telefon +90 216 349 8373 +90 505 518 8556
triangle

Kocaeli özel dedektif bürosu

Profesyonel Dedektif Bürosu

0505 518 8556

Gebze Dedektif Bürosu

Kocaeli Dedektif Bürosu Hizmetleri

.

Kocaeli ilininin İzmit, Gebze ve diğer tüm ilçelerinde kurumsal ve bireysel özel dedektiflik hizmetleri vermekteyiz. Kurumsal dedektiflik çalışmalarında istenen çalışmaya göre çalıştığımız mali müşavirler, avukatlar, muhasebeciler gibi işinin ehli meslek mensublarından gerektiği takdirde destek almaktayız ki kurumsal çalışmalarda çalışmalarımızın çoğunun sonucunda elde edilen delilleri firmanızın nasıl kullanacağında bu şahısların bilgi ve tecrübeleri önemli etken oluşturmaktadır.

.

Gerek kurumsal gerek bireysel özel dedektiflik hizmetlerimizde müşteri gizliliği ön plandadadır ki bu nedenle bu meslekte referans gösterilmesi doğru olmaz. Firmalar özel dedektiflikle ilgili referans gösterilmek istenmez çünkü ileride tekrar ihtiyaç duydukları takdirde bir özel dedektiften daha önce yardım aldıklarını ve bir personelinin ne de çevreden birilerinin bilmesinin yeni sorunda sonuca ulaşmalarını zorlayacağını bilirler.

Kocaeli Özel Dedektiflik

.

Kocaeli özel dedektif bürosu hizmetlerimizde yapılacak çalışmanın (eş takibi, Kurumsal araştırmalar, boşanma davalarına delil temini gibi) niteliğine göre bir plan ve program yapılacağı için maliyetler malesef sabit olmamaktadır. Bu nedenle net bir ücret yalnızca karşılıklı görüşmeler sonucunda anlaşılan çalışma şartlarıyla belirlenebilir.

.

Ülkemizde artan boşanma davalarına orantılı olarak Kocaeli bölgesindede boşanma davaları orantılı olarak artmıştır. Günümüzde boşanma davalarının en büyük sebebi ekonomik sorunlar diğeri de evde oluşan bunalım sonucunda ortaya çıkan aldatmadır.Özel dedektif bürosu hizmetleri arasında yer alan boşanma davasına delil toplama çalışmamız gerek Kocaeli'nin bütün ilçelerinde T.C. yasalarına aykırı hareket etmeden yapılmaktadır. Çalışmalarımız konusunda uzmanlaşmış ekiplerimiz ile (nelerin delil olabileceğini, nelerin suç olabileceğini bilen) yapılmaktadır. İstenildiği takdirde avukatlarımızın desteği de alınabilir.

.

Kocaeli ve Türkiye çapında yaptığımız tüm hizmetlerimizi görmek için hizmetlerimiz menüse tıklamanız yeterlidir. Ayrıntılı bilgiyi karşılıklı yapacağımız toplantıda öğrenebilirsiniz. İletişim menüsündeki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler:Kocaeli Dedektif, Gebze Dedektif, dedektif, özel dedektif

.
Tüm çalışanlarımız, müşteri memnuniyetiniön planda tutan kaliteli hizmet verebilme ve kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesi anlayışı ile kendisini yenileyen, müşterinin güvenini kazanan, bu anlayış çerçevesinde hizmeti her zaman görev bilerek müşterilerimize karşı saygı göstereceklerdir.

.

Teknolojik Cihazlar ve özel Dedektiflik

Günümüz teknolojisinde görsel kayıt elde eden cihazlar ve benzerleri olmak üzere bu ürünlerin hiçbiri özel Dedektiflik için gerekli veya kullanılan cihazlar değildir. özel Dedektiflik Sektöründe yasalara aykırı hiçbir çalışma yapılmaz ve cihaz kullanılamaz.

.

Cep Telefonu Kayıtları, Mesaj Kayıtları hiçbir şekilde temin edilmez. Casus program ve dinleme cihazı uygulanması kabul edilmez. Aralarında kan bağı olmayan şahısların bireysel iş talepleri kabul edilmez. Aralarında ticari bağı olmayan kurumların iş talepleri kabul edilmez, Aralarında alış-veriş evrakı olmayan ticari kişilerin iş talebi kabul edilmez.

Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKÖY / İSTANBUL
Merkez : 0216 349 8373

Kocaeli Temsilci :0505 518 8556

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
SabahDedektif
Milliyetdedektif
HabertürkDedektif
dedektiftrthaber
dedektif show
dedektifaksam
 

Özel dedektifler Derneği

Firmamız Özel Dedektifler Derneği üyesidir.