telefon

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

+90 850 405 5177

triangle
Akçayel Özel Dedektif Bürosu 7/24 bizi arayabilirsiniz.

0216 349 8373

Profesyone Hizmet

Özel dedektif bürosu, profesyonel dedektiflik büroları

dedektif bürosu hizmetlerini aramak bazı durumlarda olmaması gereken bir şey olduğuna dair şüphelerinizi gidermenin tek yolu olabilir. Akçayel Dedektif Bürosu, sizin olamayacağınız bilgi birikimi, deneyim ve yöntem yeteneklerle donatılmıştır.

 

Çalışanınız işyerinde hastalık izni taklidi yapıyor, sözleşmeyi ihlal ediyor ya da dolandırıcılık ya da hırsızlık yapıyor olabilir. Belki eşinizin sadakati ile ilgili sorularınız vardır. Ya da belki de kendi mahremiyetinizin hukuka aykırı olarak işgal edildiğinden endişeleniyorsunuz - örnek olarak, dinleniyorsunuz.

 

Akçayel Dedektif Bürosu'nu tutun ve gerçekelri öğrenin.

Şüpheler kanıt değildir. Dolaylı kanıtlar ikna edicidir, yalnız çok büyük miktarda olmadıkça, harekete geçmeniz yeterli değildir. Bazen tahkîkat alanındaki profesyoneller tarafından aranan sert kanıtlar, ilerlemenin ve şüphelerinizi dinlendirmenin tek yoludur. Özel dedektif Bürosu yardımcı olabilir.

 

Neden Akçayel Dedektif Bürosu'nu seçmeniz gerekiyor?

 

Partnerinizin eve geç gelmesi, üzerlerinde tuhaf parfüm kokuları olması, bunun kanıtı değil. Başkalarının, çalışanınızın kurallara uymadığına dair şüpheleri kanıt değildir. Hukuka aykırı bir biçimde izlendiğiniz ya da dinlendiğiniz hissi, kanıt değildir. Akçayel Dedektif Bürosu özel dedektif bürosunu ı işe aldığınızda, aradığınız kanıtı bulmak için ajansın kapsamlı bilgi, beceri ve teknolojisinden faydalanacaksınız.

 

Akçayel Dedektif Bürosu özel dedektiflik ajansı, insanları ve araçları takip edebilmek için kullandığımız ekipmanlarımız var. Gizli kameralar ya da dinleme cihazları için evinizde ya da iş yerinizde arama yapabilen son teknoloji hata temizleme cihazlarımız var.

 

 

Akçayel Özel "Dedektif Bürosu"

 

Geniş araştırma uzmanları, Yabancı dil bilen ve Türkiye , ulusal ve uluslararası bağlantılardan oluşan bir ağ oluşturdu.. Ekibimiz uzun yılların tecrübesini harmanlamıştır ve sonuçları çabucak sunmaktan gurur duyuyoruz. Her zaman profesyonel ve sağduyulu olsak da, oldukça dost canlısı ve müşterilerin ihtiyaçlarına duyarlıyız ve tahkîkatların onları yönlendirenler için genelde gerilimli olduğunu takdir ediyoruz.

 

Dedektif hizmetlerinde Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKÖY / İSTANBUL

Merkez : 0216 349 8373

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
Kurumsal Dedektif
SabahDedektif
Milliyetdedektif
HabertürkDedektif
dedektiftrthaber
dedektif show
dedektifaksam
 

Özel dedektifler Derneği

Firmamız Armut.com Kurumsal Üyesidir.

Firmamız Özel Dedektifler Derneği ve Armut.com Kurumsal üyesidir.

/* */