telefon

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

+90 850 405 5177

triangle

Bayan özel dedektif bürosu , Kadın dedektiflik

Bir bayan dedektif ile görüşmek istiyorsanız. Talep etmeniz yeterlidir.

0216 349 8373

bayan dedektif

Bayan özel dedektif ve araştırmacılar Bir Özel Araştırmacı seçerken , araştırmacının tecrübesi, yeteneği, eğitimi, dernek üyeliği ve müşteri görüşleri gibi dikkate alınması gereken bir dizi etken vardır. Bazı insanlar için, Bayan bir dedektif ile konuşmanın kendilerini daha rahat hissedecekleri bir şey olduğunu hissedebilirler.

Bayan özel dedektif

Bize davanız ile ilgili talimat verirken ve durumunuzu açıklarken, olağanüstü derecede titiz ve özel bilgileri tartışacaksınız.

Bunu bir bayan dedektif ile konuşmak sizi rahatlatacaksa, bunu sağlamaktan çok mutlu oluruz.

Akçayel özel dedektif Bürosu'nda, müşterilerimizin süreç boyunca kendilerini güvende, rahat hissetmelerinin oldukça önemli olduğunu düşünüyoruz ve size her aşamada mümkün olduğunca çok seçenek sunmayı hedefliyoruz.

Akçayel Özel Dedektif Bürosu ekibinin% 40'ı Bayan, bu nedenden dolayı durum ne olursa olsun yardımcı olacak hem erkek hem de Bayan araştırmacılarımız var.

Ücretsiz bir görüşme için aradığınızda, Bayan ya da erkek bir dedektif ile görüşme isteğinde bulunabilirsiniz ya da bir tercihiniz olmayabilir.

Tüm ekip üyelerimiz aynı hassas eğitimi alır ve meslekte deneyime sahiptir.

Akçayel Özel Dedektif Büromuz'da bayan dedektif üyelerimiz en yüksek profilli davalarımızdan bazıları üzerinde çalıştı ve bütün araştırma sektörlerimizi kapsadı;

ilişki

Sosyal ve Dijital ,

Dolandırıcılık ve Kurumsal Soruşturmalar,

Hukuk ve Dava .

İnsanların bayan özel dedektifler ile daha fazla rahatladığı ve üçüncü şahıslardan bilgi almaya çalışırken bu bilhassa önemli olduğu bildiriliyor.

Gözlem durumlarında, Bayan özel dedektifler çoğu kez şahısları araştırmayı daha basit bulabilirler zira varlığından daha az şüphelenirler ve bu başarı ihtimalini artırır.

Hem erkek hem de bayan dedektiflerimiz sorunarınızı çözmenize yardımcı olmak için buradalar, kiminle çalışmayı seçeceğiniz sizin seçiminizdir.

Özel dedektif hizmetlerinde aşağıdakileri içeren çok çeşitli araştırma hizmetleri sunuyoruz:

Evlilik Araştırmaları

Geçmiş Kontrolleri İncelemeleri

Kayıp Kişileri bulma

Gözlem

Araç Takibi

Kimlik Hırsızı

İnternet Arkadaş Dolandırıcılığı

Şirket Geçmişi Kontrolleri

Son derece tecrübeli Bayan dedektiflerimizden biriyle çalışırken kendinizi daha rahat hissediyorsanız, lütfen +90 216 349 8373 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin . Çağrınız en üst düzeyde gizlilik ve gizlilik içerisinde ele alınacaktır.

Bayan özel dedektiflerimiz ile ilgili biraz daha çok bilgi edinmek için, özel dedektif büromuzda çalışan en değerli ekip üyelerimizden biriyle yapılan röportajı buradan okuyabilirsiniz.

Özel dedektif olmaya nasıl başladınız?

25 yaşımda ve hayatımda, bulunduğum kariyer yolundan çıkıp gerçekten yapmak istediğim şeyi düşünebileceğim bir an geldi.Yaşam ve insan becerileri sebebiyle, araştırma işlerinde iyi yapacağıma dair içgüdüsel bir duyguya sahip olduğum yol boyunca edindim.

Özel özel dedektif olduğunu ifade ettiğinde insanlar şaşırıyor mu?

Evet çok! İnsanlar bundan büyüleniyor. Bu çok benzersiz bir iş ve çoğu insan meslekte kimseyi tanımıyor ya da şahsi olarak özel bir özel dedektif kullanmıyor, bu yüzden çoğu soruları var. Televizyondan öğrendiğimiz eski ikonografi ve şapka ve trençkot giyen özel bir araştırmacının gölgelerde duran filmleri, şükürler olsun ki yavaş yavaş insanların zihninden kayboluyor.

Ne tür vakalar üzerinde çalışma eğilimindesiniz?

Yıllar boyunca her türden dava üzerinde çalıştım Her müşteri çok farklı ve benzersiz.

Saha içi gözlem çalışmalarım beni, metal fabrikalarından hırsızlık yapan 'eylem sırasında' failleri yakalamaktan, şehirlerde talimat üzerine şüpheli uyuşturucu yoğunluklarını gizlice izlemeye kadar çeşitli görevlere götürdü.

Ayrıca, eşlere ve ortaklara şüpheli bir ilişkinin gerçeğini bulmalarına yardım eden binlerce gözlem vakası üzerinde çalıştım. Bu vakalar her zaman olağanüstü derecede zahmetlidir, bu yüzden empatik bir insan olmanın yanı sıra kapsamlı bir araştırmacı olduğum için kendimle gurur duyuyorum. Sıkıntılı durumlarda yardım ederken gerçek duyguları ve duyguları olan gerçek insanlar olmamız önemlidir.

