telefon

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

+90 850 405 5177

triangle

Avukat için Özel Dedektif Desteği

7/24 bizi arayabilirsiniz.

0216 349 8373

Profesyone Hizmet

Soruşturma hizmetlerimizi avukatlara iki temel noktaya göre sunuyoruz:

- Hukuk ekibi ile koordinasyon. Hukuk ekibinin belirlediği hedeflere ulaşmaya odaklanıyoruz ve gerektiğinde deneyimlerimize dayanarak alternatif çözümler sunmaya çalışıyoruz.

- Müşterinin çıkarı. İşimiz her zaman müşterilerimizin çıkarları etrafında döner. Onların ihtiyaçları bizim ihtiyaçlarımızdır ve onlara ihtiyaç duydukları hizmeti sunmak için birçok çabayı gösteriyoruz.

MÜŞTERILERINIZ IÇIN BIR GARANTI

Müşterilerimize bir profesyonel tavsiye etmenin bazı durumlarda ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Her şey yolunda giderse, başka biri işin hakkını alır, oysa bir hata olursa müşterileriniz tarafından suçlanma riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Akçayel özel dedektif bürosu olarak sunmuş olduğumuz ayrıntılara, şeffaflığa ve müşteri hizmetlerine gösterilen özen, meydana gelen rahatsız edici “sürprizler” konusu ile ilgili endişelenmenize gerek kalmadan işinize odaklanmanıza imkân tanır.

Müttefikiniz olalım.

KANIT ARAMAK

Müvekkillerimizin hukuki hedeflerinde başarı şanslarını artırmaya yardımcı olacak nesnel da kanıt arıyoruz. Rasyonel ve tarafsız bir bakış açısıyla ve metodolojimizdeki kanunlara sıkı sıkıya uyarak, hukuk ekibinin mahkemede gösterebileceği kanıtları elde etmeye odaklanıyoruz.

Özel bir özel dedektiflik bürosunu işe almak, size dengeyi müvekkilinizin lehine çeviren kanıt ya da kanıt sağlayabilir.

MUTLAK YASALLIK

Yasadışı olarak elde edilen kanıtların yalnızca müvekkilimize yardım etmekte başarısız olmayacağının, bunun yanı sıra hukuk ekibinin geliştirdiği bütün stratejiyi mahvedebileceğinin her zaman bilincinde olarak oyunun kurallarına saygı göstermeye her zaman özel özen gösteriyoruz. Profesyonellerin ellerinde rahatlayın, farkı göreceksiniz.

Doğru bilgi istiyorsanız Omnia Veritas'ı işe alın. Dedektif ekibimiz güvenilir ve verimlidir ve satış ekibimiz tahkîkat öncesinde ve sırasında size 24 saat şahsi olarak hizmet verecektir.

İspanya'da profesyonel boşanma özel dedektifleri

özel Dedektif

 

Avukat için özel dedektif dava desteği

 

Yıllardır dedektiflik hizmetlerinde konusu ile ilgili uzman uluslar arası özel dedektiflik kuruluşlarıyla ortak çalışmalar yaparak

•Evlilik araştırmaları

•Hileli ortaklıklar

•Gözetim

•Ceza savunma dosyasına delil toplama

•Kayıp şahısların bulunması

•Borçluların aranması

•Kurumsal Soruşturma

 

Alanlarında deneyim kazanarak işimizde en iyi olmak için elimizden geleni yapmaktayız.

 

Standart çalışma yöntemlerini size öneren dedektiferin aksine biz sizin ihtiyacınıza İdeal çözümleri sağlayan farklı bir yaklaşım sunmaktayız. Sizin durumunuzun ne kadar titiz olduğunu bilmekteyiz.

 

Eğer Türkiye'nin en büyük ajanslarından biri olan Akçayel dedektiflikden bilgi almak dilerseniz iletişim numaralarımızdan istediğiniz zaman bize ulaşabilşirsiniz.

 

Dedektifler hatta çoğu kişi ülkemizde dedektif yasasının neden çıkmadığı ile ilgili basmakalıp bir yanıt verir. O zamanın koşulların dedektif yasasını çıkarmaya makul değildi. Peki aradan yıllar geçmesine rağmen neden halle çıkmadı ve yalnızca bumudur neden!Size bir haber ile ilgili makale yazıp yorunu yine sizlere bırakacağız.

.

.

Sonuç olarak dikkat etmeniz genel noktalar;

  • Vergi levhalarını kontrol ediniz

  • Firma adreslerini ve firma isimlerini kontrol ediniz.

  • Mutlaka firmaları ofisinde ziyaret edip sabit bir adresleri olup olmadığını kontrol edin.

  • Firmanın sahiplerinin nasıl bir eğitim aldıklarını öğrenin. Akçayel Özel Dedektiflik Bürosu

.

Cep Telefonu Kayıtları, Mesaj Kayıtları hiçbir şekilde temin edilmez. Casus program ve dinleme cihazı uygulanması kabul edilmez. Aralarında kan bağı olmayan şahısların bireysel iş talepleri kabul edilmez. Aralarında ticari bağı olmayan kurumların iş talepleri kabul edilmez, Aralarında alış-veriş evrakı olmayan ticari kişilerin iş talebi kabul edilmez.

Özel Dedektif hizmetlerinde Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKÖY / İSTANBUL

Merkez : 0216 349 8373

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
Kurumsal Dedektif
SabahDedektif
Milliyetdedektif
HabertürkDedektif
dedektiftrthaber
dedektif show
dedektifaksam
 

Özel dedektifler Derneği

Firmamız Armut.com Kurumsal Üyesidir.

Firmamız Özel Dedektifler Derneği ve Armut.com Kurumsal üyesidir.

/* */