telefon

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

+90 850 405 5177

triangle

Beykoz özel dedektif bürosu hizmetleri Profesyonel dedektif

7/24 bizi arayabilirsiniz.

0216 349 8373

özel dedektif

Beykoz Özel Dedektif Bürosu Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba Cad. No:13 D:1-2 Kadıköy/İstanbul''da kurulmuş bir firmadır.2008 yılından bu yana %100 müşteri memnuniyeti parolası ile sürekli büyümeyi hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda yapılan çalışmalar sonucunda firmamız ekonomik şartlara ayak uyduran ve hedeflerinden ödün vermeyen bir yapıya sahip olmuştur.

 

Geniş kadrosuyla bireysel ve kurumsal dedektif hizmetlerinde hızlıca sonuç sağlamayı amaçlayan merkezi konumu, finansal alt yapısı ve müşterilerin sorunlarıne en hızlıca çözüm üreten uzman yönetim kadrosu ve personeli ile %100 müşteri memnuniyetinin temel taşlarını oluşmuştur.

 

.

Tüm çalışanlarımız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmet verebilme ve kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesi anlayışı ile kendisini yenileyen, müşterinin güvenini kazanan, bu anlayış kapsamında hizmeti her zaman grev bilerek müşterilerimize karşı saygı göstererek dedektif hizmeti sunacaklardır.

.

 

Neden Aldatır?

 

Aldatılan bayanlar genel olarak kocasının onu aldattığını düşünür evet temel anlamda bu doğrudur erkekler özellikle asosyal olan kesimi bir kadının kendisine kur yapması durumunda buna kayıtsız kalmıyor ve bu erkek 40 yaşını geçmiş ise resmen ikinci baharını yaşama hayalleriyle 40 yaşına kadar yaşamadığını düşündüğü aşkı heyecanı yaşamak istiyor.Peki neden bu aşkı heyecanı ve benzeri duyguları karısıyla yaşamak yerine dışardan bir kadınla yaşamayı tercih ediyor. Bunun değişik cevapları olabilir ama bunların en kabul göreni resmi eşini çocuklarının annesi evinin dermirbaşı olması ve onu kutsal bir yerde görmesi. Örnek vermek gerekirse dışardaki bir bayanla her türlü duygusal veya diğer türde her türlü çılgınlığı yapabileceğini düşünüyor ama bu yapmayı istediği şeyleri evliliği boyunca karısına ne sorabilmiştir nede hadi yapalım demiştir. Karısıyla monotonlaşmış bir hayat yaşarken sevgilisine kendini kanıtlamak amacıyla daha önce fazla bulunmadığı eğlence dünyası sabahlara kadar gezmek gibi etkinliklerde bulunur. Ama karısından da ayrılmak istemez çünkü o ona göre demirbaştır onunla hayatını yaşamasada o olmazsa yanında veya evinde bütün herşey ters gider olarak düşünmektedir. Bu her erkek için geçerli değildir ama yuvayı dişi kuş yapar sözünü unutmamak gerekir. Eğer eşiniz ile ilk yıllarınızdaki ilişkiyi yaşamak istiyorsanız. Asla hayatınızı monotonlaştırmayın ve günümüze ayak uydurun.

 

Aldatma da durumunda aldatanın kusurları kesinlikle daha fazladır ama aldatılan kişininde mutlaka hataları vardır. Eşinizle mutlaka birşeyler paylaşın her akşam klasik olarak yaptığınız bilgisayarınızın başına diğeriniz televizyonun başına geçerseniz büyük bir ihtimal ile bir gün bu ikiliden biri televizyon veya bilgisayar yerine farklı bir yerlerde olacaktır.

 

