özel dedektif telefon

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

triangle
Borçluların bulunması

Borçlu, kiracı veya iyi niyetinizi suistimal eden kişilerin bulunması

Borçlu , kiracı, dolandırıcıların bulma - Özel Dedektif

Borçlu bulma ve adalete teslim edilmesi

Aynı şekilde bir finans merkezi olarak da bilinir ve bu, Akçayel özel dedektiflik bürosu için potansiyel bir araştırma soruşturma alanını ortaya çıkarmaktadır. Finans kurumları doğrulusunda yürütülen büyük dolandırıcılıktan bahsediyor olsak da, kirayı ödemeyi atlayan bir kiracının peşine düşüyor olsak da, para genelde bizden izleme hizmetleri talep edilmemizin asli amaçlarinden bir tanesidir .

İşin garibi, parasal sorunlar olduğunda, müşterilerimizin birçoğu, kayıp bir bireyin izini sürmek amacıyla onlara nasıl yardımcı olabileceğimizi tartışmak amacıyla bize ilk yaklaştıklarında bir tür utanç hissediyor gibi görünüyor. Bunun iyi bir sebebi var. Çoğu finansal dolandırıcı, kurbanlarına çok yakınlaşarak çalışır - bir saadet zinciri , dolandırıcının dost olmasına bağlıdır, böylelikle kayıtların resmi ispatı temasta yer almaz - bu amaçla yalnızca para çalmazlar, ticaret yaparlar aldattıkları insanların asli ahlakı.

Bu durumdan dolayı Akçayel özel dedektif bürosuna gelen mağdurların çoğunun artık samimi konuşmalardan çekindiği ve kendisinin yine dolandırılabileceğini düşünmesidir. Dolandırıcıların izini sürmek ve onları adalete teslim etmek amacıyla çok çalışsak da, gerçek şu ki, müşterilerimiz dolandırıcıyı bulabilmemiz memnuniyetine sahip olduklarında hissettikleri utanç ortadan kalkıyor ve yardım edebildiğimizde her durumda mutlu oluyoruz.

Bu yüzden tavsiyemiz şunlara dikkat etmenizdir:

Özel şirket antetli kağıtları… herkes iyi bir logo oluşturabilir

Bir yatırımdan paranızı almada gecikmeler

'Hisse senetleri ve hisseler' ya da 'döviz ticareti' gibi paranın nereye yatırıldığına dair belirsiz açıklamalar.

Herhangi bir kuşkunuz varsa, kendinizi şu şekilde koruyun:

Şirketin olduğu ofisleri ziyaret etmeyi istemek - yasal bir kuruluş, ne kadar gösterişsiz olursa olsun inceleyebileceğiniz ofise sahip olacaktır.

İşletmenin telefon numarasını istemek ve onu uyarmadan aramak - 'birinci sınıf' mali danışmanınız bir sekreter yerine telefonu yanıtlarsa endişelenmelisiniz!

İnsanları saygın ticaret kurumlarıyla kontrol etmek.

Diğer bir tür finansal dolandırıcılık ise çok daha düşük bir anahtardır ve birkaç ay kira ödemeyen ve sonra ya da taksitle bir şey satın alan ve sahip oldukları malların parasını ödemeyi bitirmeyen şahısleri içerir. Bu çok daha ufak bir oran para olsa da, kaybeden şahıs amacıyla mühim olabilir.

Bu tür hallerde tahkîkat hizmetleri yardımcı olabilir. İstanbul merkezli olarak Türkiye, Kıbrıs ve diğer bütün ülkelerde yardımcı olabilir. Bu, müşterilerimize iki şekilde yardımcı olur - birincisi paralarını geri alırlar ve ikincisi adalet duyguları ve öz saygıları geri gelir zira ufak bir suçlunun bundan kurtulmasına izin vermezler.

Borçlu dolandırıcı ve kiracıların bulunması, Borçlu dolandırıcı ve kiracıların bulunması

Detaylı Bilgi İçin

Firmamız hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak, soru ve görüşlerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:1-2
KADIKÖY / İSTANBUL

Merkez : +90 216 349 8373

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr