telefon

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

+90 850 405 5177

triangle

Bodrum özel dedektif bürosu

7/24 bizi arayabilirsiniz.

0216 349 8373

bodrum dedektif

Bilgi almak için 7 gün 24 saat bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

- Bodrum Dedektif Bürosu deneyimiyle Türkiye'nin en eski özel dedektif bürolarından biridir..

 

- Dünya çapında hizmet alanına sahip gerçek anlamda küresel bir özel dedektif kurumuyuz -

 

- Bodrum dedektif ajansı, vakaları başarı ile araştırma ve çözme konusu ile ilgili kusursuz bir geçmişe sahiptir

 

- Kişisel ve kurumsal düzeyde araştırmalar

 

Bodrum özel dedektifler ve araştırmacılar, bilgi toplamak için özel tahkîkat hizmetleri sağlar. Bodrum özel dedektifler, gizemleri çözüme ulaştırmak ve gerçekleri ortaya çıkarmak için bilgileri analiz eder. Bodrum özel dedektifler ve müfettişler koruma hizmetleri, istihdam öncesi tarama ve insanların geçmişlerini araştırır. Bazıları kimlik hırsızlığını, siber tacizi ve telif hakkı ihlallerini araştırıyor. Ceza ve hukuk davaları, sigorta dolandırıcılığı, kayıp şahıs tahkîkatları ve çocuk koruma ve velayet anlaşmazlıklarında yardım ederlar. Genellikle eşlerinin sadakatsizlik yapıp yapmadığını araştırmak için insanlar tarafından işe alınırlar. Bodrum dedektifler çoğu araştırma tekniğini kullanır. Genellikle belgeleri bulmak, silinen e-postaları bulmak ve veritabanı aramaları yapmak için bilgisayarları kullanırlar. Araştırmacılar, sabıka kayıtları ile ilgili bilgi bulmak için bilgisayarları kullanırlar, Bodrum özel dedektif

 

Dedektifler ve müfettişler de gkısacasıme yapmaktadır. Müfettişler, örnek olarak birinin gelirini ya da çalıştığı yeri doğruluğunu sağlamak için telefon görüşmeleri yapar. Kayıp şahıslar ya da geçmiş kontrolleri yaparken, özel dedektifler bilgi toplamak için mülakatlar yaparlar. Bazen müfettişler, kimlikleri belirlenmeden insanları izlemek için gizli çalışma yaparlar.

 

Çoğu dedektif ve müfettiş, fiziksel gözetimin nasıl yapılacağını bilirken, bazıları gözetim için teknolojiyi kullanma konusu ile ilgili uzmanlaşmıştır. Bazen dedektifler, bir arabadan ya da fark edilmeyecekleri bir yerden gkısacasıme yaparlar. Video kameraları, cep telefonlarını ve dürbünleri kullanan dedektifler, zaman alıcı gözetim sağlar.

 

Bodrum dedektiflerin görevleri müşterilerin isteklerine bağlıdır. Örneğin, özel bir özel dedektif işçilerin tazminat dolandırıcılığını araştırıyorsa, dolandırıcılık yapıp yapmadığını saptamak için dolandırıcılık yaptığından şüphelenen kişiyi izleyebilir. Kişi işçilerin tazminatını dolandırıyorsa, tahkîkatcı fotoğraf çekerek bunu belgeleyecek ve kişiyi yetkililere bildirecektir.

 

Dedektifler ve müfettişler, tahkîkat yürütürken bütün yasalara uymalıdır. Gizlilik yasalarının yanı sıra çalışmalarını etkileyen diğer federal ve eyalet yasaları konusu ile ilgili güncel kalmaları gerekir. Genellikle dedektifler, belirli izleme tekniklerinin yasallığı net olmadığında karar çağrıları yapmalıdır. Yasal olarak delil toplamaları gerekir, böylelikle mahkemede kabul edilebilir olacaktır.

 

.

Bodrum Özel Dedektif hizmetlerinde Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKÖY / İSTANBUL

Merkez : 0216 349 8373

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
Kurumsal Dedektif
SabahDedektif
Milliyetdedektif
HabertürkDedektif
dedektiftrthaber
dedektif show
dedektifaksam
 

Özel dedektifler Derneği

Firmamız Armut.com Kurumsal Üyesidir.

Firmamız Özel Dedektifler Derneği ve Armut.com Kurumsal üyesidir.

/* */