> Ataşehir dedektif bürosu Akçayel Özel Dedektiflik
ataşehir telefon

+90 216 349 8373

+90 505 518 8556

+90 850 405 5177

triangle

ataşehir özel dedektif bürosu hizmetleri

7/24 bizi arayabilirsiniz.

0216 349 8373

Profesyone Hizmet

Ataşehir Özel Dedektiflik Bürosu Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba Cad. No:13 D:1-2 Kadıköy/İstanbul''da kurulmuş bir firmadır.2008 yılından bu yana %100 müşteri memnuniyeti parolası ile sürekli büyümeyi hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda yapılan çalışmalar sonucunda firmamız ekonomik şartlara ayak uyduran ve hedeflerinden ödün vermeyen bir yapıya sahip olmuştur.

 

Geniş kadrosuyla bireysel ve kurumsal dedektif hizmetlerinde hızlıca sonuç sağlamayı amaçlayan merkezi konumu, finansal alt yapısı ve müşterilerin sorunlarıne en hızlıca çözüm üreten uzman yönetim kadrosu ve personeli ile %100 müşteri memnuniyetinin temel taşlarını oluşmuştur.

 

.

Tüm çalışanlarımız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmet verebilme ve kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesi anlayışı ile kendisini yenileyen, müşterinin güvenini kazanan, bu anlayış kapsamında hizmeti her zaman grev bilerek müşterilerimize karşı saygı göstererek dedektif hizmeti sunacaklardır.

.

 

Teknolojik Cihazlar ve Dedektiflik büroları

 

Günümüz teknolojisinde bilhassa internet ortamında bakıldığında çok çeşitli cihazlar Özel Dedektiflik mesleği ile ilişkilendirilmeye çalışılmaktadır. Bu cihazların aşağı yukarı &çoğu mevcut T.C. yasalarına aykırı ve suç; teşkil edecek biçimde kullanıma sunulmaktadır.Bir Özel Dedektiff casus cep telefonu programı kullanmaz, satışını yapmaz, kullanımını netlikle tavsiye etmez. Başta toplum arasında böcek adıyla bilinen gizli izleme, dinleme,ve resim kayıt elde eden cihazlar ve benzerleri olmak suretiyle bu ürünlerin hiçbiri özel Dedektiflik büroları için gerekli ya da kullanılan cihazlar değildir. Özel Dedektif Bürosu Sektöründe yasalara aykırı hiçbir çalışma yapılmaz ve cihaz kullanılamaz.

 

.

Görüşmelerimizde herhangi bir şahsi kaydınızı almadan ayrıntılarını öğrenmek istediğiniz hizmetimiz ile ilgili nasıl bir çalışma izlediğimizi ve şartlarımızı size söyleyerek ofisimizde bilgilendiririz ve sizin istediğiniz hizmet hakkında ayrıntılı bilgiler,çalışmanın nasıl planlanacağı ve ücret konusu ile ilgili gerekli açıklamaları yaparız. Öngörüşmemizde herhangi bir danışmanlık ücreti talep edilmemektedir ve dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz, randevu alarak bizi ziyaret etmenizden mutluluk duyarız. Çoğu zaman şahıslar bir dedektiflik bürosuna gitmekten çekinmektedir.Bu nedenlede hizmetlerimiz ile ilgili iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ön bilgi alabilirsiniz.Telefon görüşmelerimizde her çalışmanın ayrı bir masrafı ve projelendirilmesinin farklı olduğundan ötürü size net bir fiyat vermemiz imkânsızdır.

 

Cep Telefonu Kayıtları, Mesaj Kayıtları hiçbir biçimde temin edilmez. Casus uygulama ve dinleme cihazı uygulanması kabul edilmez. Aralarında kan bağı olmayan şahısların bireysel iş istekleri kabul edilmez. Aralarında ticari bağı olmayan kurumların iş istekleri kabul edilmez, Aralarında alış-veriş evrakı olmayan ticari kişilerin iş isteği kabul edilmez.

 

Uzun uzun yıllardan beri dedektiflik hizmetlerinin yürütülmesinde deneyim kazanan Akçayel Özel Dedektif Bürosu ülkemizin en köklü dedektiflik firmalarından biridir.

 

Ataşehir Özel Dedektif Bürosu

 

Yıllardır dedektiflik hizmetlerinde konusu ile ilgili uzman uluslar arası özelözel dedektiflik kuruluşlarıyla ortak çalışmalar yaparak

•Evlilik araştırmaları

•Hileli ortaklıklar

•Gözetim

•Ceza savunma dosyasına delil toplama

•Kayıp şahısların bulunması

•Borçluların aranması

•Kurumsal Soruşturma

 

Alanlarında deneyim kazanarak işimizde en iyi olmak için elimizden geleni yapmaktayız.

 

Standart çalışma yöntemlerini size öneren dedektiferin aksine biz sizin ihtiyacınıza İdeal çözümleri sağlayan farklı bir yaklaşım sunmaktayız. Sizin durumunuzun ne kadar titiz olduğunu bilmekteyiz.

 

Eğer Türkiye'nin en büyük ajanslarından biri olan Akçayel dedektiflikden bilgi almak dilerseniz iletişim numaralarımızdan istediğiniz zaman bize ulaşabilşirsiniz.

 

Dedektifler hatta çoğu kişi ülkemizde dedektif yasasının neden çıkmadığı ile ilgili basmakalıp bir yanıt verir. O zamanın koşulların dedektif yasasını çıkarmaya makul değildi. Peki aradan yıllar geçmesine rağmen neden halle çıkmadı ve yalnızca bumudur neden!Size bir haber ile ilgili makale yazıp yorunu yine sizlere bırakacağız.

.

.

Sonuç olarak dikkat etmeniz genel noktalar;

  • Vergi levhalarını kontrol ediniz
  • Firma adreslerini ve firma isimlerini kontrol ediniz.
  • Mutlaka firmaları ofisinde ziyaret edip sabit bir adresleri olup olmadığını kontrol edin.
  • Firmanın sahiplerinin nasıl bir eğitim aldıklarını öğrenin. Akçayel Özel Dedektiflik Bürosu

.

Cep Telefonu Kayıtları, Mesaj Kayıtları hiçbir şekilde temin edilmez. Casus program ve dinleme cihazı uygulanması kabul edilmez. Aralarında kan bağı olmayan şahısların bireysel iş talepleri kabul edilmez. Aralarında ticari bağı olmayan kurumların iş talepleri kabul edilmez, Aralarında alış-veriş evrakı olmayan ticari kişilerin iş talebi kabul edilmez.

ataşehir dedektif

Ataşehir Özel Dedektif hizmetlerinde Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKÖY / İSTANBUL

Merkez : 0216 349 8373

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
Kurumsal Dedektif
SabahDedektif
Milliyetdedektif
HabertürkDedektif
dedektiftrthaber
dedektif show
dedektifaksam
 

Özel dedektifler Derneği

Firmamız Armut.com Kurumsal Üyesidir.

Firmamız Özel Dedektifler Derneği ve Armut.com Kurumsal üyesidir.

/* */