telefon
+90 216 349 8373
+90 505 518 8556
+90 850 405 5177
triangle

Tel:0216 349 8373

Akçayel özel dedektif büroları, profesyonel dedektiflik

Akçayel Dedektif Bürosu

Ulusal ve uluslararası olarak kurumsal, şahsi, hukuki ve dedektiflik hizmetleri için tecrübeli özel dedektifler ve araştırmacılar tarafından yürütülen özel araştırmalar amacı ile kurulmuş bir özel dedektiflik bürosuyuz. Ayrıca Türkiye'de ve yurtdışında istihbarat, risk analizi, banka dolandırıcılığı araştırma hizmetleri, evlilik, adam kaçırma, hırsızlık ve hırsızlık araştırmaları ve bunun dışında yasal dava araştırmaları vb. alanlarda hizmet vermekteyiz. 

Akçayel Dedektiflik büroları hukuk camiasına, sigorta sektörüne, hak talep edenlere ve bireysel hizmet talep edenlere hizmet sağlamaktadır.  

Akçayel dedektiflik büroları merkezi İstanbul'da bulunan yasal özel dedektif bürosudur. Nerede yardıma ihtiyacınız olursa olsun, önce bizi arayın! Türkiye ve yurtdışında düzinelerce nitelikli dedektif ve özel dedektifle işbirliğini sürdürüyoruz. Türkiye'de araştırma hizmetleri sağlamanın yanı sıra, dünya genelinde araştırma yürütme yeteneğine sahibiz. 

Çoğu kişi, Özel Dedektiflerin boşanma problemleri için neler yapabileceğini bilir. Bu duruma dahil olan kişiler ile ilgili gözetim operasyonları, geçmişler hakkında araştırma yürütüyoruz. 

Özel dedektiflerimiz , dünya genelinde neredeyse birçok araştırma konusunu araştırma yeteneğine sahiptir. Bu, düzinelerce nitelikli kaynak ve diğer dedektiflik büroları ile olan geniş ortaklığımız vasıtası ile mümkün olabilir. 

Özel araştırmacılarımız yabancı ülkelerde uzun yıllar geçirmiş ve çeşitli veri tabanı ve kayıt sistemleri ile sizin için çok yararlı olabilecek diğer konular ile ilgili sağlam bir anlayışa sahiptir. 

dedektif buroları

Sorun ne olursa olsun ya da nerede araştırılması gerekiyorsa bize bildirin özel dedektiflerimiz, mevcut kaynaklar vasıtasıyla ve her görevin bütçesi dahilinde tam bir "profil" gerçekleştirir. Mütevazı fonlar bile çoğu zaman geçmiş suç geçmişlerini, evlilikleri, mülk sahipliğini, medeni hukuk davalarını ve daha fazlasını geliştirmemize izin verebilir. 

Potansiyel bir iş ortağının, eşinin ya da eşinizin geçmişiy ile ilgili şüpheleriniz varsa, genelde daha çok araştırılması gereken "bir şeyler" vardır. 

Dedektiflerimiz gerek görülürse size tavsiye ve gerçek araştırma yardımı sağlamaya hazırdır. Dedektiflik büromuzun Türkiye'de ve dünyada tecrübeli bir özel dedektif ekibi vardır. 

Özel dedektiflerimiz , özel kaynakların bir kombinasyonu ve gelişmiş bilgilerin genel olarak gözden geçirilmesi yoluyla finansal araştırmaları gerçekleştirir. Bu araştırmacılar genelde mülk sahipliği, geçmiş mali problemlerdir. 

Araştırma çalışmalarımıza daha iyi odaklanabilmemiz için genelde konunuz ile ilgili en azından bazı temel detaylara sahip olmak gerekir. Örneğin, gizli varlıkları olduğunu düşünüyorsanız, Türkiye'de ya da ülkelerinin dışına mı seyahat ettiklerini, saklayabilecekleri para seviyelerini vb. Bilmek çok faydalıdır. 

Mali araştırmalara bize ne kadar çok şey söylerseniz o kadar iyi olur

Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKÖY / İSTANBUL
Merkez : 0216 349 8373

Kıbrıs Türk Cumhuriyeti :+90 850 405 5177

Kocaeli Temsilci :0505 518 8556

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
SabahDedektif
Milliyetdedektif
HabertürkDedektif
dedektiftrthaber
dedektif show
dedektifaksam
 

Özel dedektifler Derneği

Firmamız Özel Dedektifler Derneği üyesidir.