telefon
+90 216 349 8373
+90 505 518 8556
+90 850 405 5177
triangle

Tel:0216 349 8373

Antalya'da profesyonel özel dedektif bürosu hizmetleri

Antalya Dedektif

2008 yılında İstanbul'da kurulan Akçayel Özel Dedektif Bürosu, profesyonel ekipleri olan dedektiflik firmasıdır. İş zekası, durum tespiti, özel dedektif, rekabetçi istihbarat, ticaret koruması ve risk araştırması sağlıyoruz. Antalya dahil Türkiye ve Kıbrıs'da hizmet vermekteyiz.. Bunun dışında birçok ülkede de incelemeler yapıyoruz. İstanbul'dan sonra gerek ekonomi gerekse sosyal olarak Antalya ülkemizin en önemli büyük şehirlerinden biridir. Antalya'daki kozmopolitik yapı nedeniyle kurumsal problemlerin yanında aldatma, kayıp çocuklar, ve boşanma oranların malesef yüksek olduğu bir şehirdir. İstanbul'dan farklı olarak daha küçük bir yapıya sahip olduğu için Antalya'daki müşterilerimizin çoğunda eşimi tanıyor iseniz korkusu doğmaktadır bu nedenle bir özel dedektif ile çalışmak istediklerinde Antalya yerine İstanbul gibi farklı şehirlerdeki firmalar ile çalışmayı tercih ederler. Bunu bilmeyen mesleki deneyimi olmayan çoğu sözde özel dedektif firması (gerçek profesyonel firmaları ayırarak) Antaya'da sahte bir adres gösterip Antalya'da bir ofisi olduğu göstererek insanlara güven aşılamaya çalışır. Antalya'dan profesyonel anlamda bir özel dedektif firması ile tabiki çalışabilirsiniz ama lütfen bu sahtekarlara inanmayın eğer Antalya'dan bir firma ile görüşecekseniz mutlaka ofisine giderek vergi levhasını görerek bir hizmet satın alın. Bizim öncelikli politikamızın müşteri gizliliği olmasından dolayı bütün dedektiflik hizmetlerimizi İstanbul merkez ofisimizden yönlendirerek yapmaktayız. Bizim ile çalışmak istediğinizde telefonda gerekli detayları görüşüp hem çalışma şartlarında hem de fiyatta anlaştığımız takdirde şirket yetkilimiz Antalya'ya gelir karşılıklı olarak sözleşme yapılarak ve faturanız kesilerek anlaşma tamamlanır ve en geç iki gün içinde profesyonel gözetim hizmeti başlar.Antalya Özel Dedektif Hizmetleri

 

Ayrıca, ortaklarımızın yardımıyla dünyanın dört bir yanındaki yargı alanlarında görevler ve dava yönetimi de üstleniyoruz. İstihbarat bilgilerini toplamak birincil hedefimiz olduğundan, dünya çapındaki birçok veritabanına erişimimiz var. Sektörü etkileyen en iyi uygulamalara ve uyuma sahip olmamızı sağlayan "Etik Kurallarını" takip eden çok sayıda profesyonel kuruluşun üyesiyiz.

 

Antalya özel dedektif

Müşterilerimiz ticari, endüstriyel, imalat, hukuk, bankacılık ve finans, sigorta seyahatleri, hizmet endüstrisi ve eğlence dahil olmak üzere tüm alanlardandır. Tüm dünyada çeşitli yargı alanlarında varlık izlemeyi üstleniyoruz.

 

Antalya dedektif bürosu, çoğu hususta direkt olarak ya da hukuk danışmanları vasıtasıyla bir dizi özel müşteriyi temsil eder. İster dava açıyor olun ister davalı olun, delillerin bulunması ve tanıkların bulunması ve mülakat yapılması gerekir.

 

Göründüğü gibi görünmeyen bir finansal anlaşmaya girmeden önce ve paranızla ayrılmadan önce şirketin kimlik bilgilerini ve kimliğini kontrol ediyoruz.

 

Hatalıysanız ya da dolandırıcılık ya da dolandırıcılık kurbanı olduysanız, bu kişilerin ve küresel mal varlıklarının araştırılmasına ve bulunmasına yardımcı olabiliriz.

 

Bir yüklenici ya da hizmet sağlayıcı kullanıyorsanız, antalya özel dedektif bunları kullanmadan önce bunların geçerliliğini, geçmişini ve itibarını kontrol edebilir.

 

Bazı özel dedektiflik hizmetlerimiz:

Varlık izleme

Kayıp kaçak şahısların bulunması

Sivil tahkîkatlar

Yüklenicinin itibarı

Ön dava tahkîkatları

İnternet dolandırıcılığı ve dolandırıcılık araştırmaları

Yatırım öncesi rapor eder

Eş takibi (boşanma davasına delil temini)

Sigorta araştırmaları

Detaylı Bilgi İçin

Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba cad.
No:13 Daire:4
KADIKÖY / İSTANBUL
Merkez : 0216 349 8373

Kıbrıs Türk Cumhuriyeti :+90 850 405 5177

Kocaeli Temsilci :0505 518 8556

Fax : +90 216 349 8969

Gsm : +90 505 518 8556

Email :iletisim@dedektif.gen.tr


Basında Çıkan Haberlerimiz
SabahDedektif
Milliyetdedektif
HabertürkDedektif
dedektiftrthaber
show
dedektifaksam
 

Özel dedektifler Derneği

Firmamız Özel Dedektifler Derneği üyesidir.