telefon
+90 216 349 8373
+90 505 518 8556
+90 850 405 5177
triangle

Tel:0216 349 8373

Bakırköy Özel Dedektif bürosu hizmetleri

Bakırköy özel Dedektif

Dedektiflik büromuz,12 yıl önce İstanbul üzerinden özel dedektiflik hizmeti vermeye başlayan Türkiye'deki ilklerden biridir. Ve tahkîkatlarda esasen birden fazla etkin sonuç aldık.

 

Bakırköy özel dedektif hizmetlerinde insanlar arıyor, insanları buluyor, kayıp kişileri araştırıyor, dolandırıcılık karşıtı araştırmalar gibi hizmetlere ihtiyaç duyan insanlar için yararlı olacağız. Adresleri, telefonları, beyaz sayfalardaki bilgileri, sarı sayfalardaki bilgileri öğreniyoruz. Geçmiş kontrolleri ve gözlem yapan tecrübeli araştırmacılarımız ve dedektiflerimiz var. Tüm tahkîkatlar dedektiflerimiz ve ekiplerimiz tarafından tam güvenlik ile yapılır. Bakırköy dedektif araştırmacılarımız size şu durumlarda yardımcı olabilir: suç, dolandırıcılık, diğer cezai tahkîkatlar, hayatta kalanları bulma, merhumun mirasçılarını (mirasçılar yaşıyorsa). Boşanma davalarına delil temini (eş takibi), yol haritaları ile ilgili bilgi bulmanıza yardımcı olabiliriz. Ayrıca aile kayıtları, secere ve geçmiş araştırmalarına dair gizli araştırmalar da sağlıyoruz. Diğer secere uzmanları, dedektifler, özel dedektif büroları, araştırmacılar, telefon şirketleri ile işbirliği yapıyoruz ve bağlantılarımız var. Bakırköy özel dedektif, araştırmada, sorgulamada bir kadının izini sürmek ve belirleme etmek konusu ile ilgili uzmanlaşmıştır. Kişilerin yerinin değiştirilmesine dair diğer referans bilgilerle çalışıyoruz. Ayrıca aile kayıtları, şecere ve geçmiş araştırmalarına dair gizli araştırmalar da sağlıyoruz. Diğer şecere uzmanları, dedektifler, özel dedektif büroları, araştırmacılar, telefon şirketleri ile işbirliği yapıyoruz ve bağlantılarımız var. Bakırköy dedektif bürosunda , araştırmada, sorgulamada bir kadının izini sürmek ve belirlemek konusu ile ilgili uzmanlaşmıştır. Kişilerin yerinin değiştirilmesiy ile ilgili diğer referans bilgilerle çalışıyoruz. Ayrıca aile kayıtları, şecere ve geçmiş araştırmalarına dair gizli araştırmalar da sağlıyoruz. Diğer şecere uzmanları, dedektifler, özel dedektif büroları, araştırmacılar, telefon şirketleri ile işbirliği yapıyoruz ve bağlantılarımız var. Bakırköy özel dedektif, araştırmada, sorgulamada bir kadının izini sürmek ve belirleme etmek konusu ile ilgili uzmanlaşmıştır. Kişilerin yerinin değiştirilmesine dair diğer referans bilgilerle çalışıyoruz. Bakırköy özel dedektif, araştırmada, sorgulamada bir kadının izlenmesi ve belirlenmesinde uzmanlaşmıştır. Kişilerin yerinin değiştirilmesiy ile ilgili diğer referans bilgilerle çalışıyoruz. Bakırköy özel dedektif, araştırmada, sorgulamada bir kadının izini sürmek ve belirleme etmek konusu ile ilgili uzmanlaşmıştır. Kişilerin yerinin değiştirilmesiy ile ilgili diğer referans bilgilerle çalışıyoruz.

 

Akçayel Özel Dedektiflik

Türkiye ve Kıbrıs ile ilgili

 

Türkiye, Kıbrıs'da herhangi bir araştırma yapabilmek için , bu ülkeler ve bu ülkelerin yasaları hakkında bilgili olmanız gerekmektedir.Bu ülkelerdeki dedektif hizmetlerinde size yardımcı olabiliriz. Dolandırıcılık Önleme - dolandırılmaktan nasıl kaçınılır

 

Sanal ilişkilerde, özellikle arkadaşlık sitelerinde ve iş ilişkilerinde dolandırıcılık olağan bir şey haline geliyor . İnternet' tanıdıklarında'de dolandırıcılık, flört, evlilik, ekonomik alanlarda dolandırıcılıkla sürekli karşı karşıyayız. Dolandırıcılığı nasıl belirlemyeceğimiz ve önleyeceğimiz konusu ile ilgili geniş deneyime sahibiz. Önerilerimiz, insanların dolandırıcılıktan kaçınmasına yardım eder.

 

Tüm çalışanlarımızın bu etik ve davranış kurallarına sıkı sıkıya bağlı kalmasını sağlamak.

Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKÖY / İSTANBUL
Merkez : 0216 349 8373

Kıbrıs Türk Cumhuriyeti :+90 850 405 5177

Kocaeli Temsilci :0505 518 8556

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
SabahDedektif
Milliyetdedektif
HabertürkDedektif
dedektiftrthaber
show
dedektifaksam
 

Özel dedektifler Derneği

Firmamız Özel Dedektifler Derneği üyesidir.