Her şey saha çalışması ile ilgili olmasa da, beni biyolojik ebeveynleri ya da yabancılaşmış akrabaları, borç ile ilgili meseleleri ve geçmiş kontrollerini arayan yolculuklara götürebilecek izleme ve araştırma çalışmalarında da uzmanım. İki günün aynı olmadığını söylemek güvenli

Senin için tipik bir gün nasıl?

Birincisi, e-postalarımı denetlerken, sözlü olmayan iletişimi tercih eden potansiyel yeni müşterilere yanıt yazarken güçlü bir kahve ve iyi bir kahvaltı.

Bize geçici olarak talimat vermeyi düşündükleri için çoğu insanın e-posta yazışmalarını tercih ettiğini sık sık görüyoruz. Bu kişiyi telefonda konuşarak mümkün olduğunca rahat hissettirmeye çalışıyorum, bir müfettişe ilk kez talimat vermenin ne kadar göz korkutucu olduğunu tam anlamıyla anlıyorum.

Tüm e-postalarım kontrol altına alındığında, gözlem temsilcilerinden gelen günlükleri ve görüntüleri indireceğim ve bunların müşterilere gönderilmeye hazır idari destek ekibimiz tarafından profesyonelce hazırlanmasını sağlayacağım.

Saha temsilcilerimiz tarafından yürütülen canlı gözlemlerin problemsiz işleyişini her zaman denetlemek ve müşterileri gündüz ve gece boyunca çeşitli gözlem gelişmeleri ile ilgili güncellemek, gün için büyük bir önceliktir.

Çoğu gün birkaç araştırmayı tamamlıyorum, biri yabancılaşmış bir akraba arıyor olabilir, diğeri hala kira borcu varken evinden kaçan bir kiracıyı veya çok daha büyük bir araştırma için kritik olan birini buluyor olabilir.

Ayrıca ücretsiz telefon ile görüşme desteği sunuyoruz ve bunlar bütün gün boyunca gerçekleşiyor, bu yüzden bu görüşmelerde herhangi bir şeye ve herhangi birine zihinsel olarak hazırlıklı olmamız gerekiyor. Müşteriler yardım için bizi aradıklarında gerilimli ve endişeli bir durumda olabilirler ve ne işiteceğinizi ya da nasıl desteklemeniz gerekebileceğini katiyen bilemezsiniz.

İşinin en zor kısmını ne buluyorsun?

Bu işi yapıyorum çünkü insanlara en fazla ihtiyaç duydukları anda yardım etmek istiyorum.

Ayrıca dinlemesi zor olabilecek bazı korkunç istismar hikayeleri de duyuyoruz ve çoğu zaman insanlar sevdiklerini iddia ettikleri insanlara olağanüstü ve korkunç derecede acımasız davranıyorlar. Duyduğumuz acı çok çiğ ve insanların bu hayatta başa çıkma kapasitelerinin sınırına nasıl doğru itebileceklerini gördüm.

İşinizin en ödüllendirici kısmını ne buluyorsunuz?

Bazı müşterilerimin minnettarlığını duymak beni bazı durumlarda yolumda durdurabilir. Kısa süreliğine hayatlarının bir parçası oluyorum, hikâyelerini en ince noktasına kadar duyuyorum ve onları bir insan olarak görüyorum. Çoğunlukla beraber çalıştığım insanlar çok uzun zamandır duygusal olarak görülmüyor ya da duyulmuyor, bu yüzden bu desteği sunmak çok ödüllendirici.

Aslında bir çözümüm ve onlara sunabileceğim bir yol bulduğumda daha da iyi. Bir müşterinin davasını başarıyla sonuçlandırdığımızda ve sonunda aşırı ve yoğun bir gerilim döneminden geçebildiğimizde rahatlamasını duymak, işi buna onur duyarım.

Yetişkin bir müşterinin öz ebeveynini ya da hiç tanışmadıkları kardeşini bulmak ve sonrasında tanıtımlarına aracılık etmek ve devam eden ilişkilerine doğru ilk adımlara tanık olmak da olağanüstü derecede özeldir. En kısa süreliğine de olsa, bu hayatların bir parçası olmak büyük bir onur.

Araştırmacı olarak kariyer yapmak isteyen diğer Bayanlar olmak için tavsiyeniz nedir?

Göreyim seni! 2020'de bile bizden yeteri kadar yok. Empati, iletişim becerileri ve birkaç tabağı aynı anda döndürme becerisi bu işte oldukça önemli becerilerdir ve bu nedenden dolayı Bayanlar kusursuz araştırmacılar olur.

Bu meslekte merdiveni tırmanmak ve mesleğinde en iyisi olmak isteyen herkes, güçlü içgüdüleri ve gözlemsel becerilere, sakin ve kontrollü kalma yeteneğine, ayaklarının üzerinde düşünme ve kuşkusuz kararlılığa sahip olması gerektiğini söyleyebilirim.

Profesyonel dedektif sektörüne girmenin birkaç yolu var. İyi bir ilk görüşme noktası ve kariyerime şahsen nasıl başladım, temelleri öğrenmeye başlayabileceğiniz ve iletişim ağınızı oluşturabileceğiniz bazı erişilebilir ve etkili eğitim programları bulmaktır. .

 

.

.

Dedektif hizmetlerinde Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKÖY / İSTANBUL

Merkez : 0216 349 8373

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
Kurumsal
Sabah
Milliyet
Habertürk
trthaber
show
aksam
 

Özel dedektifler Derneği

Firmamız Armut.com Kurumsal Üyesidir.

Firmamız Özel Dedektifler Derneği ve Armut.com Kurumsal üyesidir.

/* */