">
telefon
+90 216 349 8373
+90 505 518 8556
+90 850 405 5177
triangle
Aydın Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 bizi arayabilirsiniz.

0216 349 8373

Profesyone Hizmet

İstanbul , Kocaeli, Kıbrıs'da ofisleri ve dünya genelindeki ortakları ile Türkiye'nin önde gelen dedektiflik bürolarındanız.

 

Seçici uzman personel ekibimiz, hem bireysel hem de kurumsal müşteriler için hızlı, verimli ve makul maliyetli çözümler bulmak için kusursuz bir biçimde deneyimlidir.

 

Akçayel Aydın dedektif bürosundan bilgi almak isteyenlerin çoğunun sorduğu soru- Neden Biz? İhtiyaç duydukları araştırma desteğini sunmak için neden

 

Akçayel Dedektif Bürosunu seçmeliler?

 

Kısa yanıt, başarı oranımız, personelimiz, şeffaflığımız, takdir ve gizlilik, şahsa özel 7/24 hizmet ve etik olmamız. Biraz daha detay vermek gerekir ise:

 

Başarı Oranımız

 

Yasallık, etik ve makul davranışın yanı sıra, bizim açımızdan sadece müşterilerimizin istedikleri sonuçları elde etmesi önemlidir. Amacımız her zaman sorunları çözüme ulaştırmaktır., yalnızca vakayı kapamak değil.

 

İtibarımız ve büyümemiz, her koşulda müşterilerimiz için etkin sonuçlara ulaşma yeteneğimizden kaynaklanmaktadır.

 

Akçayel Aydın özel dedektif hizmetlerinde yeterli diye bir kavram yoktu. Çalışma süresinin son anına kadar daha fazla neler elde edebilir düşüncesi içinde çalışmaya devam ederiz.

 

Müşterilerimize sürekli olarak etkin sonuçlar sağlamamızı ve bu nedenden dolayı bizi mesleğin ön saflarında tutmamızı sağlamak için, yeni teknolojileri daha da geliştirerek, inceleyerek ve benimseyerek uzman becerilerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz.

 

Aydın özel dedektif

Sonuç olarak, müşterilerimiz için başarı kuşkusuz bir meseledir. Örneğin, Bugüne kadarki Vakaları İzleme ile yüksek başarı oranına sahip olduğumuz için onur duyuyoruz.

 

Uzman Personel

Akçayel Aydın özel dedektif bürosunda İşe alım en büyük yatırımımızdır. Çalışanlarımızın kalitesi, tecrübesi ve dürüstlüğü bütün süreçlerimiz, itibarımız ve başarımız için oldukça önemlidir.

 

Taşeronluk yapmama, bunun yerine görevleri güvenilir personel grubumuz içinde tutmayı tercih etme politikamız var.

 

Çalışanlarımızın büyük bölümü konusunda uzman kamu'dan emekli ,deneyimsel geçmişleri olan kişileri kapsamaktadır. Sonuç olarak, çok çeşitli becerilere sahibiz, yani her müşterinin ihtiyaçlarını karşılayabiliriz.

 

Ücretlendirme

 

Ücretsiz değerlendirmeden tam teklif teslimatına ve makul maliyetli çözümler için beraber nasıl çalıştığımıza kadar ücretlerimiz ile ilgili daha çok bilgiye bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

 

Gizlilik yalnızca şahsi yaklaşımımızda ve prosedürlerimizde değil, bunun yanı sıra teknolojimizde de mevcuttur. İstihbaratı ve verileri güvenliğini sağlamak için son teknoloji ürünü şifrelenmiş e-posta serverları kullanıyoruz.

 

Müşterilerimizden ve potansiyel müşterilerimizden bu konular ile ilgili sıklıkla sorular alıyoruz ve bu nedenden dolayı bunların genelde birincil endişeler olduğunu anlıyoruz. Gizlilik ve gizlilik konusunu tartışmak istiyorsanız lütfen iletişime geçin; sizinle görüşmekten ve endişelerinizi gidermekten çok mutlu olacağız.

 

7/24 Hizmet

Sunduğumuz bütün hizmetler şahsidir ve dizayn gereği özeldir - zira etkin sonuçlar elde etmenin tek yolu budur. Uyarlanabilirlik önemlidir.

 

Tüm müşterilerimize acil ve / ya da denizaşırı konular için mesai saatleri dışında da özel bir hizmet sunuyoruz.

 

Akçayel Aydın dedektif ekibi olarak birlikte çalıştığınız kişilere güvenmenin önemini anlıyoruz. Bu nedenle, gizliliği ve iletişim sadeliğini sağlamak için, her müşteriyi ilerleme konusu ile ilgili derli toplu olarak bilgilendirmek için belirli zamanlarda raporlar sunuyoruz..

Aydın Dedektif Bürosu

hizmetlerinde Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKÖY / İSTANBUL
Merkez : 0216 349 8373

Kocaeli Temsilci :0555 818 4616

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
özel dedektif
bürosu
Milliyetdedektif
dedektif
trt haber
büroları
 büroları
özel  bürosu
 
Bumerang - Yazarkafe

dedektifler derneği

Kurumsal armut

Firmamız Özel Dedektifler Derneği ve Armut.com Kurumsal üyesidir.

/* */