telefon ile sorun

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

triangle
dedektif blog

Makaleler Akçayel Özel Dedektiflik Bürosu tarafından yazılmıştır. İzinsiz kopyalanması yasaktır.

Özel dedektiflik hakkında makalelerimizin olduğu blog.

özel dedektif tutmak Boşanma davası için dedektif tutmanın avantajları

Bazı boşanma davalarında, sürece yardımcı olması için özel bir özel dedektif tutmak gerekebilir. Boşanma netleşmeden önce belirli kanıtları bulmak ve belirli delilleri sağlamak için bir uzmana ihtiyaç duyulabilir. Bu, bir kişinin yasal ve mali çıkarlarının korunmasına yardım eder.

Makalenin devamı için tıklayınız.

kurumsal özel dedektif

Firmalar hangi sebepler ile kurumsal araştırma hizmetlerimizden yararlanabilir?

Kurumsal tahkîkatlar" terimini duyduğunuzda, kötü şöhretli kurumsal skandallar aklınıza gelebilir: Hem ufak işletmeler hem de büyük holdingler için, şirket içi suistimal ya da dış tehditler sebebiyle kurumsal tahkîkatlar genelde bir gerekliliktir.

Makalenin devamı için tıklayınız.

Eşin sadakatsizliği Eşinizin sadakatsizliğinden şüphe duyuyorsanız bu sorunla başa çıkmak gerçekten zordur.

Sadakatsizlik acı bir deneyimdir. Bazı evliliklerde eşlerin duruma tepkisi nedeni ile daha güçlü hatalardan ders almış bir evlilik devamı olurken bazıları dağılabilir.. Belki de sadakatsizliğin en kötü yönlerinden biri ondan şüphelenmek,

Makalenin devamı için tıklayınız.

para kaçırma Boşanma davasında mal, para kaçırma yöntemleri

Boşanma durumu söz konusu, varlıkları bölmek nerdeyse her vakit bir sorundur. Bu amaçla, birtakım şahıslar, boşanmak üzere oldukları eşlerine karşı avantaj sağlamak amacıyla eşlerinden para saklamanın sinsi yollarını bulmaya çalışır

.

Makalenin devamı için tıklayınız.

Borçluların bulunması Borçlu, kiracı, dolandırıcı bulmak

İstanbul bir finans merkezi olarak da bilinir ve bu, Akçayel özel dedektiflik bürosu için potansiyel bir araştırma soruşturma alanını ortaya çıkarmaktadır. Finans kurumları doğrulusunda yürütülen büyük dolandırıcılıktan bahsediyor olsak da, kirayı ödemeyi atlayan bir kiracının peşine düşüyor olsak da, para genelde bizden izleme hizmetleri talep edilmemizin asli amaçlarinden bir tanesidir.

Makalenin devamı için tıklayınız.

Aile içi şiddet Aile içi şiddet

Özellikle büyük şehirlerde aile içi şiddet duyulmamış bir şey değil. Bu, her bireyin başına gelebilecek bir şeydir ve bu amaçla göz ardı edilmemelidir. Ev içi şiddet psikolojik, mali, duygusal ya da fiziksel olabilir. Kötü giden bir ilişki yaşıyorsanız, onu sona erdirmenin ilk aşaması gerçeği kabul etmektir. Sevginin esası üstüne kurulan bir birliktelikte insan korku karanlığında yaşamamalı. Bu amaçla, kendinizin ya da bir yakınınızın taciz söz konusu olan bir temas içersinde olduğunu düşünüyorsanız , yaşadığınız şehirdeki genel kolluk kuvvetlerinden mutlaka yardım istemelisiniz.

