Türkiye'de Özel "dedektif büroları" devlet kurumları tarafından hizmet verilmeyen boşanma davaları, personel araştırmaları gibi konularda delil temini amacı ile hizmet vermektedir. Davanıza gereken deliller içinbizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

dedektiflik büroları

Akçayel Özel Dedektif Bürosu herhangi Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uygun bir sorunuzun çözümü için size elinden gelen yardımı yapacaktır.

 

Akçayel Dedektiflik büroları, günümüz piyasasında mevcut olan İdeal maliyetli teknikleri kullanarak mümkün olan en iyi soruşturmayı yapmayı amaçlamaktadır. Bir hizmet verirken en önemli önceliğimiz müşterimizim gizliliğidir.

 

Akçayel özel dedektif büroları personelleri davalara delil temini için gerekli her türlü teknolojik donanımı kullanma konusunda uzmanlaşmız. 21. yüzyılın teknololerine hakim olarak çalışmaktadır.

 

- Özgeçmiş Araştırmaları

- Kayıp Kişileri Bulma

- Aldatan Eş Araştırmaları (eş takibi)

- Boşanma davalarına delil temini

- Kişisel ya da Ticari varlık araması

- Dolandırıcılık, gasp ve kayıp engelleme

- Genel Gözetim

* Not: Uluslararası çalışmalarda yılların verdiği çevre ve deneyimle çalışmanın yapılacağı ülkedeki bir özel dedektif büroları ile (özel dedektif ağımız sayesinde) ortak olarak çalışmalarınızı yürütmeyi tercih ederiz. Çünkü o ülkenin yasası şartları ve ortamını en iyi bilen kişilerden destek almak her zaman için sizin sorununuzu daha hızlı ve sorunsuz çözmemize yardımcı olacaktır. Daha önceki deneyimlerimden yolara çıkarak dosyanızın ortak ağda bulunan bir özel dedektif tarafından ortak edilerek geldiğini bilmesi o ülkedeki özel dedektif bürosunun daha fazla özen göstermesini sağlamaktadır.

 

Akçayel Özel Dedektiflik Büroları çalışanlarının önceliği her zaman müşteri gizliliği ve sonuç odaklı çalışmaktır.Bize iletişim bilgilerimizden 24 saat ulabilirsiniz. Randevu olarak ofisimizi ziyaret etmenizden de onur duyarız.Akçayel özel dedektif büroları size bir telefon kadar yakın.

Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKÖY / İSTANBUL
Merkez : 0216 349 8373

Kıbrıs Türk Cumhuriyeti :+90 850 405 5177

Kocaeli Temsilci :0505 518 8556

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
SabahDedektif
Milliyetdedektif
HabertürkDedektif
dedektiftrthaber
dedektif show
dedektifaksam
 

Özel dedektifler Derneği

Firmamız Özel Dedektifler Derneği üyesidir.