En çok karşılaşılan bir diğer durumda zorlu yıpratıcı yaşam şartlarından sonra bu emeklerin meyvesinin (maddi olarak ) toplandığı dönemdir bu dönem çok tehlikelidir. Zamanında tabiri caiz ise ekmek alırken bile hesap yaparken birden parayı görünce kişiler bocalama dönemine girer lüks yaşamaya başlarlar ve karşı cinsden yanına yaklaşanların onun kendine değil cebindeki kredi kartlarına ve nakit parasına geldiğinin farkına varmazlar. Eşi evde hala aynıyken dışardaki kişi ona hiç duymadığı sözler hiç yaşamadığı heyecanlar yaşatır. Evdeki eş çocuğun okulu evin faturaları derken dışarıda ki kişi buraya gidelim şuraya gidelim gezelim eğlenelim der ve genelde erkek olan eş çocuk gibi dışarıdakinin peşinden giderek belkide hayatının hatasını yapar.Ne kadar evlilik duygusallıkdır densede şunu sakın unutmayın günümüz dünyasında maddi kaynaklar duygusallıktan bir adım daha öndedir. Yani parasız döneminizdeki halinizle maddi olarak güçlendiğiniz dönemdede aynı kalmanız eşinizi kaybetmenize sebep olabilir. Bu nedenle ben ilk gün ne isem şimdide oyun demek yerine imkanlarınıza göre eşinizle daha yeni yerlerde ve zamanlarda vakit geçirin.Bu yazılırken hadi canım diyebilirsiniz fakat ilerde bi aldatılma riski minimumda olsa maksimumda olsa bunun önüne geçebilmeniz için çok önemli bir adımdır.

 

Aldatılan eşler genelde kocalarını suçlarlar peki diğer kadın yani 2. kadının bu işte hiçmi suçu yoktur. Evli olduğunu bildiği halde neden evli bir erkekle ilişki yaşar. Bu soruyu soran kişiler çok azdır ama malesef bayanlara en büyük darbeyi vuran yine hemcinsleridir. Bazı eşler ben eşimi seviyorum bu saatten sonra boşanamayız diğer kadınıda karşıma çıkarmasın evliliğim aynı şekilde devam etsin ne halt yerse yesin diyerek buna göz yumarlar.Ama 2. kadın asla 2. kadın olarak kalmayı düşünmez onun hedefinde daime resmi nikahlı eş olmak vardır çünkü bir noktadan sonra eğlence gezme bol para harcama ona yetmeyecek geleceğine dönül yatırım yapmak isteyecektir ki bu yatırımda eşiniz olacaktır. Bunun için kocanıza baskı yapacak hatta sizi bile taciz edebilir. Bu nedenle bu durumdan kurtulmanın iki yolu vardır. Ya boşanacaksınız ya da bunu kabul etmek yerine 2. kadınla mutlaka eşiniz için savaşacaksınız .

 

Özellikle İstanbul'da aldatma vakaları çok fazladır. Bunun bizce en büyük nedeni istanbulda insanlar bir makinanın dişlisi gibidir. Devamlı çalışır ve daha fazla para kazanmak isterler bu nedenle sosyal hayatları yok denecek kadar azdır. Belirli bir seviyeye geldiklerinde (maddi olarak) İstanbul'un güzelliklerini görmeye başlarlar bu anda saçmalamaya zayıflamaya başlamışlar demektir ve karşılarına onu avlayacak bir avcı çıktığında hemen teslim olurlar.

 

Not: Beykoz Özel Dedektif Bürosu olarak burada yazdıklarımızdan kesinlikle aldatmanın olağan olduğunu düşünmeyin. Aldatmak ne tür ve ne şekilde olursa olsun evlilikde en büyük kusurdur. Bu makalememizin amacı neden aldatılır ve bu aldatmadan en az yara ile nasıl kurtulabileceğinizdir.

.

.

Sonuç olarak dikkat etmeniz genel noktalar;

  • Vergi levhalarını kontrol ediniz
  • Firma adreslerini ve firma isimlerini kontrol ediniz.
  • Mutlaka firmaları ofisinde ziyaret edip sabit bir adresleri olup olmadığını kontrol edin.
  • Firmanın sahiplerinin nasıl bir eğitim aldıklarını öğrenin. Akçayel Özel Dedektiflik Bürosu

.

Cep Telefonu Kayıtları, Mesaj Kayıtları hiçbir şekilde temin edilmez. Casus program ve dinleme cihazı uygulanması kabul edilmez. Aralarında kan bağı olmayan şahısların bireysel iş talepleri kabul edilmez. Aralarında ticari bağı olmayan kurumların iş talepleri kabul edilmez, Aralarında alış-veriş evrakı olmayan ticari kişilerin iş talebi kabul edilmez.

Beykoz özel Dedektif hizmetlerinde Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKÖY / İSTANBUL

Merkez : 0216 349 8373

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
Kurumsal
SabahDedektif
Milliyetdedektif
HabertürkDedektif
dedektiftrthaber
 show
dedektifaksam
 

Özel dedektifler Derneği

Firmamız Armut.com Kurumsal Üyesidir.

Firmamız Özel Dedektifler Derneği ve Armut.com Kurumsal üyesidir.

/* */