Makalenin devamı için tıklayınız.

zina ve sadakatsizlik İstanbul'da artan zina ve sadakatsizlik vakaları

Özellikle büyük şehirlerde aile içi şiddet duyulmamış bir şey değil. Bu, her bireyin başına gelebilecek bir şeydir ve bu amaçla göz ardı edilmemelidir. Ev içi şiddet psikolojik, mali, duygusal ya da fiziksel olabilir. Kötü giden bir ilişki yaşıyorsanız, onu sona erdirmenin ilk aşaması gerçeği kabul etmektir. Sevginin esası üstüne kurulan bir birliktelikte insan korku karanlığında yaşamamalı. Bu amaçla, kendinizin ya da bir yakınınızın taciz söz konusu olan bir temas içersinde olduğunu düşünüyorsanız , yaşadığınız şehirdeki genel kolluk kuvvetlerinden mutlaka yardım istemelisiniz

.

Makalenin devamı için tıklayınız.

aldatıldıktan sonra Aldatılan eş ne yapmalı? Bu sorun ile başa çıkabilmek

Bu makaleye başlamadan önce konunun daha anlaşılır olması için aldatan kişiye erken aldatılan kişiye kadın diyerek hitap edeceğim. Cinsiyetleri değiştirmek size kalmış bir durumdur lütfen şahsi olarak algılamayın.Ek olarak sadece kadın ve erkek ön plandadır. Çocuk aile gibi kavramlar ikinci plandadır.

Makalenin devamı için tıklayınız.

evlilik öncesi araştırma Evlilik öncesi araştırma ve danışmanlığın önemi

Yakın bir zamanda bebek eğitim programına katıldım. Çiftlerin nasıl eğitim aldıklarını çiftlerin nasıl hazırlandıklarını görmek ile beraber çiftler arasında olacağı tahmin edilen tartışmalar da vardır. Merak ettim neden çiftler hayatlarında böyle bir büyük bir değişim yaparken bu konu ile ilgili kitaplar ve ders alması gerektiğini düşünüyor ve yine en az bunun kadar önemli bir durum olan evlilik öncesinde neden bu ve buna benzer bir eğitim vs. beklentimiz yok. Neden evilik hazırlığında bunlar yaygın değil ve nişanlı çiftlerden beklentimiz yok.

Makalenin devamı için tıklayınız.

boşanma davası hile Boşanma davası etik olmayan hileler

Boşanma davalarında avukat çok önemlidir. Bir avantaj elde etmek için her türlü yol mubahtır düşüncesindeki bir avukat yalan delil beyan gibi eylemlerde bulunabilir. Aynı şekilde nasıl olursa olsun ben kazanayım mantığında olan bir eş de boşanacağı eşine karşı türlü oyunlar çevirebilir.

Makalenin devamı için tıklayınız.

aldatma tavsiye Aldatan eşlere verilebilecek tavsiyeler

Yıllardır evlisiniz ve eşinizden başka birine karşı kendinizi yakın hissediyorsunuz. Bu kişi belki çalıştığınız yerde belki de devamlı gittiğiniz bir mekanda karşınıza çıkmıştır. Platonik olarak başlayan bu ilişki konuşmalar ve farkında olmadan bir flörte dönüşür ve elinizin onun eline dokunması bile siz farkında olmadan çok ciddi bir aldatma durumuna başlamanıza neden olur. Bu kadar ileri gideceğini hiç düşünmez sadece kendinizi iyi hissetmek için konuştuğunuzu düşünürken isteyerek yada istemeyerek durum kontrolden çıkar ve artık eşinizi aldatmaya başladınız.

Makalenin devamı için tıklayınız.

nasıl dedektif olunur? Nasıl özel dedektif olunur?

Genellikle çıraklık temelli bir meslektir özel dedektif mesleğinde çalışmak isteyen kişiler teoride değil uygulama da yani sahada öğrenim almalıdır. Özel dedektif olmak isteyenler işinde deneyimli özel dedektiflerin yanında uygulamalı olarak öğrenim alabilir. (Dikkatinizi çekmiştir eğitim demiyoruz öğretim diyoruz.

Makalenin devamı için tıklayınız.

Aldatma, sadakatsizlik ve özel dedektif hizmetleri hakkında makaleler