dedektif

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

+90 850 405 5177

triangle

Boşanma davalarına delil temini ve özel dedektif tutmak

boşanma

Boşanma,aldatılmakEşinizin diğer bir kişi veya kişiler ile fiziksel veya zihinsel ilişkisinin olması şüphesi sizin hayatınızın kalan kısmında zor dönemler geçirmenize sebep olmaktadır.Aldatıldığınız şüphesinden kurtulmak için ve aynı zamanda istemediğiniz bir sonuçla karşılaştığınız takdirde boşanma davanıza delil olarak kullanabileceğiniz belgeler gerekmektedir. Bu konuda size hukuka uygun deliller sağlayarak boşanma davanızda özel dedektif bürosu olarak size yardımcı olabiliriz.

-Bu tür bir çalışma ile size sağlayabileceğimiz bilgi ve belgeler;

-İş profili (gerçekten yoğun mu çalışıyor veya işi konusunda size ne kadar dürüst.)

-Sosyal Hayatı (kimlerle görüşür, ne tür sosyal mekanlara gider.)

-Karşı cinsten kişiler ile ilişkileri

-Ailesine yalan söyleyip söylemediği

-Uyuşturucu, alkol, sigara ve benzeri alışkanlıkları

-Boşanma davasında tazminat ,velayet gibi konularda haklılığınızı kanıtlamak için doğru ve hukuka uygun kanıtlarınızın olması gerekmektedir.Özel Dedektiflikk firmamız bu konuda sizlerin T.C. yasalarına uygun olarak mahkemeye sunacağınız delillerin temininde yardımcı olabilir. Eş takibi ve çocuğunuzun izlenmesi konusunda Akçayel Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 +90 216 349 8373 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Boşanma davası Etiketler:Boşanma,Akçayel dedektif bürosu

.
Tüm çalışanlarımız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmet verebilme ve kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesi anlayışı ile kendisini yenileyen, müşterinin güvenini kazanan, bu anlayış çerçevesinde hizmeti her zaman görev bilerek müşterilerimize karşı saygı göstererek boşanma davanız için hukuksal bütün delilleri elde etmek için çalışacaktır.

.

Teknolojik Cihazlar ve özel Dedektiflik

Günümüz teknolojisinde özellikle internet ortamında bakıldığında çok çeşitli cihazlar özel Dedektiflik mesleği ile ilişkilendirilmeye çalışılmaktadır. Bu cihazların hemen hemen çoğu mevcut T.C. yasalarına aykırı ve suç teşkil edecek şekilde kullanıma sunulmaktadır.Bir özel Dedektif casus cep telefonu programı kullanmaz, satışını yapmaz, kullanımını kesinlikle tavsiye etmez. Başta halk arasında böcek adıyla bilinen gizli izleme, dinleme,ve görsel kayıt elde eden cihazlar ve benzerleri olmak üzere bu ürünlerin hiçbiri özel Dedektiflik için gerekli veya kullanılan cihazlar değildir. özel Dedektiflik Sektöründe yasalara aykırı hiçbir çalışma yapılmaz ve cihaz kullanılamaz.

.

Cep Telefonu Kayıtları, Mesaj Kayıtları hiçbir şekilde temin edilmez. Casus program ve dinleme cihazı uygulanması kabul edilmez. Aralarında kan bağı olmayan şahısların bireysel iş talepleri kabul edilmez. Aralarında ticari bağı olmayan kurumların iş talepleri kabul edilmez, Aralarında alış-veriş evrakı olmayan ticari kişilerin iş talebi kabul edilmez.

Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKöY / İSTANBUL
Merkez : +90 216 349 8373
Kıbrıs Türk Cumhuriyeti :+90 850 405 5177
Kocaeli Temsilci : +90 505 518 8556
Fax : +90 216 349 8969
Gsm : +90 505 518 8556
Email :iletisim@ozeldedektifim.net


Basında Çıkan Haberlerimiz
sabah
milliyet
habertürk
 trt haber
show haber
boşanmak
 

.  

Özel dedektifler Derneği

Firmamız özel Dedektifler Derneği üyesidir.